Miniklerden Tavsiyeler

Çocuklar için top havuzlarını keşfedin

Çocuklar için top havuzlarını keşfedin. Gelecek vaat eden bir çocuk odası için mükemmel bir tamamlayıcı. Belki de çaylakların varisinin huzurundayız (gerçi onlar her zaman gönlümüzün büyük bir bölümünü işgal etmeye devam edecekler). Belki de sadece geçici bir heves. Açık olan şu ki, renkli, eğlenceli ve ayrıca miniklerimizin sağlığına da faydaları var, başka neye ihtiyacımız var?

Kuvvetle gelen top havuzları

Bu ürün için daha fazla marka var mı bilmiyorum. Büyük çoğunluğu (hepsi değilse de) bu havuzlarda uzmanlaşmış küçük bir Polonyalı şirket olan Minibe markasındandır. Web sitelerinde (Lehçe ve İngilizce), kendilerini çocuklarını mutlu etmek isteyen ebeveynler olarak tanıtıyorlar. Bu aşktan dolayı piyasada hiç gün ışığı görmemiş bir ürün tasarlayan ebeveynler, top havuzları (kuru havuz gibi bir şey diyorlar).

Her mekana uyum sağlayan modern unsurlar olduklarını, ayrıca yumuşak ve güvenli malzemelerden yapıldığını da ekliyorlar. Ama her şeyden önce, bu top havuzlarının küçük olana ilettiği neşeyi vurgularlar. Gerçek şu ki, görüntüler kendileri için konuşuyor.

Bebeğiniz için faydaları

Minibe sayfasında çocuğunuzun duyularına olan faydalarından bahsetmişler. Beni çok ilgilendirdi ve internette biraz dalış yaparak kesinlikle haklı olduklarını keşfettim. Görünüşe göre bu tür top havuzları bebeğin duyularına (görme, dokunma ve işitme) olumlu yönde müdahale ediyor. Farkına varmadan onları yeni duyumlar keşfetmelerini sağlarlar.

İşin orada bitmediğini unutmayın. Görünüşe göre top havuzları, çocukların dengelerini ve el-göz koordinasyonlarını geliştirmelerine izin veriyor. Ek olarak, bedenleri üzerinde daha fazla kontrole sahip oldukları için özgüvenlerini arttırırlar, bu da küçük olana güvenlik verir.

Avantajların listesi burada bitmiyor. Bu unsurların, stres ve enerjiyi serbest bıraktığı için küçüklerin duygusal dengesine de yardımcı olabileceği görülmektedir. Ancak buna ek olarak, oyun yoluyla mekansal yönelimi ve renklerin algılanmasını ve farklılaşmasını geliştirir. Hadi, oldukça pazarlık.

Her şeyden önce güvenlik

Ebeveynler olarak çocuklarımızın güvenliğini aramamız şaşırtıcı değil. Minibe, ürünlerinin tüm güvenlik sertifikalarına sıkı sıkıya uymasını sağlar. Havuz, yüksek kaliteli poliüretan köpükten yapılmış ve örme kumaş ile kaplanmıştır. Kılıfı çıkarıp yıkamak için fermuarlıdır.

Toplara gelince, oyun bebeğe tehlike oluşturmamak için 7 cm çapında yaklaşık 150 plastik top içerir. Kokusuz ve kırılmaya karşı dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

Dekoratif top havuzu

Son olarak, dekoratif gücünü vurgulamak istiyorum. Büyüleyicidirler ve yumuşak ve zarif çizgileri ile bir çocuk odasının mükemmel bir tamamlayıcısı olabilirler. Örneğin İskandinav tarzı odalar, renklerinde mükemmel kontrpuanı bulacaktır.

Mini.be‘den alınan görüntüler

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu