Dekorasyon Örnekleri

Bir restoranın duvarlarını boyamak için önerilen 5 renk

Bir restoranın duvarlarını boyamak için seçebileceğiniz aşılmaz sayıda popüler iç mekan boya renkleri var. Hangi gölgeye karar vermek ve onu hangi odada daha güzel olacağını bulmak tamamen başka bir düşüncedir. Bu nedenle, kararınızı biraz daha kolaylaştırmak için renk uzmanlarının çeşitli odalar için tercih ettiği gerçek tonla seçeneklerinizi daralttık.

bar dekorasyonu

Bir barın dekorasyonu, çok rekabetçi bir sektörde farklı bir bileşen haline gelir. Çekici estetiğe sahip bakımlı bir alan çok misafirperver durur. Br barın duvarlarını boyamayı seçebilir misin? Bu konuda sizlere uzmanlarından fikirker vereceğiz.

1. Koyu gri

ağırlama işinde zarif-dekorasyon

Seçilen ton, kendi kişiliğine sahip bir barın genel stili ile uyumlu olmalıdır. Endüstriyel estetiğe sahip işletmeler, misafirperverlik alanındaki trendleri belirler. Bu sayede yüksek tavanlarıyla dikkat çeken bar ve restoranları keşfedebilirsiniz. Asılı lambalar, büyük pencereler ve eski atölyelerin özünü koruyan bir yapı. Eh, gri renk bu tür bir ortamda mükemmel bir şekilde bütünleşir. Gri ayrıca zarif ve sofistike alanların güzelliğini artırır.

2. Kırmızı, diğer tonlarla birleştirildiğinde iyi bir seçenektir.

restoran kırmızı renk
Bir bar, olağan halkla sürekli iletişim kurar. İşletmede çalışan profesyoneller kişiye özel tedavi sağlar. Ürün menüsü, mevcut teklifin dikkatli bir seçimini sunar. Ancak mekana girmeye karar veren veya başka bir tesisi ziyaret etmeyi tercih eden bir müşterinin nihai kararında ilk izlenim de belirleyici olabilir.

Tavsiye: Oturma Odasını Boyamak için 7 Renk

Çekici bir dekorasyon çok olumlu bir izlenim bırakıyor. Kırmızı renk duvarların çok fazla karakteri var. Ancak, mekanın aşırı süslü bir görünüme sahip olmasını engelleyen başka bir tonla birleştirilmesi tavsiye edilir.

3. Toprak tonları, konaklama endüstrisine rustik bir dokunuş katıyor

modern bir barın dekorasyonu

Bir restoranın duvarlarını boyamak için seçilen ton, farklı faktörlerin göz önünde bulundurulması gereken bir bağlama entegre edilmiştir. Mekanın tarzı, dikkate alınması gereken bir husustur. Ancak ortamın aydınlatmasını veya işletmeyi donatmak için seçilen mobilyaların özelliklerini de analiz edebilirsiniz.

Toprak tonları ile bağlantıyı güçlendirir. Farklı dekoratif amaçlara ulaşmak için kasıtlı olarak kullanılabilirler. Örneğin, işletmenin estetiğine rustik bir dokunuş katın veya duvarların tonunun binada kullanılan tekstillerle eşleşmesini sağlayın.

4. Yeşil çok hoş bir atmosfer sağlar

Siyah Yeşil
Siyah Yeşil

Duvarlarda renk seçimi yeşil, diğer taraftan her işletmenin projesine de entegre edilebilir. Bazı durumlarda, bu alan, çok sayıda yemek yeme kapasitesine sahip bir restoran alanı ile birleştirilir. Gurur verici bir ton, alanı çekici bir estetikle süsler. Ancak renkler de insanlarda hoş duyumlar üretebilir. Bu nedenle doğayla bütünleşen tonlar başarılıdır. Ve yeşil bunun mükemmel bir örneğidir. Duvarlara entegre edildiğinde pozitif bir atmosfer sağlayan bir görünüm oluşturur.

5. Siyah çok zarif

siyah duvarlı çubuk

Siyah, yüzeyi daha küçük gösterebildiği için birçok iç mekanda göz ardı edilen bir renktir. Ancak mükemmel koşullara sahip bir barın dekorasyonunda çağdaş bir dokunuş basıyor. Bu sayede sıcak aydınlatmanın netliği duvarların görsel ağırlığını azaltır. Yani her iki faktörün birleşimi bütüne uyum ve denge getirir.

Son olarak her türlü projede beyazın seçilen ton olduğu unutulmamalıdır. Dekor içinde sadece zafer değil, aynı zamanda her tür işletmede en iyi sürümü geliştirir. Herhangi bir dekoratif stille birleşen çok parlak bir tondur. Bu nedenle, bir barın duvarlarını süslemek için ideal bir seçenektir. Hatta mekanın dekorasyonu bir tablo koleksiyonu ile tamamlanırsa, işler çok sade bir arka planda daha da öne çıkıyor.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu