Mickey Mouse’un 92. doğum gününü kutlayın ve çocuk odasını aydınlatın

Evin en küçüğünün odasının dekorasyonunu yenilemek için zaten mükemmel bir bahaneniz var: Mickey Mouse 92 yaşında. Şık bir şekilde kutlanmayı hak eden özel bir gün. Ve bunu yapmanın, Disney faresinin kahramanı olduğu özel bir ayrıntıdan daha iyi bir yolu var mı?

mickey mouse
Kaynak: Leroy Merlin

Dünyadaki en ünlü kemirgendir. Ve hayatımızda ortaya çıktığı günden beri geri dönüşü olmayan bir şekilde kalplerimizi çaldığı için kendi erdemine göre. 18 Kasım’da Mickey Mouse 92 yaşına bastı ve hala çok iyi durumda. Sağlığında demir ile kanyonun eteğinde kalarak genç ve yaşlıların hayatını aydınlatıyor.

1615456121 0 Mickey Mouseun 90 dogum gununu kutlayin ve cocuk odasini aydinlatin
Kaynak: Leroy Merlin

Yıldönümünüzü kutlamak için özel bir koleksiyon başlatan birçok firma var 20. yüzyılın simgesi olan neşeli ve eğlenceli farenin şerefine. Ve herkesin bu sevimli karaktere içten tebriklerini sunmak istemesine şaşmamalı.

Mickey Mouse, Walt Disney’in kafasından

1615456122 123 Mickey Mouseun 90 dogum gununu kutlayin ve cocuk odasini aydinlatin
Kaynak: Leroy Merlin

Mickey Mouse ışığı ilk kez 18 Kasım 1928’de gördü. O gün kısa film sinemada gösterime girdi. Akarsu WillieNew York’taki Colony Tiyatrosu’nda. Yaratıcısı, büyük Walt Disney, uzun süredir kafa yoruyordu. iyimser ve neşe ve eğlenceyle dolup taşan bu özel farenin figürü.

Mickey’nin nitelikleri konusunda kafasında çok net olmasına rağmen, grafik sunumunda durum aynı değildi. Bu yüzden karikatürist Ub Iwerks’e döndü ve ikisi arasında bu sevgili arkadaşa hayat verdiler.

Mortimer, Walt Disney’in yeni karakter için seçtiği addı. Yine de, karısı onu Mickey Mouse için değiştirmesini tavsiye etti. kişiliği ve varoluş biçimi gibi çok daha basit, neşeli, doğrudan ve spontane.

1615456123 397 Mickey Mouseun 90 dogum gununu kutlayin ve cocuk odasini aydinlatin
Kaynak: İç Tasarım Fikirleri Alın

Mickey kısa sürede basit bir çizgi film olmaktan çıktı. Disney Company’nin en tanınmış sembolü. Ve muhteşem fareden öğrenecek çok şey var … ünü on yıllardır ondan önce geldi. İlginç bir gerçek olarak, II.Dünya Savaşı sırasında Mickey Mouse kelimeleri Normandiya çıkarmalarının D günü çıkarma sırasında gizli bir anahtar olarak kullanılıyordu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Daima bizimle

1615456124 854 Mickey Mouseun 90 dogum gununu kutlayin ve cocuk odasini aydinlatin
Kaynak: Simge Fanatik

Mickey, 1920’lerin sonunda doğduğundan beri artık bizi terk etmedi. Filmlerde, televizyon dizilerinde rol alıyor ve aynı zamanda hayatımızda güçlü bir grafik, dekoratif ve moda kaynağı vb.

Bugün kendimizi Mickey’ye adanmış giysilerle giydirebilir, mekânlarımızı kusursuz kulaklarıyla süsleyebilir veya tanınmış farenin bazı detaylarıyla aksesuarlarımızı takabiliriz.

Önemli olan, asimile etmeyi başarmamızdır. kişiliğinizin özü. Kendi Mickey’nin ruhunu, hayata sevinçli ve olumlu bakış açısını yaratalım. Dünyayı anlamanın iyimser ve eğlenceli yolu.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok fikir

1615456124 674 Mickey Mouseun 90 dogum gununu kutlayin ve cocuk odasini aydinlatin
Kaynak: Leroy Merlin

Mickey Mouse’un doğum günü kimseyi kayıtsız bırakmadı. Ayrıca iç tasarım ve dekorasyon evreninde Leroy Merlin gibi şirketler, çocuk odasını dekore edebilmeniz için fikirlerle dolu özel bir koleksiyon başlatarak onu onurlandırmak istediler. Onu sevecekler!

1615456124 73 Mickey Mouseun 90 dogum gununu kutlayin ve cocuk odasini aydinlatin
Kaynak: Country Living

Seçenekler çok ve farklı. Ünlü farenin ayırt edici özelliği olan parlak ve neşeli renkleri kullanmayı seçebilirsiniz: kırmızı, sarı ve beyaz. Ya da karar verebilirsiniz biraz daha gizli kombinasyonlar, siyah ve beyaz içinde.

Ayrıca tasarımlar çeşitlidir. yenilikçi ve çağdaş tarzın unsurları veya daha klasik. Hepimizin bizi en çok tanımlayan Mickey Mouse aksesuarlarını seçebilmemiz için ilginç bir çeşitlilik.

1615456125 245 Mickey Mouseun 90 dogum gununu kutlayin ve cocuk odasini aydinlatin
Kaynak: Dear Dark Oda

Ve bir fare hayranıysanız ancak en ince dekorasyonları tercih ediyorsanız, küçük çocuğunuzun odasını Disney yıldızının çizimleriyle doldurmanıza gerek yok. Koyman yeterli olacak duvarınızda bir detay, siyah kafasının bu silueti gibi.

1615456125 731 Mickey Mouseun 90 dogum gununu kutlayin ve cocuk odasini aydinlatin
Kaynak: Country Living

Ya da bize Mickey Mouse’u anımsatan bir tablo ve basit bir çocuk halısı seçin. Fotoğraftaki mavi tonlardaki öğeler gibi, karakterin en karakteristik rengi olmasa da harika görünüyor, sence de öyle değil mi?

Çocuk odasını baştan aşağı giydirin

1615456125 230 Mickey Mouseun 90 dogum gununu kutlayin ve cocuk odasini aydinlatin
Kaynak: Gülümsemeleri Paylaşmak

Mickey Mouse, görmek istediğiniz her yerde olabilir. Duvar kağıtları tasarlandı ve her türlü tekstil (perde ve panjurlardan yatak örtülerine, yorganlara ve yatak takımlarına kadar). Aynı zamanda çıkartmalar ve yapışkan viniller duvarları süslemek için. Ve daha birçok şey: komik lambalar, yardımcı mobilyalar, portmantolar vb.

En sevdiğiniz öğeleri, Disney evreninden çocukluğunuzdan böylesine güzel ve özel anılar getiren dekoratif aksesuarları veya çocuklarınızın en çok sevdiği ve keyif aldığı şeyleri bulmanız için harika fikirlerden oluşan geniş bir repertuar. Mickey Mouse’un 92. doğum gününü de kutlamaya cesaretin var mı?

Mickey Mouse’un 92. doğum gününü kutlayın ve çocuk odasını aydınlatın konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu