Yağmurluklu stiller, baharda harika bir müttefik

İlkbahar için trençkot stilleri

Yağmurluğu BeyazYastik’da baş karakterimiz yaptığımızda, bu giysiyi her zaman bir ilkbaharda görünüşümüzü tamamlamak için harika bir müttefik. Ve baharı kim diyor, sonbahar da diyor; Sıcaklığın ılık ve yağışların daha fazla olduğu mevsimler.

Tesadüfen yağmurluk olarak kabul edilmez. sezon ortası giysi kışların soğuk ve yazların çok sıcak geçtiği yer. Bej veya deve rengi, bu giysiyi her gün büyük bir joker olarak gören birçok kadının gardırobunun bir parçasıdır.

Yağmurluk, bizi soğuktan korumanın yanı sıra bizi yağmurdan korur. Büyük yakaları, önü düğmeleri ve tasarımı son yıllarda pek değişmeyen bir kemeri olan basit bir giysi. Bir şey işe yarıyorsa, neden değiştirilsin? Ayrıca hemen hemen her şeyle birleştirebileceğimiz bir giysi.

İlkbahar için trençkot stilleri

Gabardinli kıyafetler için bazı öneriler

Trençkotu şununla birleştirebilirsiniz: en sevdiğin kot pantolon resmi olmayan bir etkinlik için temel bir tişört ve plaj kıyafeti. Ayrıca, orta topuklu ayakkabılar yerine plaj kıyafeti ve rahat bir off-road alternatifi arıyorsanız bluz yerine gömlek kullanın; işe gitmek için mükemmel ama aynı zamanda yakında iyileşeceğimiz o arkadaş yemeklerinden birine katılmak için de mükemmel.

İlkbahar için trençkot stilleri

BeyazYastik’da en çok beğendiğimiz önerilerden biri de yağmurluk ile kombin yapmaktır. gevşek bacaklı özel pantolon. Takım elbisenin bir parçası olabilecek, hem iş toplantısına gitmek hem de şık bir akşam yemeğine uygun aksesuarlarla oynayarak harika bir alternatif haline gelen pantolonlar.

Yaz geldiğinde daha havalı bir görünüm için bu pantolonları sade bir gömlek ve sandaletlerle de kombinleyebilirsiniz. Ayrıca sıcaklıklar yükseldikçe eteklerinizi dolaptan çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bir etek, bir bluz ve bazı dansçılar Yağmurlukla kıyafetler yaratmak için mükemmel bir ikili olacaklar ve şehirde yürüyüşe çıkacaklar, sence de öyle değil mi?

Görüntüler – @kafadergisi, @hayalhanemersin, @kafadergisi, @susannaa, @hayalhanemersin, @kafadergisi, @wolfiye, @kafadergisi, @kafadergisi

Yağmurluklu stiller, baharda harika bir müttefik
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu