Yeni Marshall Boya Renkleri

2023 Marshall Trend Boya Modelleri

Yeni Marshall Boya Renkleri ile ev dizaynında iç cephe boya renk tonuna karar vermek, evin tamamını dekorasyon yapmaktan daha zordur. Markaların boya renklerinin seçenek çok ile olması hem de tüm dekorasyon için uygun olan tonu bulmak oldukça yorucudur.

Marshall trend boya renkleri de diğer boya renkleri gibi kendi içinde belirli bir tarz renk tonlarından oluşur.

Yeni Marshall Duvar Boyası Renkleri

Marşal Duvar Boyası

Marshall hem iç cephe boya renkleri konusunda hem de dış cephe boya renkleri konusunda en iddialı boya markalarından bir tanesidir. Yatak odasından mutfağa, salondan banyoya kadar tüm ev için kendine özel tonları olan bir renk seçimi yapabilirsiniz. Her yıl ev dekorasyonunda kullanılan renk tonları yenilenir. Sürekli kullanılacak olan ve asla modası geçmeyen renk tonlarının yanında bir de yeni nesil renk tonları vardır. Boya markalarının çoğu klasik renk tonlarını kullanmaya devam eder ancak yeni nesil renklere de kendisine özel bir koleksiyon oluşturup orada yer verir.

Mum Alevi Renkleri

mum alevi

Bej rengi, fil dişi rengi, buz beyazı ve krem rengi tonlarındaki renkleri klasik renkler olarak adlandırabiliriz. Mint yeşili ve toprak tonları da klasik duvar boyası renkleri arasında kabul edilir. Yeni nesil modern duvar boyası renkleri ise daha iddialı renklerdir.

Bu yıl gri ve tonları, füme ve tonları, hardal sarısı ve tonları özellikle öne çıkan yeni nesil renk tonlarıdır. Mavinin pastel tonları ile ara renklerin canlı ve kuvvetli tonları da esasında bu sene trend kabul gören diğer renklerdir. Mor ve lila renginin yanında sıcak sarı renkleri sıcak yeşil renkleri beraber kullanılacak olan canlı renk tonlarıdır.

Yeni Marshall boya renkleri koleksiyonlarına baktığımızda bir rengin birden çok tonu olduğunu görürüz.Bunun nedeni boyalarınn herkezin duvarında ayrı bir görünüm kazanmasıdır. Duvar boyanızın rengi evinizin büyüklüğüne, pencere büyüklüğüne, ışık alma kapastesine ve aydınlatma özelliklerine göre değişir. Bu yüzden pek çok ton arasından uygun olanı seçmek gerekir. Marşal duvar boyası renk çeşitleri ve size fikir verecek renk kataloğu.

Beyaz ve Soft Beyaz

Odanızdaki doğal ışık nasıl? Beyaz rengin ötesinde hayat var. Kuzey cepheli odalar genelde zayıf, soğuk bir doğal ışık alırlar; bu sebeple sıcak bir beyaz seçerek bunu telafi etmeniz gerekir.

Diğer taraftan güney cepheli odalar genelde çok miktarda kuvvetli güneş ışığı alırlar; bu sebeple parlamayı dengeleyecek soğuk bir beyaz seçmeniz yararlı olur.

Tüm Renk kartelasına Aşağıdaki Resim Galerimizden Bakabilirsiniz.

Resimleri Büyütmek için Üzerine Tıklayınız.

Kırmızılar

Kırmızı renkler kendini hissettiren bir renktir. Bu renk insanların zamanı unutmasına yol açar. İşte bu nedenle eğlence yerlerinde kırmızı renge ağırlık verilir. Kırmızı renk kan rengidir, asırlar boyu tehlikenin ve tahribatın simgesi olmuştur. Trafik ışıklarında ‘dur’ sinyali olarak kullanılmasının sebebi de budur.

Soft Kırmızılar

Turuncular

Gözü yormayan turuncular ve soğuk nötrlerden oluşan bir renk uyumu ile koridorunuza sıcaklık getire bilirsiniz.

Soft Turuncular

Altın renkleri

Yeni trend renk koleksiyonu ile Marshall, boya dekorasyon sürecinde tercih edenlere yeni Canlı Renkler ve Popüler Renkler olarak altın renkleri sunuyor. Şık ve zerafet içeren renk kataloğumuza mutlaka bakınız.

Sarı Rekler

Yeşil Renkler

Toplantı odaları ve dershanelerin en çok tercih ettiği gibi zihinsel aktiviteye yönelik alanlarda da, yeşil sıkça tercih edilen bir renk seçeneği olarak kullanılır.

Okyanus Yeşilleri

Popüler okyanus yeşil renkleri keşfedin, ilham alın ve odanızda boya renklerini görselleştirin.

Mavi Renkler

Marshall İç Cephe Boya Renkleri Mavi Renk Kartelası Kataloğu

Menekşeler

Çocuk odası ve kız çocukları için özenle hazırlanan menekşe pembe renk çeşitleri. Titizlikle seçilmiş renk paletlerimizle bir sonraki boyama projeniz için doğru boya rengini bulun.

Natürel

Marshall Naturel Boya Renkleri

İç cephe boya renkleri ile duvarlarınızı en güncel renkler ve en yenilikçi efektlerle dekore edin.

Toprak Renkleri

Marshall boyanın renk koleksiyonu ile Marshall boya yumuşak bej ve toprak renkleri. Gayet hoş duran boya renkleri yeni nesil Marshall Boya yeni boya renk kataloğu. Açık toprak tonları ile evinizi hem geniş hem de ferah gösterecektir.

Diğer renk çeşitleri için Boya Renkleri kategorimize bakabilirisiniz.

Marshall renk kartelası 2022 Marshal deniz kabuğu kum beji toprak tonları Marshall renk kataloğu iç Cephe renkleri Marshal boya çeşitleri boya fiyatları için Dekorasyon Blog web sitemiz beyazyastik.com’u takipte kalınız.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu