Miniklerden Tavsiyeler

Çocuklar için Eğitici Oyuncaklar

Bugün sizlere miniklerle eğlenme zamanının geldiğini ve önümüzde hala yaz olduğunu bildiğimiz oyuncakları sunuyoruz. Oyuncaklar, ayrıca sevdiğimiz, küçüklerin eğlendiği aynı zamanda öğrenmeyi teşvik eden oyuncaklar. Minikidz’in elinden sonsuz ahşap oyuncaklar, yapbozlar, masa oyunları ve rengarenk tasarımlara sahip diğer orijinal formatları bulacağız.

Yaşa göre oyunlar

Bu sayfada en çok sevdiğimiz şeylerden biri de oyunları yaşa göre bulabilmeniz. Yani, küçük çocuğunuzun kaç yaşında olduğu önemli değil. İster aylık ister yıllık olsun, içeri girip ona uyan ürünlere bakmak kadar kolay. Gerçek şu ki, sahip oldukları çeşitlilik muazzam. Size gerçekten sevdiğimiz bazı fikirler gösteriyoruz.

Yuvalanabilir top seti

Bir yaşından itibaren ideal olan bu efsanevi oyun modeli muhteşem. Küçüklerin çok sevdiği, ancak çok dikkatli bir versiyonda, ahşaptan yapılmış, sıcak renkler ve yumuşak bir doku ile tipik seçim.

Denge oyunu

2 yaşındaki çocuklar için eğlenceli bir oyun. Küçük olanın dengelemek zorunda kalacağı güzel bir parça seti, özellikle de dallara sarılan birkaç tembel hayvan. Bu tembellerin her birinin, küçük olanın karşılık gelen renkle tanımlayabileceği kendi dalı vardır. Belki ilk başta size yardım etmemiz gerekecek; ve ağaç tüm tembel hayvanlarla doluyken sallanabilir. Bütün mesele bu, dengeni korumak. Sürdürülebilir malzemelerle inşa edilmesine ek olarak, çocuklarımızı erken yaşlardan itibaren biyolojik çeşitliliğin önemi konusunda bilinçlendirmeye çalışan bir oyun.

Bir aktivite tablosu

1 yaşından itibaren bu güzel aktivite masası, küçük çocuğunuzun evde oyun merkezi olabilir. Bu tablonun her köşesinde farklı bir aktivite keşfedeceksiniz. Teması çocukları da sevindirecek; Çiftlik. Çiftlik hayvanlarının her zaman gözünüze çarptığını inkar edemeyiz.

Küçük müzisyeninizin perküsyonla denemeye başlaması için hayvan istifleme kitleriniz, kayan bir ördek, döndürülecek tekerlekleri olan bir dişli sistemi, içine oturtulacak 3 küp, bir top atıştırmalığı ve hatta bagetli bir ksilofon var.

Çocuğun ince motor becerilerini geliştirmek, aynı zamanda koordinasyonlarını geliştirmek ve hatta akıl yürütme gibi alanlarda çalışmak için oldukça ilgi çekici bir tablodur. Her zaman eğlenmek, bizim umursadığımız şey bu.

Şekiller ile eğlenceli kutu

Bu değerli küçük hayvanlar, özellikle altı tanesi, uyumak istiyor. Çocuğunuz (18 aylıktan itibaren) bu şirin küçük eve girebilmek için onları ilgili kapılarıyla tanıştırmak zorunda kalacak.

Küçük çocuğunuz için basit ve çekici olacak güzel bir şekil kutusu. Her hayvan siluetine uyuyor. Ayrıca, sürdürülebilirliğin önemi konusunda eğitmeye çalışan, sürdürülebilir malzemelerden yapılmış bir oyuncak daha buluyoruz.

Hazineler tüpü

3 yıldan beri bu sayfada birçok seçeneğimiz var ama hazine tüpleri şimdiden favori seçeneğimiz haline geldi. Bunlar, küçük çocuğunuzun hazineleri saklayabileceği 8 yarı saydam tüptür. 3 yaşındaki bir çocuğun hangi hazineleri olabilir? Eh, çiçeklerden, dallardan, çanlardan, deniz kabuklarından veya elinizdeki herhangi bir nesneden.

Bu tüpler, komodinlerimiz varsa çok ilginç olabilir, çünkü onlarla içlerini iyice inceleyebilirler.

Ayrıca sallamak ve içinde ne olduğunu tahmin etmek veya tüpleri istiflemek gibi eğlenceli oyunlar da oluşturabiliriz. Kuşkusuz, ayrıca her yere götürebileceğimiz kullanışlı bir oyuncak.

hafıza oyunları

Bu sayfada ayrıca çok sevdiğimiz hafıza oyunlarını da bulacağız, bilirsiniz. Bu özellikle 3 ila 6 yaşında. Çocuklarımızı kartonlarının üzerinde görünen 4 figürü herkesten önce bulmaya teşvik eden dokunsal bir hafıza oyunudur. Bu durumda komik olan şey, bunu bakmadan yapmak zorunda kalacak olmaları. Evet, dokunarak. Sihirli çantaya uzan ve baktığımız şeye benzeyen karton figürü bul.

Miniğimizin eğlenirken becerilerini artıran çok ilginç bir oyundur şüphesiz.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu