Orijinal duvar boyası şablonları, kullanın!

Şablon boyalı duvarlar

Bize izin veren araçlar var bir odanın görünümünü değiştirmek basit ve ucuz bir şekilde ve yine de bizim için pek popüler değiller. Şablon olarak da bilinen duvarları boyamak için şablonlar buna bir örnektir.

Duvarları boyamak için şablonlarla bir odayı birkaç saat içinde dönüştürebilirsiniz. Odaya ilgi katacak duvarlarda tekrar eden desenler oluşturmanızı kolaylaştıracaklar. Ama aynı zamanda, belli bir köşeye dikkat çeken izole motifler oluşturmanıza da olanak sağlarlar. Bunlar hakkında daha fazla bilgi edinin!

Şablonlar nelerdir?

Şablonlar, belirli bir malzemeden yapılmış şablonlardır. motifleri damgalamaya hizmet ediyorlar Rengi üzerinde yapılan kesiklerden geçirerek bir yüzeye sürün. Daha kesin bir tanım Kraliyet İspanyol Akademisi Sözlüğünde bulunabilir:

Duvarları boyamak için şablonlar

Esténcil
İngilizceden. şablon.
1. m. Arg., Bol., Şili, C. Rica, Küba, Méx., Nic., Pan., R. Dom. Ve Ven. İçin özel malzeme şablonu şablon.

şablon
Enlemden. extergēre ‘silin, temizleyin’.
1. tr. Tabakada yapılan kesiklerden uygun bir aletle rengi geçirerek çizimleri, harfleri veya sayıları damgalamak.

Kendi şablonunuzu satın alın veya oluşturun

Piyasada duvarları boyamak için çok sayıda şablon bulacaksınız. plastik malzemelerden yapılmış tekrar tekrar kullanabileceğinizi. Hidrolik karoların motiflerini taklit eden şablonlar ile geometrik veya bitkisel motifler en popüler olanlardır.

Duvarları boyamak için kendi şablonlarınızı oluşturun

Herhangi bir şablona ikna olmazsak ne olur? Ardından kendi çizimlerimizden veya çevrimiçi bulduğumuz diğerlerinden kendi şablonlarımızı oluşturabiliriz. Bunun için bazılarının kullanımında temel bilgiye ihtiyacınız olacak Photoshop benzeri tasarım programı ve plastik tabakalara baskı yapılmasına izin veren bir yazıcı. Birine sahip olmak her zamanki gibi değildir, ancak şehirlerimizde bir fotokopi dükkanı bulmak genellikle sorun değildir.

Bu kadar profesyonel bir şeye ihtiyacın yok mu? Kalan yaratıcılık ve beceri ise, kendi şablonlarınızı oluşturabilirsiniz. delikli plastik ara parçalar, evde belgeleri düzenlemek için kullandığımız belgeler ve iyi bilenmiş bir kesici.

Şablonu duvarları boyamak için uygulayın

Dekoratif şablonunuzu aldıktan sonra, boyayı hazırlamanın ve ellerinizi kirletmenin zamanı geldi. Ama nereden başlıyorsun? Fikriniz aynı deseni duvar boyunca simetrik olarak tekrarlamaksa, ideal olanı bir duvarın ortasındaki dikey çizgi desenin ilk satırını oluşturmak için bir kılavuz görevi görmesi için.

Duvarları boyamak için şablon nasıl kullanılır

Her durumda, şablonu yerleştireceğiniz yeri seçtikten sonra, bir sonraki adım duvara yapıştır küçük bir maskeleme bandı yardımıyla. Lekelenebilecek zeminleri ve diğer yüzeyleri kaplamadan önce bunu düşünmek istiyoruz, değil mi?

Şablon hazırlandıktan sonra boyayı farklı şekillerde uygulayabilirsiniz. Bir boya rulosu kullanarak duvarı boyayabilirsiniz üniform bir çizim elde etmek veya aşınmış bir efekt elde etmek için boyayı bir süngerle hafifçe vurarak uygulamak için. Duvara yapıştırabileceğiniz birkaç şablonunuz varsa, pistole de iyi bir alternatif olabilir. En çok sevdiğiniz veya sizin için en rahat olan tekniği seçin ve işe koyulun!

Duvarları boyamak için şablon uygulamanın sonucu

Boya ilk şablonla uygulandıktan sonra, onu soyup yeni bir konuma yerleştirmenin zamanı gelmiştir. Çoğu duvar resmi şablonunda onları hizalamak için net açıklamalar böylece model mükemmel olsun, bu yüzden sadece bunları takip etmelisiniz.

Arada sırada şablonlarını temizlediğinizden emin olun ve şablonu değiştirdiğinizde boyayı sürüklemekten kaçınmak için maskeleme bandını değiştirin, aksi takdirde işin tamamı etkilenecektir. Yinelenen desenlerin zaman zaman yatay ve dikey çizgileri kaydettiğini kontrol etmekten çekinmeyin.

Artık duvarları boyamak için şablonların nasıl kullanılacağını bildiğinize göre, duvarlarınızın görünümünü bunlarla değiştirmeye cesaret edebilecek misiniz?

Orijinal duvar boyası şablonları, kullanın! konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu