Kadın Dünyası

Nice Things’in ilkbahar-yaz ’21 koleksiyonunu keşfedin

İlkbahar-Yaz Koleksiyonu '21 of Nice Things

İspanyol Nice Things firmasının yeni başyazıları bizi rahat hissetmenin çok kolay olduğu o güneşli günlere geri götürüyor. Ve bunu, hem renk yelpazesi hem de yeni firmanın ayırt edici özelliği haline gelen desenler sayesinde yapar. ilkbahar-yaz 2021 koleksiyonu.

Firmanın yeni kataloğunu incelemek ve yaz için gelecek planları hayal etmek imkansız. Mükemmel uyan planlar baskılı gömlek elbiseler, organik pamuklu tişörtleri ve renkli trençkotları. Gördüğünü beğendin mi? Tüm koleksiyonu bizimle keşfedin!

Nice Thing tasarlanmış bir koleksiyondur çok farklı kadınlar için yeni başyazısında görebileceğimiz gibi. Farklı kuşaktan, özdeşleşmenin daha kolay olduğu kadınları bir araya getirmesi nedeniyle Bezzia’da özellikle sevdiğimiz bir başyazı. Peki bu yeni koleksiyon bize ne sunuyor?

Nice Things'in yeni ilkbahar-yaz koleksiyonunu keşfedin

Yaz için anahtar giysiler

Camopeace desenli elbiseler favorilerimizden biri. Özellikle kısa kollu, V yakalı ve belde düğümlü uzun elbiseyi seviyoruz. Aynı desenle bu yaz beyaz ya da lacivert pantolonunuzla kombinleyebileceğiniz başka kıyafetler, gömlekler ve üstler de bulabilirsiniz.

İlkbahar-Yaz Koleksiyonu '21 of Nice Things

Kümesi nervürlü pantolon ve tunik bu koleksiyonun en sevilen parçalarından biri olacak, hiç şüphemiz yok! Çeşitli renkleri mevcuttur, yazın rahatça tadını çıkarmak için harika bir alternatiftir. Ve görünüşünüzü tamamlamak için sadece düz veya alçak topuklu sandaletlere ihtiyacınız olacak.

Özel ceketler ve trençkotlar Niş Şeylerin bir diğer önemli unsurlarıdır. Yenilikler arasında kanatlı cepli kapüşonlu trençkot ve kesintisiz patik ve hindistancevizi düğmeli normal temel tasarım yer alıyor. Her ikisi de çeşitli renklerde mevcuttur.

Nice Things’den yeni ilkbahar-yaz ’21 koleksiyonunun önerilerini bizim gibi beğendin mi?

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu