Antik beyaz, modaya uygun bir renk

Antik beyaz, modaya uygun bir renk

Hayatınız boyunca var olan, ancak zamanla yenilenen bir renkle yeni hisler keşfetmeye cesaret edin. Tüm mekanlarınıza dinamizm ve hayat getiren antika bir beyaz.

Hafif bir ton olarak, her yerde kullanılamayacağını düşünme eğilimindesiniz. Ama hayır, bu renk oturma odasından mutfağa, banyodan yatak odalarına geçebilir. Sadece duvarlar ile dekorasyon aksesuarları arasında doğru kombinasyonları bulma meselesi.

Bu tonaliteye sahip en iyi kombinasyonlar, aynı renk ailesinin çoğunda bulunur. Ama bu, ölçülü ve klasik bir tarzı sürdürmek istiyorsanız. Bu, iletmek istediğiniz şeyin barış ve sükunet olması bir bakıma mükemmel bir seçenektir.

Öte yandan eski beyazı güçlü renklerle birleştirerek dinamik, cesur ve zıt bir atmosfer yaratarak evinize cüretkar bir görünüm kazandırabilirsiniz. Mavi, bambu, newfoundland, mandalina veya pembe gibi renkler.

Evinizin odak noktası ne olursa olsun, eski beyaz her zaman herhangi bir alan için en iyi seçenek olacaktır, bunu uygulamaktan çekinmeyin ve sonuçlarınızı sosyal ağlarımızda bize gösterin.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir