Boya Renkleri

Dyo Dış Cephe Renk Kataloğu

Teknoloji, Dayanıklılık ve Kalite Dyo’nun Moleküllerinde var Keşfedin‎.

Yeni bir duvar boyası rengi arayan fakat kararsız olanlar için Dyo dış cephe duvar boyası rengine bir türlü ulaşamayanları bir de Dyo işletmesinin özel renk kataloglarına bir göz atmaya davet ediyoruz.

Boya piyasasının lider şirketlerinden biri olan Dyo, dekorasyonlar için öylesine etkileyici duvar boyası renkleri hazırlamış ki gerçekten etkilenmemek elde değil.

Dyo Dış Cephe Renkleri

Dış cephe renklerinden en çok tercih edilen ve sevilen renkler

Yapılara çok yakışabilecek ve en iyiyi hazırlama konusunda ciddi anlamda faydalar sağlayabilecek en güzel duvar boyası renkleri Dyo’nun renk kartelaları içerisinde sizleri bekliyorlar.

Siz de özellikle yaz aylarının da geldiği bu günlerde boya işine girişmek istiyorsanız kesinlikle Dyo’ya uğramalısınız. Dönemin en trend ve en çekici duvar boyası renkleri Dyo ile sizler için geliyorlar. Firmanın ayaklarınıza kadar getirdiği bu fırsatı geri tepmemeli ve en azından firma üretimi renklere bir göz atmalısınız.

Dyo Dış Cephe Renk Kartelası

Hemen hemen tüm ortamlar için en uygun ve çekici duvar boyası rengi Dyo katalogları içerisinde yer alıyor. Yapılarınız için en iyi duvar boyası rengini isterseniz buyurun gelin beraber bulalım ve bu muhteşem renklerle dekorasyonlarınızı güzelleştirelim.

Dyo Boya Renk Kataloğu

Beyaz ve krem, kullanılan en yaygın renklerdir ve ikisi arasında karar vermekte zorlanıyorsanız, beyazın çok acımasız olabileceğini unutmayın – sadece her kir lekesini göstermekle kalmaz, aynı zamanda parlak güneş ışığında kör edici olabilir.

Dyo Dış Cephe Renk Kartelası

Dış Duvarlar İçin Doğru Boyayı Seçmek

Çeşitli renklerde mevcut olan özel dış cephe boyası kullanmanız gerekir. Mülkünüz bir başkasına bağlıysa, komşunuzla rengi tartışmaya değer – binaların nasıl birleştiğine bağlı olarak, farklı renklerse biraz garip görünebilir.

Koruma altındaki bir binada yaşıyorsanız veya mülkünüz bir Koruma Alanındaysa, dış cepheyi değiştirmek için izin almanız gerekebilir, bu nedenle başlamadan önce bunu kontrol ettiğinizden emin olun.

Dyo Dış Cephe Renk Kartelası (1)

1 ipucu: Boyalı duvarlara sızdırmazlık maddesi uygulamak, dış duvarlarınıza mükemmel yapışma ve hava koşullarına dayanıklılık sağlar.

Dyo Dış Cephe Renk Kartelası (2)

Ayrıca Türkiye ikliminin ve güneş ışığının tahribatını dikkate almadan dış cephe boyası, özellikle dış duvar boyası seçmeyin, aksi takdirde solacak, pul pul dökülecek ve soyulacaktır.

Dyo Dış Cephe Renk Kartelası (3)

Her şeyden önce: Alt tabaka için en iyi dış mekan boyasını seçmek

Ahşap kaplamalı, tuğlalı, duvar bloklu, fibro çimentolu, betonlu veya işlenmiş dış cepheli bir eviniz olsun, seçtiğiniz boyanın alt tabaka için çalışacağından emin olmanız gerekir.

Her ne kadar tuğla için kullanılan herhangi bir boyanın ahşap için de işe yarayacağını düşünebilirsiniz, ancak bu boyaların formülasyonları farklı olabilir. Ahşap bir yüzeyi yüksek yapılı sıva ve duvar tamir boyası ile boyayıp pullu bir ev elde etmek istemezsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Başa dön tuşu