İstek / Öneri

İstek, Öneri ve Şikayet

BeyazYastik.Com Blog içerik faaliyetlerimize yönelik istek ve önerileriniz için veya paylaşımlarımız içerisinde bulunmayan içerik talepleriniz için aşağıdaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

isteğiniz değerlendirilip, En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İstek ve Önerilerinizi bu kısımdan yapabilirsiniz. 24-48 saat içinde mutlaka dönüş yapılacaktır.

Merhaba,

BeyazYastik.com olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak gelişime açık bir yapıda çalışıyoruz. Eğer sitemizle ilgili bir öneriniz, isteğiniz veya sorununuz varsa, lütfen bizimle paylaşın. Bu sayede, sizlerin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilir ve web sitemizi geliştirebiliriz.

İstek ve önerilerinizi bizimle paylaşmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • İstek veya Öneri Sayfasına Erişin: BeyazYastik.com ana sayfasının üst kısmında yer alan “İstek ve Öneriler” sekmesine tıklayın.
  • İletişim Formunu Doldurun: Karşınıza çıkacak iletişim formunu doldurun. Bu formda, adınız, e-posta adresiniz, konu başlığı ve mesajınız gibi bilgileri girerek bize ulaşabilirsiniz. Eğer bir ürün veya siparişle ilgili bir sorununuz varsa, sayfa linkini de belirtmeniz gerekmektedir.
  • Gönder Butonuna Tıklayın: İletişim formunu doldurduktan sonra, “Gönder” butonuna tıklayın. Bize gönderilen mesajlar, mümkün olan en kısa sürede cevaplanacaktır.

İstek ve önerilerinizi bizimle paylaşarak, sizlerin beklentilerine daha iyi yanıt verebiliriz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve sizlerin görüşleriyle web sitemizi daha iyi hale getirmek istiyoruz.

Teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

BeyazYastik.com Ekibi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu