Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Çiçek desenli elbiseler bu sene en çok aranalar arasında. Ağırlıkta desenler çiçek motifleridir, ancak bu yazy dizimizde geometrik, etnik, mendil, çizgili, puantiyeli elbiseler de bulacaksınız.

Rahat, pratik ve zamansız. Çiçekli elbiseler tekrar moda oldu (ve en iyi yanı, her durum için kullanılabilecek olmaları). O halde, bir kağıt kalem çıkarın, çünkü size hangi modellere sahip olmanız gerektiğini yazıyoruz.

Ancak çiçekli bir elbiseyi üzerinizde güzel göstermenin anahtarı, zamansız, doğru beden ve ön yargıdan uzak olmasıdır. Her moda severin gözlerden uzak tutmayı seveceği 21 seçeneği bir araya getirdik.

Çiçek baskıları

İster düğün ister önemli bir akşam yemeği olsun, özel bir gün için romantik bir elbise arıyorsanız, koyu renkli bir elbise seçin. Size zarif bir dokunuş verecek ve kimse gözlerini sizden alamayacak.

Yapraklı çiçekler

Geçen sezon çiçek bolluğunu biraz şaşırtıcı bulduk. Çiçek baskıları, koleksiyonlarda ve sunumlarda bulunan diğer tüm doğa temalarıyla çok daha uyumlu hissetti.

Büyük boy çiçekler

Büyük çiçek baskıları, tasarımcıların ve matbaacıların ayrıntılı sanat eserlerini sergilemelerine olanak tanır.

Minik, meşgul çiçekler

Küçük çiçekler biraz daha soyut, ultra kadınsı ve romantiktir.

Geometrik Desenler

Bu tür elbiseleri çok seviyoruz çünkü bunlar süper rahat ve kombinlenmesi kolay. Daha resmi bir görünüm arıyorsanız, omuz askısı ve beyaz spor ayakkabı ile giyebilirsiniz. Değilse, sadece ayak bileği botları veya ferah görünümlü giyinmeniz yeterlidir.
Bir misafir görünümü için çiçek desenli kıyafetler mükemmeldir.

Dikey çizgiler

Bu sezon ince çizgilerin çoğu oldukça renkli ve çizgiler dikey olma eğilimindeydi, bu her zaman gurur vericidir.

Vahşi çizgiler

Dikey çizgilere ek olarak, 2022 yazında daha vahşi ve alışılmadık bir tarzda başka yönlere giden çizgili baskılar ve desenler de vardı.

Yatay çizgiler

Bunları biraz küçümsedik, ancak yatay çizgiler 2022 yazındaki baskılarda ve desenlerde de yer aldı. Dikey

Kareler ve eşkenar dörtgenler

Ekose bu sezon biraz geride kalırken, 2021 baharının kareli ve ekose desenleri oldukça yaygın. Piknik battaniyesi kullanımını ve dışarıda geçirdiğimiz zamanı hatırlayan desen, bahar için biraz daha uygun!

2021’de çiçekli elbiseler minimal olacak ve arka planda maksi baskılar bırakacak. Yani çiçekler küçük, ince ve küçük buketler halinde olacaktır. Bu baskı özgürlük olarak bilinir. Bununla birlikte, biraz tersine, kuralı bozan istisnalar bulabiliriz: farklı yan yana diziler, fırfırlar ve keskin renklere sahip parti elbiseleri.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir