Ana ofis. Dekorasyon fikirleri

Ev ofisi bu yana ortaya çıkan tekliflerden biridir. sanal olarak farklı işler ve varlığıyla çok daha fazla büyüdü pandemi. Sanırım şunu vurgulamak önemlidir: küçük yer ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır.

Başlamak için daha fazlası için bir yer bulmalısın küçük nerede bulunursa bulunsun sıra. Dikkate almalısınız İş yeri bir bölgede bulunmalıdır ev Konsantrasyon elde edebileceğiniz yer. Bu yer çok küçükse, özel masa.

Alanı viniller, renkli kağıtlar, fotoğraflar, ifadeler veya resimler kullanarak kişiselleştirin. Mekanın hoş ve dengeli hissettirmesi önemlidir. Kitapların, kağıtların veya farklı materyallerin olduğu bir işiniz varsa, bir parça mobilya, raf veya bir çekmeceye sahip olmanız gerekir.

Çalışmak için zaman harcadığınız yerin her köşede kişiselleştirilmiş hissetmesi gerektiğini vurgulamanın önemli olduğunu düşünüyorum. Eğer gümüşü seven biriyseniz, onları dahil etmekten asla çekinmeyin, böylece onlar da süslemek farklı tonları ile.

Küçük ofisler için katlanır masalar

katlanır masalar için küçük ofisler Bu tür bir ortamda düşünülmesi en uygun seçeneklerden biridir. Küçük bir ahşap masa ve bazı raflar ile çok fazla para harcamadan iş yerinizi oluşturabileceğinizi vurgulamak önemli diye düşünüyorum.

Bu ortamların her birinin hem ihtiyaçlara hem de mevcut alana göre organize edilmesi ve uyarlanması gerektiğine dikkat etmek önemlidir. süslemek. Küçük bir ahşap masa ile çalışma masanızı oluşturabileceğiniz için çok para harcamanıza gerek yoktur.

Ev ofisi

Ev ofisi birçok insan için yeni bir gerçeklik haline geldi. Pandemi, kısa sürede meydana gelen ve evi bir işyerine uyarlamak için acil bir durum yaratan büyük bir değişimin nedenlerinden biriydi. Önemlisi, bu bazılarını kullanarak başarılabilir az bütçeli fikirler.

Zaten sektörünüz varsa ofis Bu görevin çok daha kolay olduğunu fark edebilirsiniz çünkü yalnızca birkaç ayrıntı eklemeniz gerekir. Genel olarak, bitkiler bu farklı dokunuşu sağlamak için en çok tercih edilenlerdir, ancak diğer teklifleri tercih edebilirsiniz. Raflar ve çekmeceler, küçük ortamlar çünkü ihtiyacınız olan her şeyi organize edebilirsiniz.

Ofis, evin farklı sektörlerinde bulunabilir, genel olarak, gerekli konsantrasyonu elde etmek için huzur bulabileceğiniz bir alan olması gerektiğini akılda tutmak her zaman önemlidir. Oturma odasında dolaşım sektörünün olduğu geniş bir aileniz varsa, bu ortamın hareket ettirecek tek ortam OLMAYACAĞINI unutmamak önemlidir. ofis, gibi başka alternatifler arayabilirsiniz. yatak odası. Sanal dersler vermeniz veya onlara katılmanız gerekiyorsa, bir ekran veya duvar kullanarak elde edilebilecek bir fona sahip olmanız gerekir.

Alanınızı aile fotoğrafları, çelenkler veya refah sağlayan herhangi bir ayrıntıyla kişiselleştirin. Umarım sunulan tekliflerin her biri, uzun saatler geçirmek için hoş bir ortam yaratmanız için size ilham verir.

Fotoğraflar Pinterest.


İlginizi çekebilecek diğer makaleler:

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu