Boya Renkleri

Marshall İç Cephe Boya Kataloğu ve Renk Kartelası

En iyi ve dayanıklı iç cephe boya renkleri

Marshall İç Cephe Boya Kataloğu ve Renk Kartelası
Marshall Yeni İç Cephe Boya Kataloğu ve 2023 Renk Kartelası. Marshall Boya 1954 senesinde küçük bir fabrika ile boya badana piyasasına giriş yapmıştır. Daha önceki yayınladığımız Marshall Dış Cephe Renkleri ve Marshall Yeni Trend Renkleri fikirlerine yer vermiştik. İstanbul Topkapı’da 20 kişiyle başlayan Marshall, bu günlerde sektöre liderlik yapmaktadır.

Ayrıca En Çok Tercih Edilen Boya Markaları Hangileridir? ile Evinizi rahat hissettiren bazı sıcak boya renkleri konularına bakmanızı tavsiye ederiz. Ürünlerinde atmosfere salınan organik uçucu madde oranını en aza indirmeyi amaçlayan Marshall, sağlığa ve çevreye değer veriyor. Ayrıca yağlı boya olarak bilinen ürünlerin tamamını kurşunsuz yapıyor.

Marshall Renk Kataloğu

Marshall Renk Kataloğu alanında sektörün önde gelen markalarından biridir. Bu avantajını uzun süredir sektörde olmasından ve boya makineleri sayesinden istediği rengi elde edebilmesinden alır. Geniş bir renk yelpazesi mevcuttur.

Ev ve iş yeri sahiplerine sadece renk seçmek kalır.
Duvara boya badana yaptığınızda en iyi sonucu alabileceğiniz boya markası Marshall’dır. Rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz bir markadır.

Geniş renk kartelası aklınızı yerinden oynatmaya yetecektir. Marshall renk katalogu, Marshall renk kartelası arayanlar için oluşturduğumuz içeriğimizde, sizlerin boya seçimine yardımcı olmak istedik. İşte Marshall iç cephe boya badana renkleri:

Moda Marshall Boya Kırmızı Renk Tonları

Kırmızı renk ailesinde, boya renkleri, mobilya veya sadece iç mekanları dekore etmek için kullanabileceğiniz farklı türler veya çeşitler bulunur. Burada en yaygın renk tonlarından bazılarını ve popüler isimlerini sunuyorum.

kirmizi1

Marshall İç Cephe Boya Mavi Renk Tonları

Marshall boya Mavi renk, mavi ile beyazın karıştırılmasıyla elde edilir. Açık mavi istiyorsak, biraz mavi renk tonu ekleyeceğiz ve daha koyu istediğimizde, beyaza daha fazla mavi renk tonu eklemek zorunda kalacağız. Son zamanlar oldukça çok tercih edilen renkler arasında başta gelmektedir.

mavi1

mavi2

2023 Marshall Boya Beyaz Renk Tonları

Beyaz boya iyi bir seçimdir, herkes tarafından kabul görülen renk olmaktadır. Boyama yaparken başka bir olasılık da beyaz plastik boyaya boya ekleyerek renkleri kendimiz yapmaktır. Bu şekilde, bazı durumlarda biraz tasarruf edebiliriz.

nötr1

nötr2

Modern Marshall Boya Sarı Renk Tonları

Sarı renk seçersek dikkate almamız gerekecek bazı nedenler vardır, sarı renk elde etmek için profesyonellerin karşılaştığı en yaygın hatalardan biridir, renklendiricilerle sadece açık ve pastel renkler elde edebiliriz. Sarı boyaya ne kadar boya eklersek ekleyelim, renginin yükselmesi duracaktır. sarı renk tercih ettiğimizde mutlaka sade olmalıdır.

Bu durumlarda, üretici veya renklendirme makinesi tarafından önceden yapılmış koyu renkleri almak daha iyidir.

sari1

sari2

Yeni Marshall Boya Turuncu Renk Tonları

Aşağıdaki tabloda, turuncu renklerin neler olduğunu göreceğiz. Bu nedenle, portakal veya somon tonu istiyorsak, dikkatli seçmeliyiz.

turuncu1

turuncu2turuncu3

Marshall Boya Yeşil Renk Tonları

Evinizin duvarlarının beyaz veya krem ​​renginden sıkıldınız mı? Duvar için yeşil boya kullanmayı düşündünüz mü? Modern evlerde bu bir trend. Ve o kadar çok yeşil tonu var ki, zevkimize uyan bir renk bulmak çok kolay.

yesil2

yesil3yesil1

Boya Renkeri Doğru Seçilmeli

Evinizin renk seçimini yaparken, aile eşrafına danışmanın yanında muhakkak iç mimar aklına sahip kişiler ile de iletişim kurmanız sizin için iyi olacaktır. Bu kişiler ile iletişim kalarak süreçleri hızlandırabilir, dilediğiniz an mutlu bir yuvaya kavuşma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Marshall boya renk kataloğuna baktığımız zaman renklerin çeşit çeşit tonları olduğunu görüyoruz. Renk tonlarının fazla olması duvarımıza en ideal rengi bulmamızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca nitelikli boya olması sebebiyle duvarlarımızı çok rahat şekilde boyayabileceğiz. Marshall boyanın kendi sitesine girip renkleri ve sizler için fikir oluşturabilecek boyaları görebilirsiniz.

İlham sayfasında sizler için yatak odası, salon, mutfak, çocuk odası boya düşüncelerini ve fotğraflarını bulabilirsiniz.

En çok kullanılacak olan 10 Marshall Boya Renkleri

Marshall 2023 senesinin rengi Sakin Şafaktır. Yumuşak kumsu tonlar salonlarınızı süsleyecektir. Bilgiyi bu sayfadan okuyabilirsiniz.

 1. Kum Beji Rengi Duvar Boyası
 2. Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası
 3. Fildişi Rengi Duvar Boyası
 4. Lületaşı Rengi Duvar Boyası
 5. Meltem Rengi Duvar Boyası
 6. Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası
 7. Mercan Rengi Duvar Boyası
 8. Antrasit Rengi Duvar Boyası
 9. Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası
 10. Şampanya Rengi Duvar Boyası

Şampanya iç cephe duvar boyası ise en fazla kullanmış olduğumuz boyalardan bir tanesidir.

Antrasit iç cephe duvar boyası sayesinde mobilyalarınız bir adım önde görünecektir.

Kum beji iç cephe boyasını ülkemizde bilmeyen yoktur galiba. En fazla kullanılacak olan ve tercih edilen bir boyadır.

Lüle taşı rengi de sade ve şık bir tasarımı size sunar. Sadelik ve şıklık için lüle taşı iç cephe boyasını tercih edebilirsiniz.

Meltem taşı duvar boyası ile sade ve şık bir salona sahip olmanız sizin elinizde.

Mercan renkli iç cephe boyası ile salonlarınızı ve oturma odalarınızı çağdaş bir hale getirebilir tablolarınızı ve mobilyalarınızı öne çıkarabilirsiniz.

2023 senesinin Marshall Rengi Sakin Şafak olduğunu yazmıştık. Bu renk ile evinizde mükemmel ortam yaratabilirsiniz. Renk kataloğunda arzu ettiğiniz renkleri bulmak ve kullanmak daima daha avantajlıdır. Yukarıda en fazla kullanılacak olan boya renklerini yazdık. Bunun dışında salon ve odalarda iki ayrı renkte kullanılabiliyor. İki renk kullanılırken renklerin uyumuna dikkat edilmesi gerekiyor.

Yatak odası için en çok kullanılacak olan boyalar hangileridir?

 • Krem rengi,
 • Sarı tonları,
 • Açık mavi ve bebe mavisi,
 • Fuşyanın çok açık tonları ile pastel renk tonları

Marshall iç cephe boya renkleri ile boyanmış evler

Evin iç duvarı için iyi olan boyalar, evinizin iç mekanına uygun renklerde ve dokularda olmalıdır. Özellikle, evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak renkler ve dokular tercih etmelisiniz. Bu sayede, evinizin daha dengeli ve estetik bir ortam olmasına yardımcı olursunuz.

Ayrıca, evinizin iç duvarı için boya seçerken, kaliteli ve dayanıklı olanları tercih etmelisiniz. Örneğin, su bazlı veya çözünürün az olan boyalar tercih edebilirsiniz. Bu tip boyalar, evinizin hava kalitesini olumlu etkiler ve evinizi daha sağlıklı hale getirir.

Sonuç olarak, evin iç duvarı için iyi olan boyalar, evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak renklerde ve dokularda olmalıdır. Ayrıca, kaliteli ve dayanıklı olan boyalar tercih etmelisiniz. Bu sayede, evinizin daha dengeli, estetik ve sağlıklı bir ortam olmasına yardımcı olursunuz.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu