Polisan Dış Cephe Renkleri

Polisan Dış Cephe Renkleri hakkında son trend olan renkleri derledik. Dış cephenizi güncellemek, evinizin değerini artırmanın en hızlı yollarından biridir ve doğru renkleri kullanmak anında frenleme çekiciliği ekler. Polisan Gülen Boya ヅ

Bu blog yazısında, dış mekanların ev tasarım sürecinin en zor kısımlarından biri olabileceğinden bahsettik. Aynı zamanda son dönemler oldukça çok tercih edilen yeni moda Polisan Dış Cephe Renkleri hakkında açıklamalı görseller paylaşacağız. Koordine edilecek pek çok farklı unsur var ve her şeyin birlikte iyi çalışmasını sağlamak ve evinizin etrafındaki ortam stresli olabilir.

Bu sürecin herkes için, hatta tasarımcılar için bile stresli olduğunu unutmayın! Ev veya a partmanın Dış renk düzenini seçerken uzun süre bunun için uğraştık ve gitmek istediğimiz yön konusunda fikrimizi değiştirmeye devam edeceğiz. Bu süreçle ilgili daha fazla bilgiyi bu konu içinden okuyabilirsiniz.

Polisan Renk Kataloğu

Polisan renk katalogu

Polisan Nötr renklerle başlayacağım çünkü bunlar her zaman bir ev için mükemmel bir seçimdir. Son birkaç yıldır gri hakim nötr olmuştur. En iyi renk trendi tahmincileri, grinin gitmediğini, ancak ısındığını göreceğinizi bilir. Polisan boya bu sezon bayağı iddalı. Renkli alt tonlara sahip gri, boz kahverengi ve gri, ilgi odağında gerçek griye katılıyor. Bu yıl bej (evet, geri döndü) ve diğer dünyevi nötrler, klasik gri dış cephelerden uzaklaştıkça ve daha dünyevi nötrlere ve renklere doğru bir geçiş gördükçe, aranan renk tonlarının aralığını biraz daha yükseltecek.

Dış Cephe Renk Kartelası

dış cephe renkleri

Dış tasarım blog yazımızda bahsetmediğimiz şeylerden biri de en sevdiğimiz dış cephe boya renkleriydi. Bunun nedeni, dış cephe boya renklerinin doğru şekilde elde edilmesinin gerçekten zor olabilmesidir.

polisan kartela1
“Hatasız boya renkleri” listemizin bulunduğu iç cephe boyasının aksine, “kusursuz” dış cephe boyaları yoktur.

kartela2

Aşağıda listelenen boya renkleri, diğer projeler için sevdiğimiz renklerdir ancak boyamadan önce eviniz için doğru olduklarından emin olmanız gerekir. Fotoğraflarda ve kağıt üzerinde mutlaka sevdiğiniz bir renk olabilir ama evinize bir kez geçince mekana uygun olmadığını göreceksiniz.

Polisan Dış Cephe Renkleri

polisan dış cephe

Şu anda trend olan karmaşık ve klasik nötrler, çoğu ev için mükemmel bir seçimdir. Daha fazla evin dış tarafında karışık malzemeler (tuğla, taş, arduvaz, sarsıntı, bakır) bulunduğundan, daha sıcak nötrler, bu öğeleri uyumlu bir dış şemaya bağlamak için en iyi renktir. Sıcaklık ve toprak, ülkenin tüm bölgelerinde çevre ve çevredeki evlerle karışır.

Polisan Boya Fiyatları

Bir dış cephe rengine karar vermeye çalışırken, beğendiğiniz birkaç tanesini seçin ve evinizin birden çok tarafına örnekler boyayın. Polisan boya fiyatlarına buradan ulaşabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Numunelerin farklı aydınlatma türlerinde günün farklı saatlerinde nasıl göründüğünü düşünün. Ayrıca, örneklediğiniz renklerin, sizi çevreleyen evlerin görünümü ve hissi ile nasıl çalıştığını da göz önünde bulundurun.

Gerçekten bir boya rengine karar veremiyorsanız, renkten memnun olduğunuzdan emin olmak için birkaç dış duvarı, hatta evin yarısını boyamanızı öneririz. Gerçekten de, daha sonra kararınızdan pişmanlık duymamanız için %100 memnun kalacağınız bir renk bulmak için bu çalışmayı yapmanızı teşvik etmek istiyoruz.

Yeni Polisan En Çok Tercih Edilen Renkler

trend renkler

Renk paletlerini evinizin içinde ve dışında kullanmanın birçok yolu vardır. Araştırmalarıma göre trend renkleri her zaman tahmin ettiğim renklere en yakın görünen Polisan Boyalar, ”duvarda hem destekleyici hem de baskın renk” olarak kullanılabilecek çok yönlü tonlar içeriyor.

Polisan Dis Cephe Renkleri 1

Eviniz için bir renk şeması seçerken, o renk şemasına kaç öğenin dahil edilmesi gerektiğine dikkat edin. Evinizde dış cephe kaplaması varsa, dış cephe kaplamasının renk düzeninizin temeli olduğu fikrinden hareket edin. Önce bu rengi seçin ve ardından ekleyin. Tek bir boya rengi seçmek kesinlikle en basitidir, ancak herhangi bir sayıda renk kombinasyonu iyi sonuç verebilir.

Eviniz için iki ana renk kullanmak istiyorsanız, koyu rengi zemine yaklaştırın. Bu, evi sabitler ve daha doğal görünmesine yardımcı olur. Döşeme, taş işçiliği veya kapı rengi olsun, evinizin dış cephesindeki diğer her şey, ana temel rengi tamamlayan ve yükselten renklerde eklenmelidir. Panjur gibi vurgular eklemek istiyorsanız, tüm renk düzeninizi tamamlayabilmeleri için bunları nötr bir tonda eklediğinizden emin olun.

Polisan Dis Cephe Renkleri 2

Bu, tüm zamanların en sevdiğimiz boya renklerinden biridir. Hem ev vurgusu hem de ana gövde rengi için harika olacağını düşünüyoruz.

Evinizi Güncellemeyi mi Düşünüyorsunuz?

Polisan Dis Cephe Renkleri 3

Evinizi güncellemeyi düşünüyorsanız, Yeni Sezon Renk Trendleri Paletleri size bolca ilham veriyor. Yeni çatınız için trend renkleri koordine etmenize yardımcı olmak için, muhteşem Polisan dış cephe boyaları ile çatınızı tamamlayan birçok güzel renk paletini görmek Polisan boya bu konuda size yardımcı olabilir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Başa dön tuşu