Giriş bankı: 22 akıllı mobilya parçası

Giriş bankı mı arıyorsunuz? Salonunuz için bu 22 parça mobilyayı keşfedin.

Ayakkabılarınızı çıkarıp rafa koymanızı sağlayan giriş bankı geleneği salon dekorunda geri döndü. İşlevsel olan bu mobilya parçası, çok sayıda saklama seçeneğiyle tasarlanabildiği için en basit ifadesine indirgenebilir. Günümüzde malzeme ve şekillerle oynayan estetik bir boyutla hayal ediliyor. Giriş bankı, bakımlı bir ev hakkında iyi bir ilk izlenim vermek için antreyi görsel olarak giydirir.

Çağdaş tasarımdan İskandinav dekoru dahil endüstriyel tarza kadar bu 22 modeli keşfedin.

1. Ayakkabı muhafazalı eski giriş bankı

Ayakkabı saklama ile Vintage giriş bankı

Giriş holünü süslemek için vintage esintili mobilyalar. Bu tezgah, ayakkabıları saklamanıza ve saklamanıza izin veren iki büyük sürgülü kapıdan oluşur. İki açık raf dekoratif bir dokunuş katıyor. Koltuk, siyah dikdörtgen bir minder ile işaretlenmiştir.
Burada, palto, çanta ve eşarpları alabilen dörtlü bir duvar kancası ile ilişkilidir. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

2. Bank ve portmantolu salon ünitesi

Tezgahlı ve portmantolu giriş ünitesi

Şık ve zarif olan bu giriş bankı, zıt renklerin ve malzemelerin kartını oynuyor. Böylece altın, koltuğun kraliyet mavisi kadifesiyle karışır. Giriş yolunuza biraz karmaşıklık getiren bir “pirinç” nota. Ayakkabı rafı ile pratiktir, aynı zamanda portmanto ve saklama bölmesini de birleştirir.
Kopyalamak için bir fikir: dekorasyonda hatırlatıcılar oluşturmaktan çekinmeyin, burada altın ortak bir iplik görevi görür, onu etli bir bitkiyi barındıran saksıda buluruz. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

3. Tasarım giriş bankı

Tasarım giriş bankı

İskandinav tasarımında hayal edilen, net çizgilere sahip bu tezgah, çok modern dokulu kömür grisi detaylar sergiliyor. Tezgaha oturduğunuzda, ayakkabılarınızı çıkarmak ve alt rafa kaydırmak için iyi bir yerdesiniz. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

4. Endüstriyel tarzda giriş bankı

Endüstriyel tarz giriş bankı

Eskimiş beyaz boyasıyla güzel görünen bu endüstriyel tarzdaki giriş bankı, çekmece kulplu dört numaralı kapı etrafında organize edilmiş bol miktarda saklama alanı sunar. Üst kısım, çok rahat bir koltuk için tüm uzunluğu boyunca bir minder ile dekore edilmiştir. Stilini ünlü fabrika soyunma odasına yazdırır. Made in Meubles’da bulmak için.

Made in Meubles’tan satın alın

5. Giriş holünde küçük ham ahşap bank

Bir girişte küçük ahşap tezgah

Bu ham ahşap bankın el yapımı tasarımı neredeyse bir ev yaratımı hissi veriyor. Onu benzersiz ve daha da sevimli kılan düzensiz bir doğal görünüm. Rüyaya davet olarak salona yerleştirilecek bir bank.
Bu iç mekanda, bohem dekorun yumuşaklığının kartını oynamak için rattan aksesuarların yanında buluyoruz. Maisons du Monde’da bulunacak.

Maisons du Monde’dan satın alın

6. Giriş holü için kamış bankı

Giriş holü için kamış tezgah

Gri fare kumaşının doğal baston rafı ile birleşimi, bu giriş bankına hoş bir kontrast getiriyor. Zarif, çağdaş iç mekanlara mükemmel uyum sağlar. Daha fazla yumuşaklık için yuvarlatılmış köşelerin bitişini seviyoruz. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

7. Geri dönüştürülmüş ahşaptan endüstriyel giriş sandığı

Geri dönüştürülmüş ahşap giriş sandığı

Kararlı bir şekilde zamana uygun olarak, geri dönüştürülmüş ahşap ve metal panellerden yapılmış bu tezgah bizi seyahate davet ediyor. Kullanılmış endüstriyel ilanların sarılması bizi geçmişe götürüyor. Varlığı mı? Koltuğun altında büyük bir saklama kutusu!
Hem renkli hem de eskimiş görünümüyle endüstriyel bir çatı katı dekorunda veya bir sanatçının stüdyosu ruhundaki bir iç mekanda yerini bulabilir. Made in Meubles’da bulmak için.

Made in Meubles’tan satın alın

8. İskandinav tarzı giriş bankı

İskandinav tarzı giriş bankı

Badem yeşili, fare grisi ve sarı ahşap gibi yumuşak tonların seçimine verilen özel önem, bu bankın İskandinav etkisini veriyor. İşlevsellik, konfor ve estetik kazanan bir üçlü oluşturur.
Koltuğun solundaki küçük çekmece, şu anda giriş bölümünde bırakılan küçük eşyaları saklamak için idealdir. Çekmecede bulun.

Çekmeceden Satın Al

9. Okul banklı giriş holü

Okul tezgahı ile vestibül

Okul sıralarının çok işlevsel tasarımından esinlenen metal ve ahşaptan yapılmış bu model, asalet harflerini güncel doğal ve bohem bir dekorla geri alıyor. Zamansız görünümü bizi geçmişe bir nostalji kahverengisiyle geri götürüyor.
Bir dekorasyon ipucu: ailenin tüm kıyafetlerini saklamak veya çocuklara ayrılmış bir alan yaratmak için büyük bir anaokulu ceket askısı ile birleştirin. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

10. Koridorda özgün tasarımlı tezgah

Koridorda özgün tasarım tezgah

İnce ve zarif olan bu tezgah, rafine estetik kodlara sahiptir. Siyah metal ve hafif ahşap, doğal olarak bir koridorda veya giriş holünde yerini bulan ölçülü bir modeli doğurur. Özgünlüğü: koltuğa entegre edilmiş saklama kutusu. Gözlüklerinizi, kitaplarınızı saklamak için kullanabilirsiniz… MADE.COM’da bulun.

MADE.COM’dan satın alın

11. Tezgahlı giriş vestiyer

Tezgahlı giriş vestiyer

Daha heybetli olan bu giriş mobilyası, çekmeceli bir vestiyer sütunu ve raflı bir tezgah bölümünden oluşur. Ahşap ve ince kamıştaki doğal görünümü, bohem atmosferlere ve geçmişin renklerine mükemmel uyum sağlar. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

12. Ayakkabı raflı ve kumaş oturaklı tezgah

Kumaş koltuklu ayakkabı raflı tezgah

Ham ve endüstriyel olan bu tel örgü raf, koltuğu rahat ettirmek için uzun bir yatağın eklenmesiyle mantıklı bir şekilde bir bank haline gelmiş gibi görünüyor. Bu tasarım, ayakkabı, çanta, aksesuar vb. Saklamak için farklı boyutlarda 15 bölmeyi birleştirir. PIB’de bulun.

PIB’den satın alın

13. Deri ve mango ahşap çekmeceli giriş bankı

Çekmeceli giriş bankı

Türleri bulanıklaştırmak için bir konsol görünümüne bürünen bir bank. Mandrin derisi ve siyah mango ağacının birlikteliği, hem renkli hem de dokunuşta bir kontrast dokunuşu getiriyor. Eğik ayaklar da bu mobilyaya incelik katıyor. Maison en Vogue’da bulun.

14. Metal ve siyah deri tezgah

Metal ve siyah deri tezgah

Bir adaya veya bir duvara yaslanarak sizi oturmaya davet eden bir bank. Kapitone siyah deri ve açık gri metal tabanın kombinasyonuna dayanan bankın güzel bir yorumu. Spor salonlarından ilham alan ve yeniden yorumunu feminen bir gardırop evreninde bulan bir tasarım. Made in Meubles’da bulmak için.

Made in Meubles’tan satın alın

15. Bohem dekoru için rattan bank

Bohem dekoru için rattan bank

Bizi 70’lere sürükleyen şiirsel ve bohem mobilyalar. Bu rattan bank, huzurlu bir evrene uyum sağlayan güzel kıvrımlar ve doğal renkler sergiliyor. Hayallere zaman ayırmaya davet. Tikamoon’da bulmak için.

16. Vintage tarzda küçük giriş bankı

Küçük vintage tarzı giriş bankı

Vintage tarzı, bizi geçmiş yılların bazı mobilyalarının nostaljisine geri getiriyor. Yeniden yorumlanmasında, bu küçük tezgah kürk, doğal elyaf ekici, etnik tarzda objeler gibi güncel dekoratif kodları birleştiriyor … Oturabileceğiniz bir alan, elinizin altında miniklerimizin gizli nesnelerini saklamak için çok pratik iki çekmece var. Maisons du Monde’da bulunacak.

Maisons du Monde’dan satın alın

17. Endüstriyel dekorasyon için depolu giriş bankı

Endüstriyel dekor için depolu giriş bankı

Bir ruh aynası ile başka bir duvar arasına yerleştirilen bu endüstriyel esintili saklama bankı, evin girişinde pratik bir alan yaratmaya yardımcı olur. Sabah hazırlanmak için rahat minderimize oturuyoruz. Güne iyi başlamak için ayakkabılar ve diğer temel aksesuarlar elinizin altında. Maisons du Monde’da bulunacak.

Maisons du Monde’dan satın alın

18. Katı tik tezgah

Katı tik tezgah

Ham ve muazzam cazibesi ile bu tik bank, etrafını saran şiirsel nesnelere harika yanıt veriyor. Konsol olarak kullanıldığında dekora samimi ve sıcak bir hava katar. Tamamen işlevsel boyutunda da kullanılabilir. Tikamoon’da bulmak için.

19. Ayakkabı raflı salon bankı

Ayakkabı raflı koridor tezgahı

Eğimli ahşap kolçaklarıyla rahat ve şık olan bu tezgah, koridorda mükemmel. Kumaş bir koltuğa rahatça oturuyoruz. Ve ayakkabılarınızı alt rafa kaydırıyorsunuz. Çok pratik bir dekoratif müttefik. Çekmecede bulun.

Çekmeceden Satın Al

20. Küçük beyaz ve ahşap giriş dolabı

Küçük beyaz ve ahşap giriş dolabı

Saklama kutusu olarak tasarlanmış bir giriş bankı! Masif meşe üst kısmı oturak görevi görür. Hemen altında, iki kapı, ayakkabıların ve diğer aksesuarların kaydırılabileceği çok geniş bir saklama alanını ortaya çıkarmaktadır. Temiz bir görünüm için kavisli tasarım. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

21. Ayakkabı giriş bankı

Ayakkabı giriş bankı

Elverişli bir şekilde organize edilen bu giriş bankı, 6 istifli dolaba bölünmüştür. Bir dizi etiket, kutuları kişiselleştirmeyi mümkün kılar, böylece herkes kendi saklama alanını uygun hale getirebilir. Klasik tarzda ahşaptan tasarlanan ürün, kırışıksız modayı aşıyor.
En iyi etkiyi yaratmak ve saklama alanını maksimize etmek için, uygun portmantoyu da seçin. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

22. Banklı vestiyer ünitesi

Tezgahlı vestiyer dolabı

Çok pratik olan bu vestiyer ünitesi üç avantaj sunar. Tezgah kısmına oturabilir, çekmecelerde eldiven, şapka, ayakkabı saklayabilir, paltoları kancalara asabilirsiniz. İster şapka ister dekorasyon, daha fazla alan için bir raf her şeyi kaplar.
Estetiktir, endüstriyel bir dokunuş getirmek için ahşap ve siyah metali birleştirir. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

Ayrıca endüstriyel tarzdaki giriş mobilyalarına adanmış ürünlerimizi veya bir saklama kutusu içeren bankın üzerindeki bu arkalığı keşfedin.

Cubit: modüler mobilya

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu