Düğün Fotoğrafları – Her Zaman Güzel Görünmek İçin En İyi İpuçları

Düğün fotoğrafları

Düğün fotoğrafları her zaman en güzel anılardan biridir çok özel bir gün geçireceğimizi. Bu nedenle her zaman istediğimiz gibi çıkmayacağımızdan korkuyoruz. Bunları iyileştirmek için çeşitli teknikler olduğu da doğrudur, ancak tüm gelin ve damat onlara devam etme konusunda istekli değildir.

Yani, Fotoğraflarda her zaman güzel görünebilmek için bir dizi ipucu veya fikri takip edeceğiz.. Böylece, büyük çoğunluğumuzun beğendiği gibi, gerçekten doğal düğün fotoğraflarımız var. Düğününüz düşündüğünüzden daha yakınsa, ardından gelen her şeyi incelemeye başlayın.

Büyük ünlülerin pozlarını taklit edin

Düğün fotoğraflarında güzel görünüyor, her birinin zaten kendi hilesi olduğundan emin olun, ancak hepsinin içinde her zaman işe yarayanlar var. Sosyal ağlarda her gün gördüğümüz birçok ünlü kişinin kullandığı numara şudur. Dümdüz ileriye bakmak yerine, yüzlerini hep biraz çevirirler. Buna ek olarak boynunuzu uzatmayı da unutmayın çünkü bu bizi çok daha ince gösteriyor. Böyle bir poz vermek için çenenizi kaldırmanıza gerek yok. Vücudunuzu düz ama aynı zamanda rahat tutun. Ancak o zamandan beri, aradığımız en doğal pozu elde edeceğiz.

Doğal düğün fotoğrafları için ipuçları

Her zaman ağzını gevşet

Elbette güzel düğün fotoğrafları çekmek için, mesafeyi koruduğumuz sürece ve açık havada maskeyi bir anlığına çıkarmak en iyisidir. Bundan sonra en iyi şey ağzını gevşet, dudaklarını ısıracakmış gibi hareket ettirmeye çalışher türlü gerilimi ortadan kaldırmak için. Bundan sonra, doğal bir gülüşün zamanı ve gerisini fotoğrafçıya bırakın. Gülümsemeye zorlamamaya veya dudaklarınızı fotoğrafa doğru bastırmamaya çalışın. Yaşadığınız anı düşünmek en iyisidir ve o gülümseme kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

Biraz aşağıya bak

Başınızı eğmek zorunda değilsiniz, çünkü çift çeneye sahip olacak pek çok kişi olduğunu zaten biliyoruz. Ancak aşağıya bakmanın ve sadece gözlerinizi hareket ettirmenin basit hareketi harika bir fikir. Çünkü bu şekilde yüz de kameraya bakmayarak rahatlar bize çok daha inanılmaz sonuçlar bırakıyor. Fotoğrafçınız kesinlikle böyle bir fikri tercih edecektir çünkü her zaman çok başarılıdır.

Düğün fotoğraflarında nasıl güzel görünebilirim?

En iyi tam vücut duruşu

Yüzünüz sizi gerginleştiriyorsa, tam uzunlukta poz vermeniz gerektiğinde geride kalmayacaksınız. Böylece, böylece her şey her zaman iyi gider, en iyisi bir ayağın diğerinden önde olması. İsterseniz, fark edilir hale gelirse ve elbette dengenizi kaybetmeden hafifçe parmaklarınızın ucunda durmaya çalışın. Kendinizi göbek sokmaya vb. Zorlamamaya çalışın, çünkü yine doğallığın geride kaldığından bahsediyor oluruz ve bu da yüzümüze yansıtılır. En iyisi, doğal bir poza bahis yapmaktır, ancak bu fikirlerle size bırakıyoruz.

Hareketli fotoğraflar her zaman zafer kazanır

Onları kesinlikle birden fazla düğün fotoğraf albümünde görmüşsünüzdür. Şimdi, mükemmel bir şekilde ortaya çıkmaları için onlara tekrar güvenmemiz gerekiyor. Çünkü ayakta durduğumuzda, tamamen hareketsiz, belki de doğaya yönelik çaba bizden çıkan bir şey değildir. Fakat Yürümek, kollarımızı kaldırmak ve elbiseyi tutmak gibi herhangi bir hareket yaparsak amacın bize ne kadar faydası olduğunu göreceğiz. Seçenekler sonsuzdur, ancak bu biraz hava yaratır ve asla daha iyi söylenemez, daha canlı ve doğal görüntülerle sonuçlanır. Mükemmel düğün fotoğrafları için takip etmeniz gereken fikirler nelerdir?

Düğün Fotoğrafları – Her Zaman Güzel Görünmek İçin En İyi İpuçları
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu