Hayvanlarla çocuk dekorasyonu. Onları odanıza yerleştirmek için 10 fikir

Evimizde bin bir tarzı, şekli, rengi ve her biri daha çılgın olan her türlü versiyonunu kabul eden bir oda varsa, bu şüphesiz evin en küçüğünün yatak odasıdır. Onlarda her şey yaratılış, hikaye ve hayal gücüdür. Bugün, yaban hayatına en iyi şekilde tutkulu olan çocuklara odaklanarak, size çok şey getiriyorum küçüğünüzün en vahşi ihtiyaçlarını karşılamak için hayvanlarla çocuk dekorasyonu yapmak için fikirler. İyi not al çünkü eminim bunlardan herhangi birini seveceksin. Biz başladık!

Kaynak: Aydınlatma Mağazaları

Bir peri masalı duvar resmi

Yatak odası duvarlarından birini bunlardan biri ile giydirerek mekanın görünümünü ve dinamizmini tamamen değiştirebilirsiniz. Ve odaları dekore eden orijinal foto duvar resimleri arasında, hayvanların kendilerini ele aldıkları konunun tartışmasız kahramanları olarak ilan ettiklerini de bulacaksınız. Bol miktarda doğal ışık alan ve artık çok sayıda dekoratif öğeye sahip olmayan tek renkli, geniş odalar bu yeni girişimi gölgede bırakan, onu en güzel ve özgün şekilde ağırlamak için ideal olanlardır.

Kaynak: Etsy

Tekstil yoluyla

Çocukların hayvanlarla dekorasyonunu uygulamaya koymanın basit ama açık bir yolu, onları hayvanlarla uyumlu hale getirmektir. İçinde perdeler, minderler, kilimler ve yatak takımlarının kendi motifleri sayesinde çeşitliliği eksiksiz servis etmiş olacaksınız. onları pazarda bulmaya gelince.

Kaynak: Bu dört duvar

Çarşafların arasından bakmalarına izin ver

Gri tonlamalı veya tam renkli olarak, duvarları farklı pozlarda, ayarlarda ve boyutlarda yansıtan tablolarla dönüştürmek, sizi hiçbir şekilde birleştirmeden yatak odanıza entegre etmenin güzel ve renkli bir yolu olacaktır. Seçtiğiniz levha türüyle ne ilgisi varsa, pazarda çeşitlilik tam olarak sunulacaktır. Rağmen Hayal gücünüzü serbest bırakmanızı, beğendiğiniz görüntüleri seçmenizi ve kendinizinkini özelleştirmek için bahse girmenizi öneririm..

Kaynak: Decoralia

Duvar kağıdı: başarısız olmamak için bir bahis

Küçük çocuğunuzun yatak odasında bir etki estetiğini göstermek istiyorsanız, duvar kağıtlarıyla dekorasyon yapmak her zaman kesin bir hittir. Bunun için, en az etkileyeceğini düşündüğünüz duvarı seçin, en çok ışığın tadını çıkarın ya da küçüğünüzü ve kendinizi yormayacağını düşündüğünüz duvarı seçin. mesai. Daha az doygun tasarımlar başarılı olacaktır. İç tasarımın geri kalanını çok fazla sınırlamayacaklar ve her zaman daha rahat bir atmosfer yaratacaklar.

Kaynak: Renkler aracılığıyla

Hayvanlarla çocuk dekorasyonu. Güzel plaklar

Ekspres hayvanlarla bir çocuk dekorasyonuna başlamak, evde küçüğü en çok çeken vinilleri seçmek ve odada o andan itibaren bakacakları yeri seçmek kadar hızlı olabilir. Duvarlar, kapılar, mobilyalar ve hatta pencere camlarının kendisi!

Kaynak: Deco mutlu

Çeşitlilikte baharat var!

Nötr renklerin kullanımıyla monokrom veya şekilli bir oda, kullanımın uyumunu veya rahatlığını değiştirmeden çok daha fazla dekoratif unsuru barındırabilecektir. Baskılar, doldurulmuş hayvanlar, askılar, oyuncaklar … hayvanlar, rengini kötüye kullanmıyorsanız hepsi aynı odaya entegre olma özelliğine sahip onları karşılayarak.

Kaynak: Decopeques

Öncekilere selam

Kesinlikle, normal sürümler unutulmuş gibi göründüğü için, onları unutulmaktan uzaklaştırmak, yatak odasında güzel bir pozitif nostalji yaratan bir girişim olacaktır.. Aynı zamanda, piyasada her zamanki tahterevalliye selam veren ve küçük çocuğunuza öğrettiğinizde de başarılı olacağınıza bahse girerim daha güncel versiyonlar bulacaksınız.

Kaynak: Bebek dekorasyonu

Ortam ışığı sayesinde

Özellikle çok genç yaşlarda, özellikle geceleri kendilerini refakatli ve güvende hissetmeleri için yatak odalarında ortam ışığının olması neredeyse gerekli olacaktır. Ve en çok sevdiğin küçük hayvan onun için ideal olacak, sence de öyle değil mi?

Kaynak: Çocuklar için sanat el sanatları

Hayvanlarla çocuk dekorasyonu: en sevimli tahnitçilik

Bu tahnitçilik sizi baştan çıkarıyorsa ya da konunun arka planı nedeniyle herhangi bir şekilde iyi bir fikir gibi görünmüyorsa, gerçek şu ki çocuğunuzun odasının duvarlarını doldurulmuş bir hayvan başı ile süslemek olacaktır. çok sempatik ve renkli bir fikir. Bunu uygulamaya koyup koymamak sadece size bağlı.

Kaynak: Çocuk Alanları

Gördüğünüz gibi, çocukların hayvanlarla süslenmesinin başlangıçta hayal edebileceğinizden çok veya daha fazla çeşidi vardır. Bunlardan bir veya daha fazlasını dahil etmek, yalnızca yatak odasının boyutuna, başladığınız estetiğe ve bunları barındırmak için neyi değiştirmek istediğinize bağlı olacaktır. Öyle olsa bile, küçüğünüzün en sevdiği hayvanlar olmadan en mahrem mekanlarında gitmesine izin vermeyin!

Hayvanlarla çocuk dekorasyonu. Onları odanıza yerleştirmek için 10 fikir konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir