Zara bermuda şortlu ikili set

Bermuda şortlu iki parçalı setler, onları Zara'da bulun!

Zara kataloğunda yer alan yeniliklere göz attığımızda, iki parçalı setlerin yeni koleksiyonda öne çıkması bizi şaşırttı. Bermuda veya şortlardan oluşan setler ve her kıyafete göre değişen ek bir üst giysi.

Ceketler, blazerler, bluzlar, yelekler, kısa üstler … Üst giysiler, kumaşa göre seçilir. stil belirle. Daha rahat stil ceketlerle, kısa üstlerle daha yazlık ve blazerle daha resmi tamamlanır. Senin stilin ne? Zara trendleri arasında bulun.

İki parçalı setler: trendler

İki parçalı setler arasında, sarı, pembe veya yeşil gibi şerbet renkleri. Bunlar genellikle bir ceket veya blazer ile tamamlanır ve bunları Zara kataloğunda beyazla eşleşen veya kontrast oluşturan kısa gövdeler ile birlikte bulabiliriz.

Nötr renklerde Bermuda setleri

Zara’nın kataloğunda çok sayıda iki parçalı setler var. kareli veya houndstooth baskı. Hem klasik versiyonunda siyah beyaz hem de daha renkli ve eğlenceli olarak bulabileceğiniz, maviler ve sarılar ile başrolde oynayabileceğiniz baskılar.

Zara'dan renkli iki parçalı setler

İki parçalı Zara resimleri arasında bazı benzerlikler bulabiliriz. Çoğu mevcut yüksek belli, geniş paçalı şort, fırfırlar, fiyonklar veya flaplar gibi detaylara sahip gövdelere ek olarak. Bunları jüt tabanlı sandaletlerle birleştirin ve yazın tadını çıkarmaya hazır olun.

Bunlar trendler ancak bu tür setlerdeki tasarımların çeşitliliği, görecek vaktiniz olacağından çok büyük. Kapağımızda gördüğümüz gibi beyaz veya ham tonlarda sade takımlardan, fark edilmeden gitmenizi zorlaştıracak turuncu tonlarda eğlenceli tığ işi takımlara kadar bulabilirsiniz. Bunları Zara kataloğunda keşfedin!

Zara bermuda şortlu ikili set konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu