Evi boya ile nasıl yeniden şekillendirebilirim?

Evi boya ile nasıl yeniden şekillendirebilirim? Evin cephesini ve içini değiştirmek istediğinizde genellikle ortaya çıkan sorulardan biridir. Projeye başlamak için beğendiğiniz renkleri düşünebilmeniz gerekiyor.

Beyaz renk Pek çok faydası olduğu için iyi bir seçenek olmayı asla bırakmayan bir klasiktir:

  • Her ortamda ferahlık sağlayın.
  • Aydınlık alanlar yaratın

Bu rengin, düşünürken asla başarısız olmayan bir klasik olduğuna dikkat etmek önemlidir. resimler Y yeniden modelleme.

Eğer hoşuna giderse güçlü renkler Çevrenin bir bölümünü vurgulamak için karşıt bir tonda boyamak için bir duvar arayabilirsiniz. Bu, tüm ortamı aşırı yüklemeden kişiselleştirilmiş bir yere sahip olma stratejisidir. Unutma ki seçersen Açık renkler üretebilirsin ferahlık hissi ve bu tür renklerin yarattığı etki sayesinde aydınlatma.

Cepheler için dış cephe boyası

dış cephe boya cepheleri Evin iyi bir sunumunu elde etmek esastır. Yerin doğal koşullarına uyum sağlayan bu seçeneği aramalısınız çünkü çok fazla olan alanlarda nem varlığı Yağmur suyuna karşı su geçirmez ve su buharına karşı nefes alabilen kaplamaların tercih edilmesi önerilir.

26 Boyamak için Fikirler [title-year]

Sadeliğin ortamın bir parçası olduğu güzel bir yer elde edebilirsiniz. minimalist tarz. Beyaz, evin hem içi hem de dışı için göz önünde bulundurulması gereken harika bir seçenektir. Bu teklif basit detayları tercih edenler için idealdir ve modern tarz.

Cortinas para el Salón: 25 Ideas de Decoración

Farklı bir etki yaratmak için cephe reformuna eklemek istediğiniz bir rengi arayabilirsiniz. Fotoğrafta, karşıt bir duvarın ilginç bir öneri sağlamak için mekanın tarzını tamamen değiştirdiği net bir örnek görebilirsiniz. Duvarlardan birini boyamaktan hoşlandığınız bir rengi seçebilir bu şekilde büyük bir değişim meydana gelir.

Evdeki nem sorunları

nem bir sorundur bu her zaman evin yapısında bulunur, bu nedenle erken bir çözüm sağlamak gerekir. Solunum sorunları, yapısal hasar ve enerji tüketimi de olduğu için sadece cephede büyük değişiklikler yapmakla kalmıyor, çünkü birçok insan neme karşı koymak için ısıtma cihazları kullanıyor. Yukarıda belirtilen faktörlerin her biri nedeniyle, güvenli ve etkili bir çözüm bulmak gerekir.

Başlamak için bir teşhis koymalısınız nem İşlemi yapmanız gereken yeri tamamen değiştirmek için kullanmanız gereken boya türünü görmek için. Açık renklerin küçük ortamlar için ideal olduğunu ve az ışıklı alanlar için çok yardımcı olduğunu unutmayın. Beyaz renk asla modası geçmez ve her zaman herhangi birine eşlik etmek için seçilen kişidir dekoratif stilAynı zamanda büyük bir tuval gibidir çünkü farklı tonlarda mobilya ve nesnelerle renklendirebilirsiniz. Güçlü tonları seviyorsanız, oturma odası, mutfak, yatak odası ve hatta koridorda bir yerde öne çıkmak için seçtiğiniz rengi duvarda kullanabilirsiniz. Rüya tasarımını yaratmaya başlamak için her bir reformu hayal eden bir çizim yapabilmeniz önemlidir.

Evi, kendinizi rahat hissettiren güzel renklerle yenileyin, her köşede detaylar uygulamaktan asla vazgeçmeyin. Sizi temsil eden stili bulun ve reform anının tadını çıkarın.


İlginizi çekebilecek diğer makaleler:

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir