Çocuklar için en iyi ranza modelleri

Çocuklar için en iyi ranza modelleri nelerdir? Nasıl satın alabilirim sorusuna konumuz. Merdivenli bir ranza, iki çocuğu aynı odaya koşuşturma olmadan sığdırmanın çok yönlü bir yoludur. Ayrıca Türkiye IKEA mağazasından mobilya sipariş ederseniz biraz tasarruf edebilirsiniz! Ve gençler ve çocuklar için hangi ranza en uygun – aşağıyı okuyabilirsiniz.

IKEA'dan kreşte ranza

 

Neler Okuyacaksınız? →

Üretim malzemesi

Türkiye mağazası, normal mobilya üretimiyle aynı malzemeleri kullanıyor. Temel olarak, 3 kategoriye ayrılırlar:

  • Tamponlu çocuklar için ahşap yataklar. Temel olarak, üretim maliyetini artırmamak için normal katı çam kullanılır. En güzel ve rahat olanların neredeyse hiç tasarım kusuru yoktur. Cinsiyete bakılmaksızın her çocuk için uygundur.

Bu arada, ahşap satılık en yüksek sınıf değil. Dikkat çekici bir düğüm lekesine sahip olacak, ancak mükemmel bir şekilde cilalanmış ve çatlaksız olacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.
  • IKEA ve metal ranzalarda satılır. Çok daha güçlü, daha acımasız ama bir çocuk odası için çok uygunlar. Güvenlikleriyle ilgili endişeler varsa çok aktif çocuklar için satın alınabilir. Bu beşikler, 200 kilogramdan fazla ağırlığa kolayca dayanabildikleri için daha büyük çocuklar için bile çok uygundur.
  • Ikea kataloğunda suntadan yapılmış çatı katı yatakları da bulunmaktadır. Aralarındaki fark, alt katın çalışma masasının altında verilmesi ve beşikte sadece bir çocuk için yer olmasıdır. Alt katta bir kanepe ile iyi bir ranza da bulunmaktadır. Eğlence ve uyku için bir alanı birleştirir.

Diziliş

IKEA’da ranzalar çeşitli pozisyonlarda sunulmaktadır:

Vitval. Metal yatak 162 santimetre yüksekliğinde. Beyaz boyalı çelik borulardan oluşmaktadır. Bağlantı cıvatalarla yapıldığından sökülmesi oldukça kolaydır.

ikea yatak whitval fotoğraf

Ağırlık sadece 22 kilogramdır, yani taşınması kolaydır. Kenarlar, kolayca çıkarılıp yıkanabilen polyester malzemeden yapılmıştır. Ayrıca kanepeli bir ranza.

Orta. Çocuk katı ahşap ranza, bir çocuk odasını dekore etmenin güzel bir yoludur. Çamdan yapılmıştır, bu nedenle malzeme çevre dostu ve rahattır. Üst kademe etkileyici tamponlardan yapılmıştır, böylece en küçükler bile orada uyuyabilir. Ağırlık 32 kilogramdır, bu nedenle taşınması zor olacaktır ve bu modelin tek dezavantajıdır.

Siyah. Ikea‘dan çocuklar için yüksek teknoloji için iyi olan metal bir ranza. Tamamen polyester ve epoksi kaplı çelikten yapılmıştır. Kenarlar kumaştan değil, ince çubuklarla oluşturulmuştur.

Kura. Bir çocuk için ranza transformatörü. Resmi olarak, sadece bir uyuma yeri vardır, ancak beşik herhangi bir zamanda çevrilebilir.

Çam kerestesinden yapılmıştır. Üstüne bir ev koyabilirsiniz.

ikea kura bebek yatağı

İstifleme. Çatıkatı teknolojisine dayalı bir masalı ranza. Aynı zamanda bir çocuk için tasarlanmıştır ve aşağıda bir iş yeri bulunmaktadır. “Stuva / Fridis” modifikasyonu da var. Çekmeceler ile donatılmıştır.

Özellikleri

Ikea ranzaları aşağıdaki özellikleriyle ünlüdür:

  • Fiyat. Bir mobilya galerisinde satın almaktan veya siparişe göre yapmaktan çok daha ucuzdurlar. Aynı zamanda, düşük maliyeti haklı çıkaran büyük bir akışta üretildikleri için bu kaliteyi etkilemez.
  • Güzellik. Her bir model bir tasarımcı tarafından üretilir ve standart bir karbon kopya kullanılmaz. Bu nedenle, her birinin kendi sayacı vardır.
  • Kombinasyon.

“Stuva” gibi modeller bir gardırop, çalışma masası ile donatılmıştır. Oyuncak ve kırtasiye malzemelerini saklamak için raflar da vardır.

depolama alanlı ranza

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu