Yeni Polisan Renk Kataloğu

Polisan yeni trend boya yorumları ve tüm iç cephe renk çeşitlerini konudan görebilirsiniz. Her yılın kendine göre renk tonu vardır, bunlar modanın kalbi tarafından belirlenen kıyafetlerimizden eşyalarımıza, makyaj malzemelerimizden saç rengi tonlarımıza kadar her şeye etki eder.

Polisan Duvar Boyası Renkleri

Polisan Renk Kataloğu ve İç Cephe Boya Renk
Polisan Renk Kataloğu ve İç Cephe Boya Renk

Bir çok şirket kendine göre o yılın trend renklerini belirler. Ancak pantone renkleri genel olarak her yıl kabul gören renk tonlarıdır. Ev dekorasyonlarında kullanılan iş ve dış boya üretimi yapan boya markaları da bu renk tonlarını dikkate alarak kendi tonlarını ortaya çıkarırlar. Polisan hangi renk güzel Son zamanların en sevilen boya markalarından biri olan polisan da kendi renk tonlarını bu yılın trend renkleri arasından belirlemiş durumda. Polisan renk kartelası iç cephe Kış gelmeden evini boyamak isteyenler polisan renk skalası veya yaza hazırlık yapmaya başlayanlar için polisan renk kataloğu ve uygulama örneklerini bir araya getirdik.

Polisan Renk Kataloğu

Polisan Renk Açık Mavi Renk Şeması
Polisan Renk Açık Mavi Renk Şeması

Boya kataloğundaki renklerin tam olarak katalogda göründüğü gibi olmayacağını sizin odanızın genişliğine, nasıl güneş aldığına ve ne kadar güneş aldığına göre değişeceğine dikkat çekmek gerekir. Eğer herhangi bir odanızın rengini değiştirmek isetrseniz polisan renk seçimi düşündüğünüz renk tonunu odanın küçük bir yerinde denemeli, gün içerisinde bu rengin nasıl göründüğünü kontrol etmeli ve ondan sonra karar vermelisiniz.

İlginizi çekebilir: Polisan Dış Cephe Renkleri

Polisan Trend Renkler

Polisan Renk Açık Açık Lila Renkler
Polisan Renk Açık Açık Lila Renkler

Polisan renk kataloğu bu yılın en trend ve en pastel renklerinin çok çeşitli tonlarına yer veriyor. Parlak ve canlı renkler bu yıl geçtiğimiz yıl olduğu gibi daha geri planda kalıyor. Mor gibi lila rengi gibi renk tonları bu yıl o kadar popüler değil. Toprak tonlarının yeşil gibi doğal polisan yeni çağıl rengi ve soft renklerle yeniden gündeme geldiği bu günlerde gri renk tonları bile iç cephe boyası olarak kullanılmaya başlandı.Tezken satış mağazaları üzerinden güncel Polisan fiyat listesine bakabilirsiniz.

Polisan İç Cephe Renk Koleksiyonu

POLİSAN ELEGANS EXTRA ANTİBAKTERİYEL İç Cephe
POLİSAN ELEGANS EXTRA ANTİBAKTERİYEL İç Cephe

Gri rengi, son zamanlara kadar duvarlardan geçtik oda dekorasyonlarında mobilyalarında bile kullanılmazdı. Ancak değişen trendler bir çok şeyi etkiledi. Böyle olunca polisan renk kataloğu içerisinde de görebileceğiniz gibi daha öncesinde çok kullanılmayan polisan yeni bulut rengi renk tonları kullanılmaya başlandı. Galerimizde sizler için bu yılın polisan renk kataloglarını bir ara getiridik. Bu kataloglar içerisinde hem iç cephe boyası renk tonlarını hem de dış cephe boyası renk tonlarını görebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu