Siyah Mutfak Dolapları ile Dekorasyon

Mutfağa vurucu ve şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız renk paletinde kontrastı artırmak en iyi yöntemlerden biridir. Siyah mutfak dolapları ve koyu renk bir mutfak adası gibi öğeler mutfağa şıklık katacak, modern tarzda bir mutfak dekorasyonu anlamına gelir. Yine de kendinizi sınırlamayın. Siyah mutfak dolapları ile klasik tarzda bir mutfak da düzenleyebilirsiniz.

siyahdolap

Siyahın gösterişli ve baskın özellikleri mutfağınızda da aynı etkiyi yaratmaya devam edecektir. Siyah renk mutfak dekorasyonu ile sıcak bir mutfaktan ziyade mesafeli ama oldukça temiz ve ihtişamlı görünen bir mekan elde etme olasılığı daha yüksektir.

siyahdolap2

Hiç kimsenin mutfağımda sıcak bir atmosfer istemiyorum diyeceğini sanmıyorum. Siyah rengin yanına insanın içini açan ve hatta mutfakta aralardan çıkarak göze çarpacak canlı ve parlak renkleri kullanmak işe yarayacaktır. Mutfağınızın neşeli bir tarafı olduğunu bu şekilde vurgulayabilirsiniz. Renkli bir sandalye, kilim desenli bir mutfak halısı ya da renkli bir su ısıtıcı bu görevi görebilir.

Siyah Mutfak Dolapları ile Dekorasyon konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu