Miniklerden Tavsiyeler

Çocuklar için Güvenli Oyuncak Koleksiyonu

Çocuklar için Güvenli Oyuncak Koleksiyonu. Ayrıca çok çok özel bir koleksiyonla; ve bu firma bize tarihi araba yarışlarını hatırlatan vintage bir dokunuşla en eğlenceli koleksiyonu olan Millie Miglia’yı getiriyor.

bin mil

Kids Garret’ın Mille Miglia koleksiyonu tesadüfen bu isme sahip değil. Adını 1927’den 1957’ye kadar İtalya’da düzenlenen efsanevi spor etkinliğinden alıyor. Spor otomobillerin her zaman farklı kategorilerde olmasına rağmen ekonomik olanlarla birlikte yarıştığı, çeşitliliğiyle halkı büyüleyen tarihi bir yol yarışı.

Bu rota binlerce tepeyi, patikayı ve doğal manzarayı, aynı zamanda eski kasabaların ve güzel şehirlerin meydanlarını da geçti. Kuşkusuz birçok İtalyan’ın sevgiyle hatırladığı ve çok güzel bir vintage dokunuşu olan bir spor olayı. Böylece bu otomotiv dünyasından yola çıkarak, bu koleksiyon bize gerçekten değerli görünen 3 ürünle karşımıza çıkıyor.

Koleksiyondaki üç ürün

Bir yanda bir enerji arabamız var. Oyuncak deposu olarak hizmet veren ahşap bir araba şeklinde bir yürümeye başlayan çocuk kamyonu. Bu çok özgün İtalyan rotasına katılan en güzel modellerden ilham alan bir Zippy otomobil. Evin en küçüğünü, özellikle de bir an olsun durmayanları kendine aşık edecek bir oyuncak. Onlarla koridorda koşuşturmalarını izlemek bizim için de çok eğlenceli olacak.

Bu arabaya ek olarak güzel yarış eldivenleri de bulabiliriz. Hızı seven çocuklar için mükemmel bir tamamlayıcı.

Çok vintage bir görünüme sahipler, ancak aynı zamanda çok rahat ve kullanımda çok esnekler. Yumuşak kabuktan yapılmıştır, nefes alabilen bir malzemedir ve küçükler ile sorunsuz bir şekilde oynayabilmeleri için hareket özgürlüğü sunar. Ayrıca iç polar astar cildinizi korumak için en yumuşak olanıdır. Elinizde daha fazla hassasiyet olmasını istiyorsanız, bu eldivenlerin kapağı basitçe geriye katlanabilir.

Son olarak, güzel bir hafıza oyunumuz da var, The Road Race. Lazer makinesi ile oyulmuş 24 adet resimli karttan oluşan bir hafıza oyunudur.

Bazı vesilelerle, bu oyunların çocuklarımızın görsel hafızasını geliştirmek için ne kadar ilginç olduğunu anlattık. Bu durumda, bu yarışta yarışan en güzel araba modellerinden bazılarıyla efsanevi İtalyan yarışlarından ilham alan görüntüler bulacağız.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu