Bu yılın 2021 Pantone rengi. Aslında iki tane var

Her yıl olduğu gibi, Pantone Renk Enstitüsü bir sonraki yılın rengi olarak bir renk seçer. Bu durumda 2021 yılının rengi.

Ve bu yıl, beni şaşırttığını itiraf etmeliyim ve sadece bir yerine iki renk seçtiği için değil, 2016’da kuvars gülü ve huzur mavisi ile yaptığı bir şey değil, tam olarak seçilen renkler yüzünden:

Ultimate Grey 17-5104, Gri renk! Ve Aydınlatıcı 13-0647, parlak sarı bir renk.

Yılın Renkleri 2021 Pantone Ultimate Grey ve Illuminate Yellow

Beklediğim sarı şey, ama gri olan beni tamamen şaşırttı.

Pantone Color Institute yönetici müdürü Leatrice Eiseman’ın sözleriyle, “İki bağımsız rengin seçimi, farklı unsurların hem kalıcı hem de ilham veren bir güç ve umut mesajını ifade etmek için nasıl bir araya gelebileceğini vurgulayarak, bu fikrini iletiyor. bir renk veya bir insanla ilgili değil, daha çok kendisiyle ilgili ”.

Renk seçimi sürecinde, sorumlu ekip grinin en popüler nötr renklerden biri olduğunu anladı, çünkü pek çok ev griye boyandı. Off-road, şık, çağdaş bir renk olması ve diğer tüm renklerle mükemmel bir uyum içinde olması nedeniyle, nitelikleri hakkında size çok şey anlatan resim söz konusu olduğunda en çok tercih edilen renklerden biridir.

Yılın rengi Pantone Ultimate gri

Yılın Rengi Pantone 2021 Ultimate Grey 17-5104

Yönetmen Leatrice Eiseman’ın grinin tonuyla ilgili sözleriyle, “Ultimate Gray 17-5104, dayanıklı, sağlam ve yansıtıcı bir şey olan bu güç hissine sahip. Bu gri ile insanlar her zaman bu kelimeleri birleştirecek ”.

Aydınlatıcı Sarı 13-0647 ile, 2021 yılının rengi olarak gri ile birlikte seçilen sarı renk, farklı bir unsur olan iyimserlik sağlamak için beklenmedik bir renk dokunuşu olan parlak bir sarıdır.

2021 Yılının Pantone Rengi Aydınlatıcı Sarı

2021 Yılının Pantone Rengi Aydınlatıcı Sarı 13-0647

Yönetmen bu rengi gri ile birlikte, inovasyonun gerçekleştiği bir dönemde neşe, pozitiflik ve minnettarlık getiren bir güneş olarak tanımlamış ve bu renk kendi içinde yenilikçi.

Ayrıca, iki renk birlikte söz konusu olduğunda, Leatrice Eiseman bunun kaya gibi sağlam bir palet olduğunu ancak aynı zamanda sıcak ve iyimser olduğunu söylüyor. Bize güç ve umut veren renklerin birleşimidir. İnsan ruhu için gerekli olduğu için cesaretli hissetmemiz gerektiğinden, bugünlerde harika olan bir şey.

Gri ve sarı her zaman mükemmel bir kombinasyon olduğu için güçlü ve sağlam bir dengeye sahip bir kombinasyon, bugün yaşadığımız bu zor anın üstesinden gelmek için her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuluyor ve ilerledikçe birlikte ne kadar güçlü olduğumuzu yansıtıyor. tüm hesaplara göre öngörülemez görünen yeni bir yıl.

Pekala, zaten mahkum edildi ve geri dönüş yok, rengi ya da daha doğrusu 2021 Pantone yılının renkleri gri ve sarı, özellikle (satın almak istemeniz durumunda işaret edin), Ultimate Grey rengi 17- 5104 ve Aydınlatıcı Sarı 13-0647.

Bu seçim hakkında ne düşünüyorsunuz? Renkler hakkında ne düşünüyorsun? Başta da söylediğim gibi, beni şaşırttı ve daha iyi olup olmayacağını bilmiyorum. Yorumlarda seni okudum.

Bu, yılın 2021 Pantone rengi. Aslında iki tane var
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu