Daha Büyük, Daha Etkileyici Gözler İçin 8 Sır

Daha Büyük, Daha Etkileyici Gözler İçin 8 Sır

Gözler, bir kişinin ruhuna açılan pencerelerdir. Kızların her zaman gözlerini vurgulamak ve daha büyük görünmelerini sağlamak için farklı yollar aramasına şaşmamalı. Biraz paylaşmak isteriz etkileyici gözler için makyaj sırları bu gözlerinizin güzelliğini artıracak.

Kaşlarda vurgu

Daha Buyuk Daha Etkileyici Gozler Icin 8 Sir

Güzel kaşlar, yüzün ana cazibe merkezlerinden biridir. Onları vurgulamak ve işaretlemek için bir kaş kalemi veya gölge kullanılabilir.

Aydınlatıcıyı kullanma

İlgili Resim

Fosforlu Kalem Cilde parlak bir görünüm kazandıran bir üründür. Daha etkileyici gözler için, kaş kemiklerinin etrafına ve biraz da gözlerin iç köşelerine fosforlu kalem uygulayın.

Oklar çiz (Kedi Gözü)

1616086135 77 Daha Buyuk Daha Etkileyici Gozler Icin 8 Sir

Oklar asla modası geçmez, bu yüzden bir göz kalemi veya göz kalemi alın ve kıvrımlı kedi gözü çizgileri çizin. Her durumda harika görünüyorlar!

Dumanlı gözler yaratın

Tumblr girl ile ilgili görsel sonucu

En popüler göz makyajı tekniklerinden biri olan dumanlı gözler. Günün veya gecenin herhangi bir zamanı için uygundur ve gözleriniz daha parlak ve daha anlamlı hale gelir. Adım adım dumanlı gözlerin nasıl yapıldığına bakın.

Beyaz göz kalemi unutma

İlgili Resim

Gözlerinizi daha büyük göstermek için gözün iç köşesini beyaz bir kalemle noktalayın ve hafifçe karıştırın. Gözlerinizi daha da ifade etmenin başka bir yolu daha var: İç alt kenarda (gözün dış köşesinden içine) beyaz kalemi kullanın. Buraya bak Beyaz göz kalemi: nasıl kullanılacağına dair 18 anahtar fikir

Kirpikleri kıvırmak

Tumblr girl kirpik makyajı ile ilgili görsel sonucu

Bir saç maşası kullanın ve kirpikleriniz güzel ve doğal görünecektir. Daha uzun ve gür kirpikler için 10 makyaj sırrına bakın

Kirpikleri uzatın

İlgili Resim

Kirpikleri uzatmak için maskaranızı alın, fırçayı kirpiklerin dibine yerleştirin ve yukarı bakarak yukarı doğru hareket ettirin. Ardından fırçayı dikey olarak tutun. Daha uzun ve gür kirpikler için 10 makyaj sırrına bakın

Çıplak ruj uygulamak

1616086137 251 Daha Buyuk Daha Etkileyici Gozler Icin 8 Sir

Gözlerinizi güzelleştirmek istiyorsanız, parlak veya parlak renkli ruj kullanmayın. Çıplak bir ruj mükemmel bir karar olacaktır.

Göz Makyajı Eğitimleri 2021


Daha Büyük, Daha Etkileyici Gözler İçin 8 Sır konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu