Dekorasyon Örnekleri

ÇİÇEKLİ PUFLAR

Çiçekli Puflar Güncel Ev Modası ÇİÇEKLİ DEKORATİF PUFLAR Bu sezonun en çok aranan trend Modası. Çok amaçlıu dekoratif kullanımiçin oldukça idealdir. Oturmak, ayak uzatmak için ya da sehpa olarak kullanılabilir.
Hafif görünüm, kolaylıkla taşınabilir. Oturma odası, yatak odası, balkon, çocuk odası için kullanılabilir.

Kadınların çok severek takip ettiği popüler şekillerinden olan Yeni çiçekli puf modellerini sizler için toplayarak bir araya getirdim.

Çok çeşitli lif modelleri mevcut, fakat en çok sevileni yuvarlak lif örnekleri. Sitemizde uzun lif modellerini, kare lif modellerini ve diğer çeşitli lif modellerini bulabilirsiniz.

Puflar

Bir puf, bir oturma odası veya yatak odasında çok önemli bir öğe olarak adlandırılamaz. Bununla birlikte, iç mekan sadece böyle bir satın alımdan fayda sağlayacaktır. İyi seçilmiş bir puf, iç mekanın karakterini vurgulayacak ve ona bütünlük katacaktır.

Puflar (1)

Anında dikkat çeken alışılmadık bir tasarımcı pufu satın almak, bir iç mekanı “yenilemenin” veya ona parlak renkli noktalar eklemenin en kolay yollarından biridir. Tasarımcı osmanlıların alışılmadık görünümü, onları çok çeşitli mobilyalarla özgürce birleştirmenize olanak tanır.

Puflar (2)

Modern tarzda puf çeşitlerinden doğru ruh haline sahip bir model seçmek çok kolay. Yumuşak yuvarlak osmanlılar oturma odası veya yatak odasına rahatlık katacak ve zarif osmanlı masaları bir zarafet dokunuşu katacak. Ancak, pufların iç mekandaki rolü sadece dekoratif değil. Rahat geniş modeller, bir sandalyeyi değiştirebilir.

çiçekli puf

Bazı puflar özellikle gruplar halinde iyi görünür. Farklı renklerde yüzeylerde aynı modellerin birkaçı veya tam tersi, aynı yüzeyde farklı boyutlarda osmanlılar olabilir. Ayrıca, bir bulmaca tarzında çeşitli kombinasyonları koyabileceğiniz istiflenebilir puflar da vardır.

Başa dön tuşu