Bu baharda muhteşem bacakları göstermek için adımlar

Güzel bacaklar

Bacaklar genellikle bahar geldiğinde bizi endişelendiren bir alandır ve yaz, çünkü çorapları bir kenara koyup onları sadece gösteriyoruz. Neredeyse herkesin ya beyaz oldukları için, damarları olduğu ya da selülitleri olduğu için bacakları ile kompleks var. Ancak, her zaman en iyi şekilde görünmeleri için onlara özen göstermenize rağmen, korkmadan giymelisiniz.

Çiviler sağlıklı bacaklar güzel bacaklar ve hesaba katmamız gereken şey bu. Güzel havalar geldiğine göre, bacaklarınızı çok daha güzel göstermeniz için size bazı ipuçları vereceğiz. Yeni bahar kıyafetlerinin tadını çıkarırken onlara bakma ve onları gösterme zamanı.

İyi bir tüy alma seçin

Bacakları tıraş edin

Ne zaman ilgilenmen gereken şeylerden biri güzel hava geliyor bacaklardaki ağda. Bu anlamda onları mükemmelleştirmek her zaman kolay değildir, ancak bugün iyi bir epilasyon için birçok seçeneğiniz var. Bunlardan biri de kış aylarında yapılması gereken lazer epilasyondur. Kendinizi zaten bacaklarınızda lazer yapmaya adadıysanız, sonuçları zaten almış olabilirsiniz. Ağda yapmanın bir başka yolu da ağda kullanmaktır, ancak hassas cildiniz varsa daha tahriş edici olabilir. Aceleniz varsa tüy dökücü makineleri veya tıraş bıçağını da tercih edebilirsiniz.

Duşta pul pul dökün

Çiviler yumuşak bacaklar sivilceleri çıkarmak zorunda ve ayrıca ölü deriler. İyi bir bronzluk elde etmek için cildimizi hazırlamamız gerekir ve bunun için iyi bir peelingten daha iyi bir şey olamaz. Bacaklar söz konusu olduğunda, selülit konusunda da size yardımcı olan bir peeling ürünü satın alabilirsiniz. Peeling sadece daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda dolaşımı iyileştirir ve masaj sayesinde selüliti gidermemize yardımcı olur. Duşta vücut peelingi ile haftada bir kez peeling yapın ve farkı göreceksiniz.

Masaj yapın

Bacak masajları

Bacak masajı bize birçok yönden yardımcı olabilir. Eğer varsa zayıf dolaşım, dolaşımı iyileştirmenin bir yoludur özellikle ağır bacakları fark ettiğinizde geri dönün. Öte yandan masajlar, bölgenin drenajını iyileştirdiği için bölgeyi boşaltmamıza ve yavaş yavaş selüliti sonlandırmamıza yardımcı olur. Selülit önleyici güce sahip bir yağ ile masaj ve rahatlatıcı anlardan yararlanın ve böylece aynı anda iki şey yapacaksınız.

Günlük spor yapın

Her gün spor yapmamız gerektiği konusunda çok net olmamız önemlidir, bu sadece kolay bir şey olsa bile. Bir gün yarım saat yürüyebilir ve başka bir gün koşma veya bisiklete binme gibi daha yoğun spor. Kuvvet egzersizleri aynı zamanda sağlıklı ve düzgün bacaklara sahip olmanıza yardımcı olur. Her sporda en çok kullandığımız kısımlardan biridir ve bu nedenle spora başladığımızda kısa sürede faydalanılır.

Dolaşıma dikkat edin

The dolaşım bacaklarınızı etkileyen başka bir sorun olabilir. Bu yüzden ilk andan itibaren onunla ilgilenmelisiniz. Varisli damarlarınız veya kırmızı damarlarınız olabilir ve bu, dolaşımınızın iyi olmadığını gösterir. Dar giysilerden ve çok yüksek topuklu ayakkabılardan kaçının. Ayrıca, özellikle hareketsiz bir işiniz varsa, günlük olarak dolaşımı iyileştirmenin bir yolu olduğu için spor yapmalısınız. Öte yandan, kan dolaşımını iyileştiren soğuk duşlar ve masajlarla kendinize yardımcı olabilirsiniz.

Drenaj yardımı

Bacaklar için boşaltma infüzyonu

Bazen içinde yaşadığımız problem bacaklar sıvı tutulmasından gelir. Bu yüzden alanı boşaltmaya çalışmak çok önemlidir. At kuyruğu gibi sıvıları kaybetmenize neden olan infüzyonlar ve kuşkonmaz gibi diüretik ürünler içeren meyve suları ile kendinize yardımcı olun. Sıvıları doğal yollardan atmanıza yardımcı olan ananas konsantreleri veya diğer doğal maddeler içeren kapsüller de alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu