Polisan İç Cephe Boya Katalog

Polisan İç Cephe Boya Katalogunda hangi renkler var birlikte inceleyip evimiz için en ideal renk tonunu belirlemeye çalışacağız. Evinizi dekore ederken renkleri, göz önünde bulundurmanız gereken en önemli unsurlardan biridir. İstediğiniz havayı yaratır ve evi huzurlu ve keyifli hale getirir.

Ev Kozmetik

Polisan Renk de son derece kişiseldir. Bir dergideki canlı oda düzenine aşık olmak kolaydır. Ancak, başkasının tasarımını evinizde kullanmak çoğu zaman o kadar rahat değildir çünkü onunla yıllarca her gün yaşamak zorunda kalacaksınız. Biraz bilgiyle donanmış olarak, beğeninize uyumlu bir renk kombinasyonu seçebilirsiniz.

Polisan Boya Renkleri & Kataloğu

Polisan boya renkleri-kataloğu

Polisan Renk seçimi: Başlamak için odanızın havasına karar verin ve onu nasıl kullandığınızı düşünün. Genel olarak, kanepe veya boya işi gibi büyük parçalar için nötr renkler seçin. Bu öğelerin değiştirilmesi genellikle daha zor veya daha pahalıdır. Çabuk sıkılırsanız, yastık veya perde gibi çıkarılması kolay vurgularda daha canlı veya sıra dışı bir renk kullanın.

Polisan en çok tercih edilen renkler

Polisan en çok tercih edilen renkler

Bu sezon en çok tercih sebebi olan Polisan iç duvar renklerine açıklama ve resimlerle sunmaya çalışacağız. Ardından, mevcut bir iç tasarım öğesini seçin ve onun etrafına inşa edin. Sevdiğiniz bir kanepeniz olabilir, ancak oturma odanızdaki hiçbir şeye uymuyor (henüz). Veya yemek odanızda hoş bir renk düzenine sahip değerli bir cam eşyanız olabilir. Neyi sevdiğinizi ve neyi sevmediğinizi sıralayın, ardından başlamak için bir ana renk seçin.

Polisan Elegans 20 Kg

polisan elegans

Alışveriş yaparken, seçtiğiniz renklerde tabak, boya parçaları, yastık veya kumaş parçası gibi küçük bir eşyayı yanınıza alın. Elegants boyayı Öğeyi fotoğraflamak daha kolay görünebilir, ancak kameraların hepsi farklıdır ve renk ve kontrast açısından sonsuz varyasyonlara sahiptir.

Polisan gri tonları

Polisan gri tonları

Gri renkler Evinizdeki renkleri eşleştirmenin en basit yolu, tek renkli bir renk damak tutmaktır. Pembe gibi bir renk seçin ve açık, orta ve koyu pembe parçaları ekleyin. Açık gri, krem ​​veya beyaz gibi nötr tonlar ekleyin. Örneğin, koyu mavi perdeleriniz varsa, duvarları yumuşak bir griye boyamayı ve koyu mavi bir kanepe eklemeyi düşünün. Açık veya orta mavi vurgular hepsini birbirine bağlar.

Polisan marjinal gri fiyat 2,5 litre

Benzer renkler, sarı, altın ve turuncu gibi renk tekerleğinde yan yana üç renk. Marjinal 2.5 litre fiyatına buradan güncel olarak bakabilirsiniz. Bir renk seçin ve etrafındakileri eşleştirmek için kullanın. Bu neredeyse tek renkli bir renk damak gibidir, ancak ince varyasyonlar daha fazla ilgi katar ve bir tema oluşturmaya yardımcı olur. Örneğin sarı-yeşil, yeşil ve mavi-yeşil, odanın yazlık görünmesini sağlar.

Polisan fiyat listesi

Polisan İç Cephe Boya

Polisan boya güncel fiyat litesine buradan ulaşabilirsiniz. Renk eşleştirme konusunda daha hırslıysanız, uyum yaratmak için bir renk çarkına danışın. Birincil, ikincil ve üçüncül renkler arasındaki ilişkileri gösterir. Çocukken çoğumuz ana renklerin kırmızı, sarı ve mavi olduğunu öğrendik. İkincil renkler, birbirine karıştırılarak yeşil, turuncu veya mor oluşturan ana renklerden ikisidir. Kırmızı-turuncu veya mavi-yeşil gibi üçüncül renklerde daha ince varyasyonlar görülür.

Polisan Boya çeşitleri nötrler

Polisan Boya çeşitleri nötrler

Nötrler, iç tasarımınızı birleştirmenin başka bir basit yoludur. Polisan boya Eşleştirmeleri basittir ve odanın rahatlatıcı ve zevkli görünmesini sağlamak kolaydır. Siyah, beyaz, gri ve kremin tümü klasik nötr renklerdir. Kirli beyaz, krem ​​veya sarı veya kahverengi gibi çeşitli tonlara sahip beyazların hepsi çok yönlüdür ve üzerinde çalışılması kolaydır. Mobilya veya halı gibi büyük parçalarla nötr tonlarda başlayın ve en sevdiğiniz renkte daha küçük parçalar ekleyin.

Polisan dekora Boya

Polisan dekora Boya

Daha maceracı olanlar için tamamlayıcı renkleri seçin. Dekorasyona en iyi uyum sağlayan Polisan renkleri. Bu renkler, mavi ve turuncu gibi renk çarkında birbirinin karşısındadır. Modern görünen canlı, yüksek kontrastlı tasarımlar oluşturmak için bunları kullanın. Bu, bir yetişkinin yatak odası için istediğiniz şey olmayabilir, ancak bir aile odası veya çocuk odasında eğlenceli bir görünüm yaratır.

Son düşünceler

Renk uyumu kafa karıştırıcı olabilir, ancak eviniz için hoş ve konforlu bir iç tasarım oluşturmak için zaten sahip olduğunuz renkleri kullanın. Rahatlayın, eğlenin ve beğenmezseniz kolayca değiştirebileceğinizi bilin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu