Boya Renkleri

Marshall Dış Cephe Renkleri 2022

Marshall Dış ve cepheler için renkler kartelası ve kataloğu. Evin dış duvarlarının rengini seçerken doğru kararı vermemize yardımcı olacak önlemler alacağız, ancak kişisel zevk her zaman ön plandadır.

Misafirlerinizi cephenizdeki renkle karşılayın!

Marshall dış cephe boya özellikleri

Marshall boyanın özellikleri en başta anti-bakteriyel olması ve hava durumu koşullarına göre sağlam+kaliteli olmasıdır. Bir evin cephesi veya dış cephesi, kişiliğinizin ve ailenizin sunumudur, ziyaretçilerin ilk izlenimidir, bu nedenle renkler yukarıda belirtilenleri ifade edecektir. Beyaz veya açık renkler saflık, belirli bir farklılık ve temizlik izlenimi verir. Sıcak renkler rahattır. Doğal ve toprak renkleri daha rustik görünüyor.

Marshall Ana Renkler

Marshall Canlı Ana renkler

Dış cephe boya renk kataloğu

Bina dış duvar için renk kataloğundan istediğimiz rengin kodunu alarak satıcıya göstermemiz yeterlidir. Duvarların, kapıların, pencerelerin, diğerlerinin rengini değiştirebilsek de… zemin ve tavan değişime izin vermeyeceğinden, bu nedenle seçilen rengin öncekilerle birleştirilmesi gerekecektir.

Öte yandan, belirli tuğla veya taş cephelerde, duvarın orijinal renginden çok fazla değişiklik olmaksızın, yalnızca şeffaf malzemeler ve hatta belirli tonlarda uygulanır. Marshall Güncel Dış Cephe Renk Kataloğu herdaim size yeni renkler sunar. Onlara hemen hemen her zaman çubuklarda, kirişlerde veya sütunlarda diğer tonlarla eşlik etmek, bir ton veya harmonik şema izlemeyi tavsiye etmek gerekir.

Canlı renkler
Marshall Canlı renkler

Marshall dış cephe boya kodları

Renk kombinasyonu ile Duvarların, kapıların, pencerelerin, diğerlerinin rengini değiştirebilsek de… zemin ve tavan değişime izin vermeyeceğinden, bu nedenle seçilen rengin öncekilerle birleştirilmesi gereklidir. Marşal boyanın renk görselleri ve çeşitlerini konumuzda detaylıca görebilirsiniz. Ayrıca iç cephe için buraya bakabilirsiniz.

Öte yandan, belirli tuğla veya taş cephelerde, duvarın orijinal renginden çok fazla değişiklik olmaksızın, yalnızca şeffaf malzemeler ve hatta belirli tonlarda uygulanır. Onlara hemen hemen her zaman çubuklarda, kirişlerde veya sütunlarda diğer tonlarla eşlik etmek, bir ton veya harmonik şema izlemeyi tavsiye etmek gerekir.

nötr renkler
Nötr renkler

Marshall dış cephe boyası fiyatları

Ucuz ve indirimli fiyatlar için HepsiBurada üzerinden bakılabilir. Mahalleniz veya ikamet ettiğiniz yer iyi bir referanstır. Belirli yerleşim alanlarının veya yerlerin belirli renklere izin vermediğini, hatta tek bir gölgeye bile izin verildiğini ve bu da renk seçiminde kararlarınızı kısıtlayacağını unutmayın.

Sessiz renkler
Sessiz renkler

Mimari stiller

Marshall size tüm boya renk seçenekleri ile ustaca düşünülmüş mimari stiller sunar. Farklı mimari tarzlara, modaya veya stile özgü bir dizi renk eşlik ediyor. Bazı renkler mimariye uyum sağlamaz, biçimlerini bozar. Açıkçası bu size kalmış. Sömürge evleri tercihen koyu çubuklar, kiremit çatılar ile birlikte saf beyaz cepheler kullanır. Akdeniz evlerinde sarı tonları ve toprak rengi yaygın olarak kullanılmaktadır.

Toprak veya Doğal Renkler
Toprak veya Doğal Renkler

Ve son olarak sıcak iklimler için önerilen renkler soğuk ve açık tonlar, soğuk alanlar için ise sıcak tonlar tercih edilir.

yumuşak renkler
Yumuşak renkler

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu