Evinizi dekore etmek için mükemmel pufu seçin

Harika Puf Modelleri

Puflar, basitçe bir ayak dayama yeri olmaktan uzaktır. Oturma odasında, kanepenin yanında bulduğumuz farklı boyutlardaki bir öğe, aslında büyük bir stil yüküne sahiptir.

Evinizi dekore etmek için mükemmel pufu seçin

Renkli, tığ işi, hasır, pastel kadife… Ortama artı değer katan kabarıklıktır. Mütevazı boyutundan dolayı, kanepe ile yapmamıza izin vermediğimiz için kabarıklıkla cüretkar olabiliriz.

Evinize kabarık nasıl döşenir? Aşağıda, evinize vermek istediğiniz karakter için harika puf modelleri seçmeniz için 7 ipucu bulacaksınız.

Doğru kabarıklık nasıl seçilir

Pufu seçerken sayısız olasılık vardır: yumuşak, sert, deride, kumaşta, yuvarlak, kare, kap, çanta… Fırsatların enginliği içinde kaybolmadan önce, kaymağa başlayalım.

Öncelikle şunu düşünelim: işlevi hangi kabarık olmalı. Kanepe için ayaklık olarak ihtiyacımız var mı? Küçük bir masa olarak kitap mı yoksa bir fincan çay mı? Bundan yola çıkarak bazı modellerin dışarıda bırakılması doğal olacaktır. Ortaya çıkabilecek bazı durumları birlikte görelim.

  • Eğer kabarık koltuğun doğal tamamlayıcısı ise kolye ucu olarak seçmemenizi tavsiye ederiz. Aksine daha canlı ve şık bir ortam yaratmak için kendinizi koltuktan ayırın. Rengi, malzemeyi, şekli değiştirin. Bir düşünün, bir gün koltuk köşesine yeni bir yüz vermek isterseniz, sadece kabarıklığı değiştirin.
  • Yer nedeniyle, kanepenin yanında sehpa ve osmanlı arasında seçim yapmanız gerekiyor. İkisini birden yapabilen ikincisini seçin. Ancak bu durumda, bariz nedenlerden dolayı yuvarlak olamaz ve eko-deri gibi çok yumuşak ve temizlemesi kolay olmayan bir malzeme seçmek daha pratik olacaktır.
  • Özellikle çocuklarınızın beğeneceği bir puf almak ister misiniz? Çocukların kendilerini içine çekebilecekleri yumuşak, rahat bir model seçin. Bundan o kadar hoşlanacaklar ki artık kanepeye uzanmayacaklar (ailenin diğer üyeleri için daha fazla alana sahip olmanın bariz avantajı ile).

Kabarıklığın işlevi, esas olarak yerleştirildiği odaya bağlıdır. Aslında, yakın zamana kadar kabarıklığın oturma odası sadece oturma odasındayken, şimdi onları her yerde buluyoruz: yatak odasında, çocuk odasında, çalışma köşesinde.

kaleidos puf, renkli

Kabarık Kaleidos

Yaşam alanını kabarıklıkla donatın

Birini diğeri olmadan görmek mümkündür, ancak aynı şeyden yapılmasa bile, birlikte çok iyi anlaşırlar. Aslında, ne kadar farklı olurlarsa, birlikte o kadar iyi olurlar.

Yatak odasında osmanlı

Kabarık yatak odasında da çok rahat olabilir: Öncelikle odaya katma değer sağlayan bir mobilya parçası, doğaçlama bir koltuk olarak kullanılabilir ve sadece kalmak istemeyen giysiler için rahat bir destek olarak kullanılabilir. gardırop içinde düzenli.

Çocuk odası için mükemmel puf

Çocuk odasında kural yoktur: hayal gücüne yer verin. Hayvanlar gibi komik şekillere sahip yumuşak, renkli keseler seçin. Kolay yıkanabilir, daha hijyenik modelleri tercih edin.

Bir sacco pouffe

Sacco seni seviyorum

Evinizi puflarla dekore etmek için fikirler

Puflar her zaman evlerimizde yerlerini almışlardır, ancak son zamanlarda iç tasarım trendlerinin doruklarına tırmandılar. Frappe ve falpalà ile ve en sıra dışı şekillerle renkli, pastel renkli puflara hayat veren modeller çoğalıyor.

En popüler puf trendleri nelerdir?

1. Saklama kabarcığı

Genellikle kübik şekildedir ve bir kapağı gizler: içinde, evde yer bulamayan nesneleri koyabileceğiniz bir boşluk bulacaksınız.

kabı ile kabarık

Kaplı puf

2. Kadife trendi

Yakın zamana kadar artık modası geçmiş bir matusa olarak kabul edilen kadife, son zamanlarda özellikle pembe ve zeytin yeşili gibi pastel tonları ve değerli kobalt ve petrol mavisi gibi büyük bir moda kazandı.

3. Renklerin zaferi

Her zamanki siyahlar, beyazlar ve griler artık tek renkli bir anıdır. Yeni nesil puflar cesaret etmeyi sever. Daha çok renk içinde? Kanarya sarısı, şeker pembesi ve petrol yeşili.

4. Bir tığ işi puf

En popüler puflardan biri tığ işi olandır. Şekil karakteristik olarak yuvarlaktır, yün ise nötrden en parlaka kadar her renkte olabilir. En sevilen? Doğal tonların tarafsızlığını hatırlatan bej.

Tığ işi kabarık

Tığ işi kabarık

5. Doğal malzemeler

İç tasarımda bir başka çok güncel eğilim, hasır, hasır ve rafya gibi doğal malzemelerin geri dönüşüdür. Bu hatta yapılmış birçok puf da bulunmaktadır.

6. ben morbidosi

Sevimli puflar asla modası geçmeyecek. Bu tür kabarıklıklar, üzerine oturmak ve çok yumuşak bir kucaklamayla sarılmak için özel olarak tasarlanmıştır.

7. Gergedan kabarıklığı

Anın en sıcak kabarıklığı deridir ve gergedan şeklindedir. İlk başta harika bir fikir gibi görünmeyebilir, ama bunu oturma odanızda hayal etmeye çalışın… bir stil dokunuşu, sence de öyle değil mi?

gergedan şeklinde kabarık

Fotoğraf Kredisi: @Pinterest

Bu puflardan hangisinin oturma odanız için mükemmel olduğunu düşünüyorsunuz? Yorumlara yazın.

Evinizi dekore etmek için mükemmel pufu seçin konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu