Jotun Renk Kataloğu İç Cephe Boya Renkleri

Jotun Renk Kataloğu İç Cephe Boya Renkleri Biz de Evde Mimar olarak, Jotun’un renklerinden ilham almanıza, boyalarla ilgili bilgiler sunarak hayalinizdeki evin renklerini yansıtabilmenize yardımcı olmaya çalışacağız.

Jotun İç Mekan Renk Kartelası

Jotun Renk Kartelası-Kataloğu İç Cephe Boyası

Jotun Renk Kartelası-Kataloğu İç Cephe Boyası

Modern bir iç mekan havası yaratmak için dekorasyona uygun boya rengi seçimi önemlidir. Doğru renk seçimi mobilya trendleri ve tasarımları ile birleştiğinde oluşacak uyum ile hayalinizdeki iç mekana sahip olmuş olacaksınız. Evde Mimar olarak modern, ferah ve doğal görünen iç mekanlara ulaşmak için Jotun’un yayınladığı renk kartelası. Hadi hep birlikte Jotun’un farklı kontrastları gerçekleştirdiği bu kartelayı inceleyelim!

Jotun Trend Renkler

Jotun Trend Renkler
Jotun Renk Kartelası

Jotun renk boyaları bu yıl trend renkler arasında yerini aldı. Genel olarak bej, kahve, şeftali, gri ve pembe gibi renklerin sıcak tonlarının hakim olduğu paletten oluşmaktadır. Duvarlarınızda sıcak, soft renklerle sakin ve sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Bu paletle yalın ve huzurlu ortamlar yaratabilir, zihninizi fazlalıklardan arındırabilirsiniz. Bej ve gri tonlarıyla renklerin enerjisini dengeleyebilir, pembe ve şeftali tonlarıyla nötr renkler arasındaki uyumu sağlayabilirsiniz.

Boya yorumları

Eviniz için Renk Seçmenin En Kolay Yolu
Eviniz için Renk Seçmenin En Kolay Yolu

Boya hakkında yorumlara bakarsak çoğunluk olarak kullananlar memnun. BoyaRenkleri Ekibi Olarak tavsiye ederiz. İç mekan duvarlarında kullanacağınız bu tür soft renkleri birbiriyle uyumlu renklerle tamamladığınızda, uyumun oluşturduğu sakinliği ve ferahlığı hissedeceksiniz. Duvarınızı güzelleştirecek niş modelleriyle de boyanızın rengini destekleyebilir farklı görüntüler oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Bir boya rengi kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Yeni Jotun En Çok Beğenilen Renkler

Bu paletteki renkler farklı isimlerle yer alsa da aslında hemen hemen her evde karşımıza çıkan renklerden farklı olmadığını göreceksiniz. Hadi hep birlikte en beğenilen renklerin evinize katacağı farklı esintilerle tanışalım.

Jotun boya hangi ülkenin

Boya firmaları arasında en büyük Ar-ge yatırım merkezine sahip olan Jotun, başarısını geleceği planlamasına bağlıyor. Jotun, bugün Norveç’teki en büyük AR-GE merkezine sahip şirketlerinden biridir.

Juton boya nedir

Jotun, sosyal sorumluluk bilincine sahip bir markadır. Global ve yerel olarak yaptığı faaliyetler ile üzerine düşeni yapmaktadır. Bu faaliyetlere örnek olarak Kızıl Haç, Bm Küresel İlkeler Sözleşmesi ve onlarca toz ve yaş boya organizasyon ve derneklerini gösterebiliriz. Boya badana sektörünün öncü markalarındandır.

Jotun boya kime ait

Jotunboya

Kurumsal kültürü olarak “Penguen ruhu” nu benimseyen Jotun, bu kültürü geliştirmek ve üzerine koymak için çaba harcamaktadır. Hedeflerine ulaşabilmek için insan kaynakları, teknik deneyim, operasyonel gelişim, kurumsal sorumluluk ve sürdürülebilirlik gibi konulara büyük önem vermektedir. İnsan sağlığı konusunda gerekli hassasiyete sahip bir kurumdur. Jotun boya fiyatlarına güncel olarak bakabilirsiniz.

Boya nerede üretiliyor

Jotun Yeşil Adımlar ile dünyayı daha renkli bir yere haline getirmeyi hedefliyor. Çevreyi korumak ve sürdürülebilirlik konularında büyük adımlar atıyorlar. Jotun için sürdürülebilirlik uzun vadeli rekabet avantajı oluşturur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu