Miniklerden Tavsiyeler

Oyuncak tahta atlar

Bugün size ağzımızda güzel bir tat bırakan bir imzayı göstereceğiz. Sevgi ve özenle yaratılmış eşsiz oyuncaklar. Çok sevdiğimiz o geleneksel lezzete sahip sade, modern tasarımlar. Bunun kanıtı Hobi Atları, bir ömür boyu tipik ahşap atlar, şimdi de seveceğiniz bir tamamlayıcıya, kendi ahırlarına sahipler.

Neler Okuyacaksınız? →

Tahta atlar

Basit bir sopanın güçlü bir ata dönüşebileceği hayal gücüyle dolu bir oyun. Gerçek şu ki, bu ürünün sonucu harika. Doldurulmuş hayvan şeklindeki atın gövdesi ve başı için odun. Ek olarak, beyaz, siyah veya kahverengi bir at arasında seçim yapabilen geniş bir yelpazemiz var.

Miniklerin en sevdikleri hayvanı taramanın keyfini çıkarabilmeleri için tüm modellerin saçları uzundur. Hatta örebilirler. Her yere götürebilecekleri çok özel bir peluş hayvan, ayrıca üzerlerine monte edilmiştir.

Genel olarak atlara ve hayvanlara aşık olan minikler için kesinlikle mükemmel bir hediye olduğunu düşünüyoruz. . Ayrıca tümü mevcut Avrupa oyuncak güvenliği yönetmeliklerine uygundur ve CE işaretine sahiptir.

At için bir ahır

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bu atları sevdiyseniz, ahırınız o kadar çok yapacaktır; ve bunlardan birine sahip olabiliriz, aynı zamanda kendi ahırını, onunla oynamadıklarında bağlı bırakacakları bir yer veya daha fazla oyun senaryosu oluşturmak için yeni bir alan satın alabiliriz.

Aynı zamanda ahşaptan yapılmış ve modern bir İskandinav tarzına sahip olan bu ahır, iki at için bir alana sahiptir ve bir kapıdan giriş ve çıkışı kolaylaştırır.

Her boşlukta yanlara asılabilen besleyici olarak bir raf bulunur. Ayrıca üzerinde bu hayvanların isimlerini yazabileceğiniz 2 adet küçük tahta bulunmaktadır.

Şüphesiz bunlar, hediye olarak verilmesi harika olduğunu düşündüğümüz iki parçadır. Sayfayı ziyaret etmenizi öneririz çünkü bizim için kurtardıkları tek şey bu değildir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu