Püskül Tutkusu

Bu yıl her kombininiz de kullanabileceğiniz hemen hemen her vitrinde rastladığınız püsküller var modanın kalbinde yer almaktadır.Çünkü püskül tutkusu dümdüz bir elbisenin altına giyeceğiniz püsküllü botlar kurtarıcınız olacak. Çanta ya da şalınızdaki püsküller sizi stil bir kadına dönüştürebilir bir anda.

Püsküllü Bot

Püsküllü kovboy Botu Yeşil renk

Püsküllü Aksesuarlar

Özellikle balıkçı yaka trikolarınızla ya da beyaz gömleklerinizle kullanacağınız püsküllü tasma kolyeler sizi bambaşka bir havaya sokacaktır. Özel akşamlarınızda dekoltenizi göz önünden çıkarıp omzunuza kadar değecek uzun püsküllü küpeler tarzınızı yansıtabilir. Önemli olan püskülü nerede nasıl ve ne şekilde kombilediğiniz. Hangi renklerle kombin yaptığınız. Püskül kullandığınızda sade kıyafetlerle kombinlemelisiniz. Püskül tutkusu her alanda karşınıza çıkacaktır. sade renkler özellikle siyah, beyaz gibi ana renkler giydiğinizde renkli püsküllerle tamamlayın kombininizi.

Püsküllü bayan gömlek

Siyah Ve Deri

Gecenin rengi siyah ve karanlıkta en çok kendini gösterecek olan şey derilerdir. Çünkü deri her kıyafetle kombinlenebilir özel günlerinizde tasarım kıyafetlerle deri ceketler çok yakışır bunu her kadın bilir. Fakat sokak modasında iş yeri kombinlerinizde de rahatlıkla kullanabiliriz deri ceketleri. Bunu herkes bilir ki deri her renge yakışır. Deri ceket giydiğinizde altında püsküllü botlarınızla ve deri çantanızla her yerde tarz genç ve biraz da başına buyruk görüntünüzle püskül tutkunuz ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Püsküllü deri elbise

Kadın üzerine ne giyse yakıştırır çünkü kadın doğası gereği güzeldir. Akıllı başarılı kendine güvenen güçlü kadınlar nerde ne giyeceklerini bilirler. İşte her güzel kadının bu yıl yapması gereken şeylerden biriside dolabına püsküllü aksesuarlar ve deri parçalar eklemek olmalı. Gizemli şık modern bir hava yakalamanız için doğru parçalar olacak.

Püsküllü bayan elbise modelleri resim galerisi

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Başa dön tuşu