İlham: Verimli çalışma için 15 masa

Doğru çalışma atmosferini yaratmada masanın rolünü abartmak zordur. Farklı stiller için birkaç ilginç seçenek düşünmeyi öneriyoruz. Hangisini seçeceğinize – cam ve metal veya geleneksel masif ahşabın teknolojik bir kombinasyonundan masif ve sağlam veya hafif ve özlü, siz karar verin.

Klasik

Geleneksel bir yazı masası sadece sağlam değil, aynı zamanda rahattır. Sayısız çekmecesinde belgeler, kağıtlar, kalemler ve çeşitli küçük şeyler her zaman yerlerinde olacak.

Klasik tarzda bir masa için masaüstü aksesuarları gereklidir: bir saat, masa takvimi, kırtasiye standı veya pahalı bir dolma kalem için bir tutucu.

Modern iç mekanlar için

Modern iç mekanlar için masalar minimalist olma eğilimindedir. Yemek masalarından sadece masa tablasının altında bir veya iki çekmecenin varlığıyla farklılık gösterirler ve hatta orada olmayabilir. Bununla birlikte, bilgi teknolojisi çağında, masaüstü genellikle yalnızca bir dizüstü bilgisayar ve bir fincan kahve için alana ihtiyaç duyar.

Resimde: Hafif, rahat ve pratik Cattelan Italia Qwerty çalışma masası. Köşelerdeki iki küçük üst yapı, masa üstünün kullanılabilir alanını tartmadan arttırır.

Fotoğraf: Orijinal eğimli ayaklı masa Cattelan Italia Vega. İstek üzerine, bu model, belgeler için bir kabine sahip bir uzatma ünitesi ile tamamlanabilir.

Fotoğrafta: Porada Stylo masası temiz çizgilerle fethediyor. Cam tablanın altında doğal bir ahşap yazı çekmecesi bulunur. Bilgisayarda çalışmak için uygundur.

Fotoğrafta: Giorgetti Studium çalışma masası orijinal formu ve pratikliği birleştiriyor. Beyaz deri kaplama, ona özel bir zarafet katıyor.

Fotoğrafta: Porada Post scriptum, masa ihtiyacının sadece ara sıra ortaya çıkması durumunda ideal seçimdir. Dışarıya çekilebilen raf, belgeleri okumak veya üzerinde çalışmak için kullanılabilir ve çıkarıldığında masa kompakt bir konsola dönüşür.

Fotoğrafta: Porada’dan başka bir kompakt çözüm – Scrivano dönüştürme masası. Çekmeceli açılır kısım, konsolu bir dizüstü bilgisayarda yazı yazmak veya çalışmak için uygun bir masaya dönüştürür.

Fotoğrafta: Katı Mobilidea Trim masası, iki seviyeli masa üstü sayesinde alanı düzgün bir şekilde düzenlemenize yardımcı olacaktır. Üst yapının orta kısmında gizli çekmeceler bulunmaktadır.

Tasarımcı

Yazı masası sadece “doğrudan sorumluluklarını” yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda kendini ifade etme aracı olarak da hizmet eder. Yaratıcı doğanızı orijinal tasarımlı bir masaüstünden daha iyi vurgulayan nedir?

Fotoğrafta: Cattelan Italia Nasdaq çalışma masası sıra dışı silueti ile etkileyicidir. Belge çekmecesinin ayak üzerindeki konumu, modele baharatlı bir dokunuş katıyor.

Fotoğraf: Arketipo Inkiostro masa, akıllı işlevselliğin bir örneğidir. Masa tablasının deri ile süslenmiş katlanan kısmı, iki geniş çekmeceye erişim sağlar. Masada ayrıca bir çekmece ve kitaplar için bir raf vardır.

Resimde: zarif Porada Papiro masası. Özel şekillendirilmiş metal taban, masa tablasının ve çekmecenin havada asılı kaldığı hissini yaratır.

Fotoğrafta: Midj Drive köşe cam yazı masası sadece bir ev ofisi için değil aynı zamanda şık bir ofis için de uygundur.

Fotoğraf: Giorgetti Eos masası. Bu modelin orijinal özelliği tamamen çıkarılabilir deri üst kaplamasıdır.

 

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir