Kiralık bir ev nasıl döşenir? 12 hızlı ve kolay fikir

Kiralanan bir dairenin tefrişi basit bir şekilde ve kısa sürede nasıl iyileştirilir? Kiralık evinizin sıradan yüzünü değiştirebilecek ve sizin hakkınızda konuşmasını sağlayacak birkaç basit iyileştirme var.

 Kiralık bir ev nasıl döşenir? 12 hızlı ve kolay fikir

Kiralanmış bir evle uğraşırken çoğu zaman anonim, eski ve bütünün hiçbir tasarımı olmadan bir araya getirilmiş mobilyalarla karşı karşıyayız.

Sonuç, kişisel olmayan ve çok az özenle döşenmiş bir şeydir; bu, istesek bile, evde zaten mevcut olan unsurları atamayacağımız için bizi üzmek mümkündür.

Bu nedenle, o muazzam kiraz renginin zavallı sanat gardırobuyla veya kenarları çıkan mutfakla veya soluk mavi kanepeyle yaşamak zorunda kalacağız.

Yine de, zorlu bir bütçe gerektirmeyen basit çözümler sayesinde, çevreye kişilik ve zevk vererek durum iyileştirilebilir.

Kiralık evinizi her gece eve gelmek için mutlu adanız yapacak 12 etkili fikri keşfedin.

kiralık ev döşemek

Kiralık bir evi döşemek için 12 basit ve acil fikir

Evinizi ekonomik, şık ve kısa sürede döşemek ütopya değildir. Evin çehresini değiştirmek için bazı basit unsurları değiştirin veya ekleyin ve ona daha kişisel ve daha az anonim bir dokunuş verin. Bakalım hangileri.

Mutfağın görünümünü iyileştirin

Kendine saygılı her kiralık evde mutfak zaten mevcuttur ve mal sahibi muhtemelen masraflara bakmanın tam tersini yapmıştır.

Mutfak, evdeki en az özelleştirilebilir ortamdır, ancak güzel bir merkez parçası gibi bazı tasarım detaylarıyla geliştirilebilir.

Çabalarınızı bulaşıklar ve mutfak eşyaları üzerinde yoğunlaştırın, böylece mutfağın kendisi olmasa da, yanlış yerden tatmin olursunuz. Ayrıca tabaklar, aletler ve mutfak eşyaları, görünürde sergilendiğinde dekoratif unsurlar olarak kullanılabilir.

kiralık bir ev döşemek için fikirler

Lambaların ve avizelerin önemi

Aydınlatma, odada hüküm süren atmosferden sorumlu olduğu için asla küçümsenmemelidir.

Yapabileceğiniz en basit ve en etkili müdahalelerden biri avizelerin abajurlarını değiştirmek ve ortama tasarım lambaları eklemektir. Oda tamamen farklı bir stile bürünecek.

Perdeler yeni bir yüz veriyor

Perdeler önemli bir pratik işlevi varsa dışarıdan içeri giren güneş ışığını perdelemeye hizmet ettikleri için dekoratif açıdan da büyük bir öneme sahiptirler.

Aslında odanın yüzünü değiştirebilirler. Bu nedenle, kiralanan bir dairenin mobilyalarını doğrudan perdelerden değiştirmeye başlamanızı tavsiye ederiz.

kiralanmış bir evi bitkilerle dekore etmek

Bitkiler ve çiçekler: Miktar olarak aşırıya kaç

Kromoterapi gerçekten işe yarıyor. Kendimizi evde yeşilliklerle çevrelemek, dönüşümüzde daha rahatlatıcı ve yeniden dengeleyici bir ortam bulmamıza yardımcı olur.

Ayrıca, daha az önemli olmayan, kazanan evin bütün yönüdür. Hangisi daha samimi, rafine ve tanıdık hale geliyor.

Bitkiler ve fideler herhangi bir süslemeden daha iyi bir görünüm sağlar ve genellikle daha ucuzdur. Tavsiyemiz onları çok miktarda kullanmak, birini diğerine yakın yerleştirmektir.

Eski mobilyalara yeni bir soluk getirin

Onu atamazsan, yeniden icat et.

Eski eşyaları yeni bağlamlarda geri dönüştürün, örneğin güzel bir bitki için bir kaide olarak eski bir demir tabure.

Kendin yap yapmayı seviyorsanız, eski bir dolaba yeni bir kat boya uygulamak için rahatlatıcı ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Renklerden hoşlanmıyorsanız, ortama modernlik ve parlaklık katan beyaz bir boya seçin, aksi takdirde güzel bir mavi veya güzel bir yeşille çevreye bir neşe dokunuşu vermeye cesaret edin.

kiralanan daireyi iyileştirmek

Duvarları çıkartmalarla süsleyin

Çoğu durumda kiralık bir dairenin duvarları beyazdır çünkü en rahat seçimdir. Yeniden boyama, kiracı için zorlu bir seçimdir ve kiracı, evden çıktığında bunu yapmak zorunda kalacaktır.

Kolayca uygulanan ve çıkarılabilen duvar çıkartmaları gibi duvarları kişiselleştirmenin daha basit ve daha az zorlayıcı yolları vardır. Çiçek süsleri, bitkiler, soyut tasarımlar, yazılar dahil olmak üzere seçim çok geniştir.

Resimler ve fotoğraflar eksik olamaz

Duvarları kişiselleştirmenin bir başka etkili yolu da resim kullanmaktır. Aslında en sevdiğimiz tablo, manzaralara ya da şehirlere olan sevgimiz, hayatımızın en güzel anlarında bizi canlandıran fotoğraflar … Bizden söz eden bunlar.

Bize söylediği ve kendimiz olabileceğimiz yer değilse, ev nedir?

kiralık bir ev için orijinal renkler

Anonim bir dekorda renkli bir dokunuş

Beyaz duvarlar, kiraz ağacından mobilyalar, düzgün karo zemin. İsimsiz olarak döşenmiş bir kiralık daireye stil ve neşe nasıl katılır?

Bir çözüm, ortama bir halı, battaniye veya hatta bir büfe veya raflar gibi bir mobilya parçası olabilen bir renk dokunuşu eklemek olabilir.

Yemek masası için farklı renkli sandalyeler kullanmak güzel bir fikir olabilir.

Kumaşlarla renklendirin

Kumaşlar, kiralık bir dairenin döşemesinin iyileştirilmesinde belirleyici bir rol oynar: oturma odasında kareli, minder ve perdelerde, yatak örtüsünde ve battaniyelerde.

Yaşam alanı, renkli ve modern bir yorgan sayesinde yatak odası gibi güzel bir kanepe örtüsü ve trend yastıklarla görünümünü değiştiriyor.

evinizi özel raflarla donatın

Orijinal raflar

Duvarlar ince ve destekler az mı?

Ortama bir tasarım dokunuşu vermek için düzensiz ve özgün şekillere sahip raflara odaklanır.

Halılarla oynayın

Rahat bir ortam yaratmak için çok pahalı bir İran halısı almaya gerek yoktur.

Tüylü, yumuşak, geometrik veya renkli, piyasada kiralık evinize daha modern ve şık bir görünüm kazandırabilecek birçok ucuz halı bulunmaktadır.

kiralık bir evi aynalarla donatmak

Aynalarla döşeyin

Aynaların bir mekana parlaklık verdiği ve görsel algıyı artırdığı bilinmektedir. Ama sadece o değil. Aynalar ayrıca, belirli şekiller ve çerçeveler sayesinde duvarları süsleyen son moda mobilya aksesuarlarıdır.

Kiralık evinizi güzelleştirmek için bu fikirlerden herhangi birini uygulamaya koyacağınızı düşünüyor musunuz? Cevap evet ise: hangisi? Yorumlara yazın.

Kiralık bir ev nasıl döşenir? 12 hızlı ve kolay fikir
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu