Marshall Boya İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası

Marshall Boya İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası yeni evinizin ve büronuzun yeni renge, yeni dokunuşa ihtiyacı olduğu gerçeğini düşünüyorsanız, Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelasına bakmanızı tavsiye ederiz. Hemen yeni trend Marshall iç cephe duvar boyası renginden birkaç öneride sunalım.

Marshall Boya
Marshall Boya İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası

Duvar boyasında yeniliğe gitmeyi düşündüğünüz mekanının fiziksel özelliğini göz önünde bulundurmanız da fayda var. Aynı zamanda mekanın güneş ışığını alma açısı ve mekanın aydınlatması da seçeceğiniz duvar boyası renginin mekanda yansıtmasında önemli rol oynar.

Toprak Renkleri

Marshall Boya Toprak renkleri

toprak

Eğer küçük ve dar bir mekanın duvarları için renk seçimi yapacaksanız sizlere önerimiz Marshall açık renk duvar boyası renklerine göz atmanızdır. Unutmayın ki, açık renkler daima için dar veya küçük mekanları olduğundan biraz daha büyük ve geniş gösterir.

Marshall Boya Menekşeler

Marshall Boya Menekşeler

Marshall Boya Renkleri Yeşil Tonu

Bir de bu durumun tersini düşünelim. Mekanın büyük ve geniş olduğunu varsayalım. Yeni marshall boya renkleri Bu seferde tahmin ettiğiniz üzere Marshall renk kataloğundan koyu renklerini göz önünde bulundurarak mekanın dekorasyonuna oranla duvar boyası rengi seçmek çok daha iyi olacaktır.

Marshall Boya Renkleri Yeşil Tonu

Marshall Boya Sarı Renk

Marshall Boya Sarı Renk
Marshall Boya Sarı Renk

Duvar boyamak başlı başına bir sanattır esasında ne kadar basit görünse de. Bunu nasıl anlarsınız bir odayı kendiniz boyayın sonrada boya işiyle uğraşan bir usta çağırın ve sonuca bakın ustanın işte olan becerisinin duvar boyarken çok fazla değişiklik gösterir esasında bir fark olmayacağını sanırız ama öyle olmuyor durum. Bu nedenden dolayı mümkün bir hayli her işi ustasına yaptırırsanız çok daha iyi olur hem sizin hem eviniz için.

Marshall Boya Kırmızılar

Marshall Boya Kırmızılar
Hafif Kırmızı

Evleriniz içerisinde hemen her bölümde kullanabileceğiniz kırmızı sayesinde evlerinizi daha çekici hale getirebilirsiniz diye düşünüyoruz. Marshall Boya İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası Duvarlarda, mobilya ya da aksesuarlarda tercih edebileceğiniz kırmızı rengi ister tek dilerseniz de farklı renk ile kombinleyebilir, bu sayede de muhteşem bir dekorasyon için önemli bir adım atmış olabilirsiniz. Kırmızının en etkileyici tarz ve görünümünün kazandırıldığı bazı dekorasyon örneklerini sizlere fikir sunabilmeleri amacı ile aşağıda belirtilen galerimizden paylaşıyoruz. Bu örnekleri incelemeli ve hemen harekete geçmelisiniz

Koyu Kırmızı

Duvarınızı renkli tasarımlar kullanmak, iki ya da daha fazla rengi bir arada kullanmak dilerseniz sizler için özgün tasarımlar bulduk ve hepsine ufak dipnotlar düştük fikir edinebilmek için dilerseniz kendiniz yapın dilerseniz ustaya yaptırın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu