Marshall Yeni Trend Renkleri 2024

Marshall Son Moda İç Duvar Boya Renkleri 2024

Marshall Yeni Trend Renkleri İç Mekan, Duvar ve Boya Renkleri 2024 Moda. Evimizi boyamak için seçtiğimiz renk çok önemlidir. Renkler bize kimisi hüzünlü, kimisi çok mutlu duygular ve ferahlık verir.

Bir odaya vermek istediğimiz şekili vermek, uygun rengi kullanmak ve sonrasında ona uygun mobilya ve aksesuarları kullanmak önemlidir.

Marshall Yeni Trend Renkleri

Evinizin odalarına modern bir tarz ve beğeninize göre bir tarz kazandırmak istiyorsanız, burada size ev içi, duvarlar ve Marshall 2024 boyası için renk paletlerinin güncel trendlere göre moda uyumunu açıklayacağız.

İç mekanlar için renk kombinasyonlarını dekorasyona uygulanan bu renkleri sırasıyla görelim.

Eviniz için trend renkler arasında şu renkler bulunabilir:

 • Mavi: evinizde rahatlık ve dinginlik hissi uyandıran bir renktir. Ayrıca, mavi, evinizin genel dekorasyonunu tamamlayacak çok çeşitli tonlara sahiptir.
 • Turuncu: evinizde canlılık ve enerji hissi uyandıran bir renktir. Ayrıca, turuncu, evinizin genel dekorasyonunu canlandıran bir renktir.
 • Yeşil: evinizde huzur ve rahatlık hissi uyandıran bir renktir. Ayrıca, yeşil, doğayı evinizde hissettirecek bir renktir.
 • Pembe: evinizde romantik ve nazik bir hava yaratan bir renktir. Ayrıca, pembe, evinizin genel dekorasyonunu hafifleterek, daha rahatlatıcı bir ortam yaratır.
 • Krem: evinizde sıcak ve rahatlatıcı bir ortam yaratan bir renktir. Ayrıca, krem, evinizin genel dekorasyonunu hafifleterek, daha ferah bir ortam yaratır.
 • Mor: evinizde şıklık ve zarafet hissi uyandıran bir renktir. Ayrıca, mor, evinizin genel dekorasyonunu zenginleştirecek bir renktir.
 • Gri: evinizde modern ve sofistike bir hava yaratan bir renktir. Ayrıca, gri, evinizin genel dekorasyonunu dengeli ve estetik hale getirecek bir renktir.
 • Beyaz: evinizde ferah ve havadar bir ortam yaratan bir renktir. Ayrıca, beyaz, evinizin genel dekorasyonunu hafifleterek, daha açık ve geniş görünen bir ortam yaratır.
 • Siyah: evinizde şıklık ve elegan bir hava yaratan bir renktir. Ayrıca, siyah, evinizin genel dekorasyonunu zenginleştirecek bir renktir.
 • Kırmızı: evinizde enerji ve canlılık hissi uyandıran bir renktir. Ayrıca, kırmızı, evinizin genel dekorasyonunu canlandıran bir renktir.

Bu listede yer alan renkler sadece örneklerdir ve evinizin için en uygun olan renkleri seçmek için evinizin genel dekorasyonu, ışıklandırması ve mekanının özelliklerine dikkat etmelisiniz.

Örneğin, evinizin genel dekorasyonunu hangi renklerle tamamlarsanız, evinizin iç duvarlarını da bu renklerle boyamalısınız. Bu sayede, evinizin daha dengeli ve estetik bir ortam olmasına yardımcı olursunuz.

ilham alabilmeniz için mekanlara uygulanabilecek bu renk paletlerinden bazı örnekler.

Altın Renkler

Altın Renkler
Altın Renkler

Bu altın renkler içinde Mum Işığı, Sabah Güneşi ve sof altın renklerinde ise Fil Dişi mevcuttur.

İster eski evinize veda ediyor olun, ister yeni bir eve merhaba diyorsanız bu altın renk renk paleti iyi bir seçim olabilir.

Toprak Renkler

Toprak renkler
Toprak renkler

En çok istenilen insanlığın doğasında var olan toprak renkleri arasında Çakıltaşı, Sıcak Çikolata, Kesekağıdı, Çakmaktaşı, Mürdüm ve soft toprak renginde ise Keçe vardır.

Huzurlu bir ortam isteyen bu renkler arasından herhangi birini seçmesi tavsiye olunur. Toprak tonları kahverengiye en yakın renkler olarak kabul edilir.

Soft Turuncular

Turuncular
Turuncular

Sakin bir yaşam düşleyen kişiler için turuncu renk vazgeçilmezdir. Turuncu sadece duvarlarda değil, kahverengi ile o kadar iyi birleşir ki her odayı turuncuya boyayabiliriz ve ahşap mobilyalarla kombinlenebilir.

Soft Sarılar

Soft sarılar
sari renkler

Sarı renk tonunda önerebileceğimiz boya modeli Mısır Koçanıdır. Sarı, beyazdan sonra lambaların dışından ve içinden en çok ışığı yansıtan renktir. Bu yüzden sarı tonlar hem tasarruf hem zihinsel rahatlık için tercih sebebidir.

Okyanus Yeşilleri

Okyanus Yeşilleri
Okyanus Yeşilleri

Bu palette Botanik Bahçesi ve Mavi Çam renklerine yer verilmiştir. Okyanus ve gökyüzünün sonsuzluğunun simgesi olduğu için deniz yeşili de kutsal bir niteliğe sahiptir.

Natürel Renkler

Natürel
Natürel

Doğanın renkleri Natürel kartelasında Kilit Taşı ve Füme boyaları var iken Soft ise Adaçayı ve Kil Yeşiline özen gösterilmiştir. Eviniz Kuzey cephesine bakıyorsa, çok az doğal ışık alacaktır, bu nedenle ideal olarak bu duvarı sıcak, natürel soluk renklerle boyayın.

Menekşeler

Menekşeler
Menekşeler

Tabiata özgü bu renk şemasında Akşam Sefası ve Soft Menekşe tonlarında Pembe İnci, Cam Güzeli ve Su Sümbülü vardır.

Marshall Menekşe renkleri veya mor çeşitleri, duvarları boyamak için güçlü tonlardır ve duvarları boyamak için açık renkler gerektirir.

Farklı Marshall Boya renkleri için alttaki linkleri mutlaka inceleyiniz.

 1. Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu
 2. Marshall İç Cephe Boya Renkleri
 3. Marshall Yeni Boya Renk Kataloğu

Maviler

maviler
maviler

Mavi renk yelpazesinde Çiğ Damlası ve Kuğu Gölü var olup Soft mavi duvar iç cephe boya renklerinde Afrika Menekşesi, Mavi Göl ve Açık Deniz mavisi vardır. İç mekanda mavi rengi duvar uygulamak çok yönlü amaçlara hizmet eder. Ofisler, iş merkezleri tarafından yoğun şekilde seçilmektedir.

Kımızılar

Kımızılar
Kımızılar

Kırmızı renk kataloğunda başta Müge, Gülbeşeker, Şeker Pembe, Fuşya Çiçeği ve Elma Şekeri hakimdir. Soft Kırmızılarda Vanilya Çiçeği ve Aslanağzı süslemektedir.

Beyaz Renkler

Beyaz Renkler
Beyaz Renkler

Tüm yaşam alanlarına uyan herkes için ideal olan Marshall Beyaz Renk Çeşitlerinde İnci Tanesi ve Deniz Kabuğu ayrıca Soft Beyazlarda Kırık İnci, Tütsü ve Şifon renkleri yaygın olarak talep ediliyor.

Yeşiller

Yeşiller
Yeşiller

Marshall açık yeşiller renk türlerinde Ceviz Yeşili varken soft renklerinde Defne Yaprağı ve Aşk Merdiveni tonları vardır. Banyo için yeşil renkler ferah bir atmosfer yaratacaktır.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu