DYO Renk Kataloğu

Evinizin, iş yerinizin gibi yerlerin iç ve dış cephe boya renklerine karar vermenize yardımcı olacak, DYO Renk Kartelası.

Dyo yeni teknolojiyi kullanarak doğada bulunan binlerce rengi tüketicilerin beğenisine sunmuş olup muhteşem renkleri dyo iç çephe renk paleti içine eklemiştir. Ev dekorasyonunun en son halkası olan boyaya geldiyse sıra bu yılın moda rengi toprak tonları dinlendirici ve sakinleştirici renk tonlarıdır.

Dyo renk skalası

İç cephe boyaları ile önemli çalışmalara imzasını atan,etkileyici renkleri ortaya çıkaran dyo iç cephe renk paleti ile iç cephelerinizi daha sağlıklı modern şık yapıya çevirebilirsiniz. Dyo renk skalası Her sezon yeni renkleri bize sunan dyo iç cephe renk paleti ile evimizin iç ve dış mekanlarını güzel hoş bir hale getirmektedir.

DYO Renk Kataloğu

Dyo boya renk çeşitleri

DYO Boya Renk Kataloğu Trend Renk paletinin bir parçası olarak, Yeni DYO Renk Kataloğu 2021 trend paletini karakterize eden yüksek konforu vaat ediyor. Bu pişmiş toprak rengi, dyo renk kataloğu – iç cephe gri herhangi bir perakende alanını tamamlamak için uyumlu bir atmosfer çağrıştırıyor.

DYO Renk Kataloğu (1)

Dyo renk yağmuru kartelası

Eğlenceli, uyumlu, doğal veya el yapımı renkleri sever misiniz? Evimizi boyamak için seçtiğimiz renk çok önemlidir. Renkler bize duygu ve duygular verir, bazıları üzgün, renk yağmuru kartelası bazıları çok mutlu. Bu yüzden bir odaya vermek istediğimiz profile göre kullanmak ve ardından ona uygun mobilya ve aksesuarları kullanmak önemlidir.

Evinizin odalarına modern bir tarz kazandırmak istiyorsanız, burada size evlerin iç mekan renklerini, duvarları ve 2021 modasını trendlere göre boyamayı anlatıyoruz.

Dyo renk yağmuru kartelası

Ekolojik ve sürdürülebilir bir amaç ile yeniden kullanıma ve manuel yapıya dayanmaktadır. Bu trend, organik, deneysel ve sürdürülebilir dyo renk festivali kartelası olandan ilham alıyor. Açık nötrlerle karıştırılan ve yeşil ve koyu gri ile ferahlatıcı bir kontrast elde edebilen sıcak renkler ve ara pastellerden oluşan bir palet.

DYO Renk Kataloğu (2)

Yeni dyo renk seçenekleri

Toprak tonlarını, yaşam kaynağını ve tarihimizle olan bağını geri getir. Bu trend, kimliğimizden ilham alan el yapımı dokuları ve yüzeyleri, dyo renk seçenekleri çeşitli kumaşları ve şekilleri seven insanlar içindir. Su ve havanın mavisi, doğal desenleri çağrıştıran nötr bir yeşil, yaşamın gücünü simgeleyen parlak bir kırmızı ve atalardan ilham alan eksiksiz bir toprak rengi yelpazesi.

Huzur, özgürlük ve mutluluğu keşfetme imkanı bulabileceğiniz dingin ve sade ortamlar için. Bu trend, toprak renkleri ve dyo dinamik renk kartelası iç cephe nötr pembelerle harmanlanan mavi tonları ile okyanusun sakinliğinden ilham alan bir renk paleti getiriyor. Kadife gibi yumuşak dokular ve soğuk metalik bitişler, dyo renk kodları trendle yaşanan değişimi temsil ediyor.

DYO Renk Kataloğu

Çevresine hayat vermeyi ve renklendirmeyi en iyi müttefiki yapan riskli insanlar için. Bu Trend, dyo renk kartelası tüm ailelerden gelen tonlarla canlı renkler sunarak derin, sıcak ve pastel renkler arasında yüksek kontrastlı bir gökkuşağı oluşturur. Her köşede büyülü bir dünya yaratmak için sonsuz olanaklara sahip olmanızı sağlayan şekil, renk, doku, malzeme ve ışık kombinasyonlarından bir oyun yanılsaması yaratın.

Dyo boya ile boyanmış ev fotoğrafı

Bir evi veya başka bir ortamı boyamak için renk seçerken 2021 renk trendlerini kılavuz olarak kullanın. Bu fikirlerden bir mekanı nasıl dekore edeceğinizi öğrenerek elde edebileceğiniz sonuçlara şaşıracaksınız.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu