Çocuk odasını dekore etmeyi öğreten duvarları seçin

gösteren duvarlar
Kaynak: Nonagon Stili

İstediğiniz çocuk odasını dekore et aynı zamanda eğlenceli ve eğitici bir şekilde? İşte görünen duvarlar için bazı harika fikirler. Odanızı kişiselleştirmenin çok orijinal bir yolu. Onları öğrenmeye motive edecek eğlenceli ve özgün bir dokunuş elde edeceksiniz.

Çocuk odasını dekore etmek, özellikle bugün parmaklarımızın ucunda bulunan çok sayıda kaynak sayesinde gerçekten eğlenceli. Duvarlara özel bir vurgu yapmak istiyorsanız, onları renklerle boyamanın bir alternatifi var. Bu, onları süsleyen duvar kağıtlarını, vinilleri veya posterleri seçmekle ilgilidir. çocuklara bilgi sağlarken. Anahtar? Bunlar kadar güzel görünen duvarları seçin.

Eğer bir baba veya anne iseniz, kesinlikle çocuklarınızın öğrenimi konusunda endişelenme görevini üstlenmişsinizdir. En iyi eğitime sahip olmalarını istersiniz ve bu, iyi bir okula gitmeleri konusunda endişelenmenin yanı sıra başka birçok şeyi de içerir. Her gün ödevlerini yaptıklarını ve sınavlarını zamanında hazırladıklarını (mümkünse el altından ve çok açık olmayan bir şekilde) izlemekten ibarettir. Öğrenmek için ihtiyaç duydukları tüm kaynaklara sahip olduklarını: kitaplar, materyaller, eğitici oyunlar vb.

Bugün sizlere, dekoratif düzlemde de küçüklerinizin eğitimine artı katkıda bulunabilmeniz için bazı harika fikirler getiriyoruz. Hakkında Odalarının duvarlarını, onları öğrenmeye motive eden resimler veya tasarımlarla dekore ettiklerinde çok genç oldukları için. Seçilen fikirlere bakın.

Harfleri ve alfabeyi öğreten duvarlar

1615456418 347 Cocuk odasini dekore etmeyi ogreten duvarlari secin
Kaynak: Nonagon Style

Küçük çocuğunuzun harfleri erken öğrenmesini istiyorsanız, bu harika bir fikir olabilir. Odanızın ana duvarını dekore etmekle ilgili. Alfabenin güzel ve renkli bir plağıyla. Size sadece öğretmekle kalmaz, aynı zamanda odanızı özel bir şekilde dekore eder.

Her mektuba eşlik eden neşeli renkler ve şekiller, onları öğrenmeniz için sizi motive edecektir. A’dan Z’ye neredeyse bilmeden yapacak.

Saymayı öğrenin

1615456418 753 Cocuk odasini dekore etmeyi ogreten duvarlari secin
Kaynak: Nonagon Style

Önce 1’den 5’e kadar olan sayılar olacak, sonra 10’a kadar öğrenecek. Ve böylece… sonsuza ve ötesine! Çocuk odalarının duvarlarını dekore edin vinil numaraları ile her zaman iyi bir fikirdir. Ve daha fazlası, miktarlar da resimdeki modelde olduğu gibi temsil edilirse. Sayısal ve matematiksel kavramları kolayca elde edebilmeleri için çok etkili bir yardımcı olacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.
1615456420 241 Cocuk odasini dekore etmeyi ogreten duvarlari secin
Kaynak: Tenvinilo

Ve biraz daha yaşlı olanlar için, onları duvara asmak gibisi yoktur. çarpım tabloları. Onları bir anda ezberleyecekler ve günlük olarak gözden geçirecekler. Bu yüzden arkadaşları askıya almak imkansızdır!

Güneş Sistemi

1615456420 604 Cocuk odasini dekore etmeyi ogreten duvarlari secin
Kaynak: Nonagon Style

Çocuklar bayılıyor güneş sistemini öğrenin. Yıldızlar, gezegenler, güneş … Tutkulu oldukları güzelliklerle dolu gizemli bir dünya. Duvarlarını orijinal bir mekan resmiyle dekore ederseniz nelerden hoşlanabileceklerini bir düşünün.

1615456421 394 Cocuk odasini dekore etmeyi ogreten duvarlari secin
Kaynak: Decowall

Meraklarını uyandırmanın, onları uzay, Evren ve dolayısıyla diğer birçok ilgili konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istemeleri için motive etmenin harika bir yoludur.

Haritaların harika dünyası

1615456421 919 Cocuk odasini dekore etmeyi ogreten duvarlari secin
Kaynak: Sonsuz Coğrafya

Haritalar konusunda tutkuluyum. Benim için bunlar, herhangi bir seferde faydalı bir araç olmanın yanı sıra, ev için en dekoratif kaynaklardır. Ve sadece çocuk odaları için değil, aynı zamanda evdeki geri kalan alanlar için de.

Ne için endişeleniyor öğreten duvarları yükseltin, haritaların söyleyecek çok şeyi var. Hassas çocukların zihinlerini seçenekler, kaynaklar ve olasılıklar dünyasına açmak için mükemmel bir araçtır. Çocuklar küçük yaşlardan itibaren dünyamızın ne kadar büyük olduğunu, var olan farklı kıtaları ve ülkeleri, Dünya gezegeninin kapsadığı büyük çeşitliliğin farkına varırlar. Ve bu her zaman olumlu bir şeydir.

1615456421 44 Cocuk odasini dekore etmeyi ogreten duvarlari secin
Kaynak: Alex’in Dünyası

Öte yandan, haritalar estetik açıdan harika ve Aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız farklı seçeneğiniz var: az ya da çok renkli, nostaljik bir hava ile, resimler ve çizimlerle, vb.

Periyodik tablo

1615456422 166 Cocuk odasini dekore etmeyi ogreten duvarlari secin
Kaynak: Duvar Resimleri Duvar Kağıdı

Semboller, sayılar, isimler vb. Periyodik tablo Dünyada hatırlanması en kolay şey değil. Bu nedenle, çocuklarınıza bunun gibi bir poster veya plak ile yardım etmek her zaman iyi bir fikir olacaktır.

Akılda tutulması gereken bir şey, vinillerin geçici bir doğaya sahip. Yani, çocuklarınız başka bir aşamaya geçtiğinde ve artık ihtiyaç duymadığında onları istediğiniz duvara yerleştirebilir ve kaldırabilirsiniz. Kaliteli iseler duvarda iz bırakmazlar.

Gördüğünüz gibi, çocuk odalarını dekore etmeyi öğreten duvarları seçmek için parmaklarınızın ucunda geniş bir fikir repertuarınız var. Sadece yaşa ve tercihlere göre küçüklerinize ne tür bir bilgi aşılamak istediğinizi seçmelisiniz. Her durumda, tüm bu fikirler odanızı dekore etmenin orijinal yollarıdır.

Çocuk odasını dekore etmeyi öğreten duvarları seçin konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu