Modaya uygun tasarım yenilikleri

Modaya uygun tasarım yenilikleri nelerdir? Klasik duvar kağıtları, onlara 3D görüntüler uygulandıktan sonra zarif geniş formatlı tuvallere dönüştürülür.

Bu malzemeler, çeşitli geometrik ve bitkisel kompozisyonların hacmini taklit edebilir. Büyüleyici ve eşsiz bir atmosfer yaratırlar. Çok gerçekçi görünüyorlar. Özel bir bakıma ihtiyaç duymazlar ve klasik iç mekanlara çok yakışırlar. 3D duvar kağıdı özellikle küçük bir yatak odasında avantajlı görünüyor. Neden? Çünkü alanı önemli ölçüde genişleten görsel bir etki yaratırlar.

Modaya uygun tasarım yenilikleriBir odayı dekore etmek için ideal seçenek, resimleri tüm duvara uygulamaktır. Aynı zamanda yatak odasında bulunan mobilyalarla renkli olarak kombinlemek önemlidir. Örneğin, modaya uygun beyaz duvar kağıdı koyu renk mobilyalarla uyumludur (ve tersi de geçerlidir).

Bu zıtlık oyunu, odayı stilize ve ilginç kılıyor. Yandan, tasarım fikri hemen görülebilir. Ana görev, yatak odasına 3D fotoğraf duvar kağıdını uygularken doğru duvarı seçmektir. En iyi seçenek yatağın başının arkasındadır.

Bir yatak odasının iç kısmında sizlerle birlikte 3D tuvaller için diğer trend seçeneklere bir göz atalım. Aniden bir şeyi beğenirsiniz ve odanızı aynı tarzda dekore etmeye karar verirsiniz.

Yatak odasında soyut 3B duvar kağıdı – 2023’ün özgün tasarım çözümü

Soyutlama, dekoratif öğeler ve zarif çizgilerle karakterizedir. Bir kişinin duygusal ve psikolojik durumunu etkileyebilirler. Bu nedenle, yatak odası için 3D fotoğraflı duvar kağıdı satın alırken, seçim yaparken çok dikkatli ve titiz olmanız gerekir. Bu durumda deneyimli tasarımcıların tavsiyeleri karışmayacaktır. Hangi tuvalin iyi olduğunu ve hangisinin almaya değmediğini bilirler.

Modern soyutlama için birçok seçenek var:

  • çeşitli şekillerdeki şekiller ve geometrik desenler;
  • sınırlı bir alanda kaos yanılsaması yaratan çizgiler ve unsurlar;
  • standart olmayan grafikler ve kompozisyonlar;
  • ilginç bir şekilde seçilmiş gölgeler.

Tuvallerin rengini seçerken, önceden bilinen ve köklü gerçeklerden başlayın. Örneğin, turuncu ve kırmızı tonlar bir kişide aktiviteyi uyandırır. Açık yeşil ve sarı tonlar, ev konforu ve uyumu hissi yaratır. Gri, metalik ve mavi renkler aynı anda konsantrasyonu artırır ve yatıştırır.

Yatak odasının iç kısmındaki 3 boyutlu duvar kağıdında doğa ve hayvanlar

Küçük bir yatak odasının duvarlarını dekore etmek için tercih edilen seçeneklerden biri hayvanlarla 3 boyutlu duvar kağıdıdır. Yatağınızda rahatlayabilir ve aynı zamanda tüylü hayvanları, küçük yavru kedileri, kuşları, kelebekleri, atları ve faunanın diğer temsilcilerini inceleyebilirsiniz.

Bu tür tuvaller sayesinde odada doğal bir atmosfer yaratmak mümkündür. Bir kişinin özel bir rahatlık ve sıcaklık hissi vardır. Ayrıca şunları da yapabilirsiniz Walldeco’dan photomurals 3D satın alın doğa görüntüleri ile. Dağlar, şelaleler, tarlalar, nehirler, ormanlar, farklı çiçekler (orkideler, güller, gelincikler), patikalar, buğday tarlaları, bulutlar, güzel kayalıklar vb.

Doğaya bakıldığında, huzurlu ve romantik bir ruh hali belirir. Bir yatak odası için ihtiyacınız olan şey. Makro fotoğrafçılığı tarzında tasvir edilen bitkiler özellikle büyüleyici görünüyor.

Bir şehrin, bir köprünün, büyük bir evin fotoğraflarının bulunduğu tuvaller, tarihi ve mimari değeri olan ilginç bir şantiye de uyumlu görünüyor. Bu duvar kağıtları Afrika tarzı (kontrast oyunu), klasik, modern ve çatı katı stili için idealdir. Örneğin, gece bir şehrin fotoğrafı beyaz mobilyalarla büyük bir kontrast oluşturacaktır.

Perspektif 3D duvar resimleri

Çünkü beyaz bir iç mekanda, siyahta ve başka herhangi bir yerde olağanüstü bir tünel illüzyonu yaratırlar. Yatak odası alanı sonsuza kadar açık ve sürekli uzaklaşıyor gibi görünüyor.

Bu tarzda, bir odadaki bir veya daha fazla duvarı dekore edebilirsiniz. Çoğu zaman, tasarımcılar odayı görsel olarak genişletmek için bu yöntemi kullanır. Sadece yatak odalarında değil, banyoda, banyoda, küçük koridorda, koridorda bir tünel yanılsamasıyla 3D duvar kağıdını kullanıyorlar.

fotoğraftaki modaya uygun tasarım yenilikleri konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu