Yemek odası için 19 dekoratif fikir

Bir tasarımcı masası mı arıyorsunuz? Yemek odası için bu 19 model seçimini keşfedin.

Tasarımcı masası, yemek odasına modern bir dokunuş getiren bir mobilya parçasıdır. Kendimizi her gün etrafında bulduğumuz ve hayatın farklı anlarına değişen bir dizi insanla cevap veren bir mobilya parçasıdır. Orada yemek yiyoruz, kahve içmek için buluşuyoruz, orada çalışıyoruz ve çocuklar ödev yapmak için sık sık yemek masasını masalarına tercih ediyorlar.

İster yemek odasında ister mutfak alanında hayal edin, seçiminin gelişen ihtiyaçları karşıladığını söylemek yeterli. Estetiği ve tarzı da dikkate alınır. Temiz çizgiler, çağdaş, ahşap, cam, metal, uzatılabilir, yuvarlak, kare, oval, dikdörtgen … Tasarım masasının bizi memnun edecek argüman sıkıntısı yok.

1. Uzatılabilir masa meşe tasarımı

Bu tasarımcı meşe masanın güçlü yönleri? Yer sayısını 6 ila 8 kişi arasında değiştirme imkanı. Güzel yuvarlatmalar sunan oval şekli. Sofistike bir hava katan yivli boru ayakları. Aynı özün olduğu sandalyelerle ilişkilendirilen bu masa, doğal ve yatıştırıcı bir dekor için% 100 ahşap kartı oynar. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

2. Çağdaş tasarımlı oval metal masa

Yemek odasında bir merkez süsü! Bu oval metal masa, tek bir konik ayakla taşınan çok ince kesilmiş bir metal üst kısımdan oluşur. Metalin işlenmesi, çağdaş bir tasarım için bakır yansımalar sunar. Burada eski bir parke üzerine yerleştirilen halının birlikteliği bu masaya tüm özgünlüğünü verir. Dönemlerin ve stillerin kontrastı harika çalışıyor. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

3. Metal masa ayakları tasarlayın

Herkesin yemek masasını kişiselleştirmesine olanak tanıyan basit bir konsept. Ahşap üst kısım farklı ölçülerde seçilebilir ve metal ayaklar farklı renklerde mevcuttur. Bacakların üste montajı bir esinti. O halde kırmızı sandalyeleri seçerek renk kodunu zorlamak size kalmış. Basit ve çok etkili bir tasarım modeli. TIPTOE’da bulun.

TIPTOE’dan satın alın

4. İskandinav tarzı tasarım masası

Yemek salonundaki İskandinav ilhamı son yıllarda kendini empoze etti. Onunla birlikte sarı ahşabı beyazla birleştiren modeller geliştirdi. Kodlarını alan bu tasarım modeli gibi. Üst kısım genişletilebilir bir parça geliştirmek ve 10 kişiye kadar barındırmak için açılır. Zekice, sağduyulu ve çok pratik bir masa. Maisons du Monde’da bulunacak.

Maisons du Monde’dan satın alın

5. Kontrplak üstlü masa

Çevreye duyarlı bir şekilde tasarlanan bu tablo, fantezi ve grafik detaylarını da unutmuyor. Kontrplak üst kısmı renkli metal ayaklarla ilişkilendirilmiştir. Yemek odasında kullanılabileceği gibi ofis alanı olarak da kullanılabilen bir masa oluşturan neşeli bir tasarım. Bu dikdörtgen tasarımlı masa 6 kişiye kadar ağırlayabilir. The Cool Republic’te bulun.

The Cool Republic’ten satın alın

6. Klasik tasarımlı kare masa

Yemek için bir ada yaratmak için mükemmeldir. Koyu renkli ahşap tablası ve zarif siyah metal ayakları ile bu kare masa, 50’li yılların tasarımına gönderme yapıyor.Vintage etkisini, kadife sandalyeler ve bacakları ile birleştirerek pekiştiriyoruz. Küçük ölçüleri mutfakta veya sehpa olarak da yerini bulabilen bir masa. Çağdaş bir dokunuş getiren bir tasarım. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

7. Özgün tasarımlı ahşap masa

Meşe kontrplaktan yapılan bu masa, bir çiçeğin korolunu anımsatan organik şekilleriyle karakterizedir. Geniş kavisli kontrplak paneller orijinal bir tasarım ayağı oluşturur. Öne çıkan ve yenilik arayanlara hitap edecek bir model. Bu masa hem çok modern hem de daha klasik iç mekanlarda hayal edilebilir. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

8. Temperli cam tasarım tablosu

En saf haliyle şeffaflık. Bu dikdörtgen temperli cam masa, ultra modern minimalizme sahiptir. Bu katı formlar, büyük saflıkta bir tasarım ortaya koymaktadır. Stabilite ve sağlamlık sağlayan birkaç temperli cam tabakasının montajına dayanan teknik beceriye dikkat edin. Daha fazla vurgulamak için ham bir ortamda hayal ediyoruz. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

9. Beyaz cam üstlü büyük tasarım masası

Bu masa, iki uzantısı çıkarıldıktan sonra 12 kişiye kadar alabilir. Kusursuz bir tasarım stili, rafine ve zarif. Siyah metal çerçevenin parlak cam tavanla birleşimi yemek odasının merkezini oluşturur. Bu tablo, grafik ve zarif bir evren yaratmak için siyah ve beyazın kontrastına güveniyor. Sıkı tasarımını renkli kumaştan koltuklar seçerek yumuşatabilirsiniz. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

10. Merkezi ayaklı atipik tasarımlı beyaz masa

Alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olan bu masa, beyaz rengiyle de dikkat çekiyor. Yuvarlak şekilli merkez tabanı fiberglastan yapılmıştır. Parlak kaplama, yemek odasına hoş bir sofistike dokunuş getiriyor. Öne çıkan büyük, heykelsi bir parça. Kadife gibi asil kumaşlardan renkli sandalyeler ekleyebiliriz. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

11. Tasarım cam ve ahşap masa içeren yemek odası

Eğimli cam üst kısım, ceviz lekeli masif meşe ayakları kuşbakışı sunar. Bu cam ve ahşap masa için bir tasarım ve zarif tasarım. Ham görünümünü yumuşatmak için bitkisel elyaf bir halı üzerine yerleştirilir ve bütüne enerji vermek için renkli kumaş koltuklar eklenir. Çağdaş ve eski iç mekanlara uyan bir model. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

12. Çağdaş yemek odası için siyah masa

Bu yemek masası önemli bir parçadır. Karakteristik özellikleri ona çok özel bir hava katıyor: çağdaş bir oval tasarım, mat siyah bir kaplama, ayağın ve tepenin birleştiği yerde pirinç bir detay. Koyu rengi ona çok fazla karakter verir. Karışık renkler ve malzemelerden oluşan sandalyeler, iyi görülen fantastik dokunuşlar getiriyor. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

13. Pembe üstlü çağdaş masa

Yıldız şeklindeki kırmızı metal ayaklarıyla bu renkli masayı seviyoruz. Orijinal, parlak bir kırmızının kontrastı ile berrak emaye bir üstte oynuyor. Çağdaş iç mekanlarda yerini alan oyuncu bir ruh. Bir ofis kadar yemek odasında da hayal ediyoruz. İyi hissettiren moral dolu bir göz kırpması. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

14. İskandinav tarzı dekor için tripod masası

Farklı ve özgün bir düzenleme için kare masa ile yuvarlak masa arasına yerleştirilmiş tripod masa. Sarı ahşap ve beyaz laminat üstteki bileşimi İskandinav dekorunun kodlarını ifade eder. Az yer kaplayan ancak 3 kişilik gerçek bir yemek alanı sağlayan yemek masası modeli. Renkli kumaş sandalyeler çok hoş bir dekoru tamamlıyor. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

15. Temiz tasarımlı beyaz uzatılabilir masa

Temiz bir tasarıma sahip bu beyaz uzatılabilir masa, konuşlandırıldığında on iki kişiye kadar hizmet verebilir. Minimalist tarzı ve güzel boyutları, onu yemek odasında önemli bir parça olarak empoze ediyor. Saflığını ve havadar varlığını vurgulayan tam beyaz görünümünü not ediyoruz. Renkli koltuklarla karıştırmak veya tam tersine tamamen kusursuz bir görünüm için beyaz renkte kalmak. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

16. Mermer üstlü tasarımcı yemek masası

Beyaz damarlı mermer, büyük asaletin doğal bir malzemesidir. Konik metal ayakla birleştirildiğinde oldukça şık bir tasarıma sahip bir masa ortaya çıkar. Yemek odasının merkezinde, ona karakter kazandıran eliptik bir üst kısım sergileniyor. Bu masa, özellikle ahşap ve kadifeden yapılmış sıcak bir dekoratif atmosferde değerlidir.La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

17. Siyah üstlü tasarım masası

Mat siyah linolyum kaplı ahşap ve üst ikilisi bir grafik tasarım görseli oluşturuyor. İskandinav esintili bu masa, çok çeşitli zamansız renk seçenekleriyle sunuluyor. Bu model yıllar içinde kırışmayacak ve büyük orijinalliğini koruyacaktır. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

18. Beyaz üst ve ahşap ayaklı yuvarlak masa

Kayın ve lake kombinasyonu ile öne çıkan, yumuşak ve zarif şekillere sahip bir yemek masası. Bu yuvarlak masa, dört ayağının üst kısmının beyaz üst kısmına yerleştirilmesi sayesinde öne çıkıyor. Asıl farkı yaratan bir detay. Sisal kilimle doğal olarak karışan bir İskandinav etkisi. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

19. Tasarımcı mutfak masası

Tasarımcı mutfak masası

Sehpalardan esinlenen bu tasarım mutfak masasının ayağı, çizgi, biçim ve işlevselliği birleştirirken güzel bir zarafet sergiliyor. Uzantı seti sayesinde 14 kişiye kadar misafir ağırlayabilir. Endüstriyel tip metal taburelerle ilişkili olarak, tüm ham ve aynı zamanda rafine boyutunu alır. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

Ayrıca metal ve ahşap endüstriyel masadaki klasörümüzü, oval masayı, masif ahşap masayı ve hatta bu sehpaları, seçtiğiniz üst kısımla ilişkilendirmek için keşfedin.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir