Boya Renkleri

Marshall İç Cephe Boya Kataloğu ve Renk Kartelası

Marshall İç Cephe Boya Kataloğu ve Renk Kartelası. Marshall Boya 1954 senesinde küçük bir fabrika ile boya badana piyasasına giriş yapmıştır. İstanbul Topkapı’da 20 kişiyle başlayan Marshall, bu günlerde sektöre liderlik yapmaktadır. Ürünlerinde atmosfere salınan organik uçucu madde oranını en aza indirmeyi amaçlayan Marshall, sağlığa ve çevreye değer veriyor. Ayrıca yağlı boya olarak bilinen ürünlerin tamamını kurşunsuz yapıyor.

Marshall Renk Kataloğu

Marshall Renk Katoloğu alanında sektörün önde gelen markalarından biridir. Bu avantajını uzun süredir sektörde olmasından ve boya makineleri sayesinden istediği rengi elde edebilmesinden alır. Geniş bir renk yelpazesi mevcuttur. Ev ve iş yeri sahiplerine sadece renk seçmek kalır.
Duvara boya badana yaptığınızda en iyi sonucu alabileceğiniz boya markası Marshall’dır. Rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz bir markadır. Geniş renk kartelası aklınızı yerinden oynatmaya yetecektir. Marshall renk katalogu, Marshall renk kartelası arayanlar için oluşturduğumuz içeriğimizde, sizlerin boya seçimine yardımcı olmak istedik. İşte Marshall iç cephe boya badana renkleri:

Marshall Boya Kırmızı Renk Tonları

kirmizi1

Marshall Boya Mavi Renk Tonları

mavi1

mavi2

Marshall Boya Beyaz Renk Tonları

nötr1

nötr2

Marshall Boya Sarı Renk Tonları

sari1

sari2

Marshall Boya Turuncu Renk Tonları

turuncu1

turuncu2turuncu3

Marshall Boya Yeşil Renk Tonları

yesil2

yesil3yesil1

Boya Renkeri Doğru Seçilmeli

Evinizin renk seçimini yaparken, aile eşrafına danışmanın yanında muhakkak iç mimar aklına sahip kişiler ile de iletişim kurmanız sizin için iyi olacaktır. Bu kişiler ile iletişim kalarak süreçleri hızlandırabilir, dilediğiniz an mutlu bir yuvaya kavuşma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Marshall boya renk kataloğuna baktığımız zaman renklerin çeşit çeşit tonları olduğunu görüyoruz. Renk tonlarının fazla olması duvarımıza en ideal rengi bulmamızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca nitelikli boya olması sebebiyle duvarlarımızı çok rahat şekilde boyayabileceğiz. Marshall boyanın kendi sitesine girip renkleri ve sizler için fikir oluşturabilecek boyaları görebilirsiniz.
Marshall renk kataloğuna ulaşmak için tıklayınız.
Marshall ilham alacağınız boya fikirlerine ulaşmak için tıklayınız.
İlham sayfasında sizler için yatak odası,salon,mutfak,çocuk odası boya düşüncelerini ve fotğraflarını bulabilirsiniz.

En çok kullanılacak olan 10 Marshall Boya Renkleri

Marshall 2021 senesinin rengi Sakin Şafaktır. Yumuşak kumsu tonlar salonlarınızı süsleyecektir. Bilgiyi bu sayfadan okuyabilirsiniz.

 1. Kum Beji Rengi Duvar Boyası
 2. Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası
 3. Fildişi Rengi Duvar Boyası
 4. Lületaşı Rengi Duvar Boyası
 5. Meltem Rengi Duvar Boyası
 6. Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası
 7. Mercan Rengi Duvar Boyası
 8. Antrasit Rengi Duvar Boyası
 9. Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası
 10. Şampanya Rengi Duvar Boyası

Şampanya iç cephe duvar boyası ise en fazla kullanmış olduğumuz boyalardan bir tanesidir.

Antrasit iç cephe duvar boyası sayesinde mobilyalarınız bir adım önde görünecektir.

Kum beji iç cephe boyasını ülkemizde bilmeyen yoktur galiba. En fazla kullanılacak olan ve tercih edilen bir boyadır.

Lüle taşı rengi de sade ve şık bir tasarımı size sunar. Sadelik ve şıklık için lüle taşı iç cephe boyasını tercih edebilirsiniz.

Meltem taşı duvar boyası ile sade ve şık bir salona sahip olmanız sizin elinizde.

Mercan renkli iç cephe boyası ile salonlarınızı ve oturma odalarınızı çağdaş bir hale getirebilir tablolarınızı ve mobilyalarınızı öne çıkarabilirsiniz.
2021 senesinin Marshall Rengi Sakin Şafak olduğunu yazmıştık. Bu renk ile evinizde mükemmel ortam yaratabilirsiniz. Renk kataloğunda arzu ettiğiniz renkleri bulmak ve kullanmak daima daha avantajlıdır. Yukarıda en fazla kullanılacak olan boya renklerini yazdık. Bunun dışında salon ve odalarda iki ayrı renkte kullanılabiliyor. İki renk kullanılırken renklerin uyumuna dikkat edilmesi gerekiyor.

Yatak odası için en çok kullanılacak olan boyalar hangileridir?

 • Krem rengi,
 • Sarı tonları,
 • Açık mavi ve bebe mavisi,
 • Fuşyanın çok açık tonları ile pastel renk tonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu