Yapay zeka evinizi eksiksiz bir şekilde dekore etmeyi nasıl başarıyor?

dekor
İster iş, ister okul veya sosyal ağlar için olsun, şu anda şüphe, soru veya milyonlarca soru önerisiyle karşılaştığımızda her zaman başvurduğumuz siber uzay atmosferine iyi uyum sağladık.

Aslında teknoloji, zaman çizelgemizde o kadar önemli ki, kişisel ilişkiler veya kişisel ilişkiler gibi hayatımızdaki beklenmedik, neredeyse mahrem alanlara ulaşmasına bile izin verdik.

Ve şu ki, yapay zeka veya daha iyi bilinen adıyla AI, artık inşaat, tasarım ve iç dekorasyon alanlarına dalmış olarak daha fazla öne çıkmaya başlar. Bu, yalnızca doğru bilgi sağlayarak çeşitli işlevleri yerine getiren özel bir yazılımdır. Algoritma siparişi alır ve çok çeşitli veriler ve istatistikler üretir. İş sektörü, Instagram gibi sosyal ağlar veya olasılıkların hesaplanmasına dayalı seçeneklerin sayısına odaklanan çevrimiçi bahisçiler tarafından kullanılan teknolojiye çok benzer.

bir dakika sürmüyor

Bu yeni AI iç mekan platformu, yatak odasından, oturma odasından, yemek odasından veya evin herhangi bir yerinden yükleyebileceğimiz bir görüntü aracılığıyla çalışıyor. Kesin ve doğru stili 60 saniyeden daha kısa sürede aramayı halleder ve ardından ekran karşısında gerçekçi görünen seçenekler sunar. Oranlar arasında değişebilir barok, bohem, neoklasik, zen stili ve daha fazlası.

dekor
İşlevselliği en iyi kısımdır. Aynı cep telefonundan kullanılabilir. iOS veya Android. Sadece bir fotoğraf çekerek şunları yapabilirsiniz: masa ve sandalyeleri kaldırın veya ekleyin; resimleri ve görünmesini istediğiniz yerleri seçin ve hatta duvarların ve zeminin renklerini değiştirin.

Aynı kullanıcıların görüşlerine göre, IA Interior’ın fikirlerinin çok orijinal olmasını ve yalnızca ince dekorasyon detaylarına odaklanmasını sağlıyorlar. Seçeneklerden bazıları genellikle biraz gerçeküstü olsa da, insanlar web 3.0 tarafından mümkün kılınan sıra dışı bir şey fikrine bayılıyorlar.

arkasındaki akıl

Halihazırda iç mimaride devrim yaratan bu girişim, Hollandalılar tarafından tasarlanıp geliştirildi. Pieter Seviyeleri, 38, teknoloji dünyasında “dijital göçebe” olarak biliniyor, kendi kendini yetiştirmiş bir geliştirici olarak yetenekleri ve kendisine bu alanda bir servet kazandıran çok rağbet gören dekorasyon fikirleri. Ünlü bir fikir tabanlı girişimcilik web sitesi olan medium.com’un kaynaklarına göre, 2020’de Pieter her yıl 600.000 dolardan fazla fatura kesecekti.

Benzer İç İç Mekan, uygulama gelişiyor. Artık yüzde yüz ücretsiz değil, bazı ücretli sürümleri var ama daha iyi dekorasyon seçenekleriyle. Yaşam tarzınıza eşlik edebilecek mükemmel dekorasyonu ve nesneleri bulmanız için boş odaları yüklemenize izin verdiği için güncellemeler öne çıkıyor. Kesinlikle, daha önce dekore edilme biçimini değiştirmeyi amaçlayan yeni bir araç, şimdi daha sürdürülebilir tavsiyeler arıyor.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu