Boya Renkleri

Yeni Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2022

En çok tercih edilen yeni moda Filli boyanın tüm iç cephe renkleri. Filli boya şimdiyedek üretim kalitesinden kesinlikle açık vermeyen güçlü ve sağlıklı bir boya markasıdır. İç cepheleriniz eskidi ve değiştirmeyi düşünüyorsanız bu değişime en uygun + iyi boyayı filli boya iç cephe renk kartelasından seçebilirsiniz.

Modern Filli boya kartelası

İç cephe duvar yeni renkleri konusunda kaliteye imzasını basan ve önümüze gerçekten çok özel seçenekler çıkaran Filli boya, sektörünün en büyük firmalarının öncülerindendir. Birbirinden özel, etkileyici boya alternatiflerinin bulunduğu filli boya iç cephe renk kartelasında gerçekten sıra dışı seçenekler bulunmaktadır.

Yeni Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2022

2022 Filli boya iç cephe kataloğu

İç cephe dekorasyonu için emin adımlar atabilmenizi sağlayabilir. Özellikle yeni teknolojiyi kullanarak doğada bulunan binlerce rengi ortaya çıkartan Filli Boya, bu binlerce rengi filli boya iç cephe renk kartelası ile ayağınıza kadar getirmektedir.

Bir türlü evim için aradığım biraz sıra dışı, biraz ışıltı ve aynı zamanda evimin mekanına biraz daha sıcak bir hava oluşturacak olan duvar boyası rengini bulamadığınızı mı, düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir: Filli Boya Renk Kartelası

Filli boya hangisi iyi

renk kartelası

Eğer, yanıtınız ‘’ Evet’’  ise size birazdan hayalini kurduğunuz duvar boyası rengine kavuşacağınızın müjdesini verebilirim. Daha doğrusu bu müjdeyi bize Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası arasında yer alan duvar renkleri veriyor.

Yeni çıkan Filli boya nasıl

Filli Boya bu sezon ve önümüzdeki birkaç sezon sürecek olan birbirinden farklı renklerin daha önce hiç denenmemiş olan renkleri Kozmik Renk grubu içinde sunuyor. Filli boya fiyatları listesi

Filli Boya İç Cephe Boyası modelleri
Filli Boya İç Cephe Boyası modelleri

Yeni sezon Filli Boya İç Cephe Renk Skalasına göz attığımızda göktaşlarımın, gezegenlerin ve yıldızlarım o parlak, ışıklı canlı ve koyu parlak renklerin bir araya geldiği yaşam alanlarımızın mekanlarına müthiş bir enerji yayacak olan alışılmışın dışında oldukça farklı ve bir o kadar göz estetiğine hitap eden duvar boyası renklerinin bir araya geldiğini görmekteyiz.

Filli boya kimin

Yılların verdiği tecrübesini bir kez daha konuşturan hem iç hem dış cephe duvar rengi konusunda, kalitesini konuşturup bizlere farklı renk alternatifleri sunmaya devam ediyor.

Filli Boya iç cephe renk kataloğunu incelediğimizde şuana kadar ismini nadir rastladığımız, kolay kolay başka yerlerde karşılaşmayacağımız duvar rengi ve tonlarına yer vermiş. Oturduğunuz alanı güzelleştirmek, sıradanlığın biraz dışına çıkmak için hemen birkaç renk önerisinde bulunalım.

Son Filli yeni boya yorumları

Bu sezon ve önümüzdeki birkaç sezon iç cephe renkleri arasında gri renk ve tonlarının hakim olacağını söyleyebiliriz. Bu trendi yaşam alanlarınıza yansıtmak için Filli Boya Kozmos renk paleti içinde yer alan, Kozmos, Çila, Alkın ve Beril tonlarını düşünebilirsiniz.

2022 Filli boya Trend renkler

Evde en çok zaman geçirdiğimiz mekanlar arasında yer alan oturma odaları için menekşe renk tonlarından kombin yapabilirsiniz. Beğendiğiniz objeleri odanın konseptini ekleyerek renk bütünlüğü oluşturabilirsiniz.

Filli boyada hangi rengi seçmeliyim

Filli Boya İç Cephe Renkleri
Filli Boya İç Cephe Renkleri

Farkındalığımızı ortaya çıkarmak için Taflan, Kaktüs, Rüzgar, Rezene , Kozmik, Krom, Toprak ve Mavi tonlarını düşünebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda değişim yaparken, renk konusunda biraz sınırları aşıp, farkındalığınızı ortaya çıkartın. Bu konuda sizlere ilham vermesi açısından Filli Boya renklerinden hazırlamış olduğumuz iç cephe renklerinden oluşan görsellerimizi inceleyebilirsiniz.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu