En Yeni Boya Renkleri 2024

mavi renk ile boyanmış duvarlı Oturma Odası

Genel olarak en çok tutulan duvar boya renkleri, beyaz, gri, bej ve pastel tonlardır. Bu renkler insanlar üzerinde huzur ve rahatlık duyguları uyandırır ve evlerde rahat bir ortam yaratır.

Ayrıca bu renkler evlerin genel tasarımına da uyum sağlar ve evlerde bulunan mobilyalar ve diğer aksesuarlarla kolaylıkla kombinlenebilir. Eğer bir evinizi yeniden boyamak istiyorsanız, bu renkleri düşünebilirsiniz.

sarı renge boyanmış Oturma Odası

Yeni Boya Renkleri 2024 Bu renk paletini oluşturmak için, iki marka, farklı amaçlara uygun evi boyamak için bize renkler sunmak üzere en son renk ve dekorasyon trendlerini özenle seçti. Ayrıca Yeni Marshall Boya Renkleri ve Filli Boya Renk Kartelası 2024 bakmanızı tavsiye ederiz.

kahverengi ile boyanmış duvarlı Oturma Odası

2024 yılında popüler olacak beklenen yeni boya renkleri, mavi, mor, pembe ve sarı tonları olacaktır. Bu renkler insanlar üzerinde farklı duygular uyandıracak ve evlerde farklı ortamlar yaratacaktır.

Ayrıca bu renkler evlerin genel tasarımına da uyum sağlayacak ve evlerde bulunan mobilyalar ve diğer aksesuarlarla da kolaylıkla kombinlenebilecektir. Eğer bir evinizi yeniden boyamak istiyorsanız, 2024 yılında popüler olacak bu renkleri düşünebilirsiniz.

Renk Paleti
Renk Paleti

Böylelikle modenr boya renkleri kataloğunda tabloların bir listesini çıkaran ilk mobilya ve dekorasyon markası haline geldi, tüm bunları kapsamlı bir hizmette elde etti, burada sadece tüm evimizi dekore etme ve donatma seçeneklerimiz değil, aynı zamanda artık duvarlarımızı boyayacağımız rengi seçebilmek için.

2024 Trend olan Yeni Boya Renkleri

Hem renk çeşitleri hem de özellikle iç cephe, bir evi boyamak için mükemmel rengi seçmenin önemini biliyor, çünkü bu, mekanı, ruh halimizi veya duygularımızı doğrudan etkiliyor.

Kenay Home ve Bruguer The Color Palette Renk Kartelası

Bu nedenle, her iki firma tarafından oluşturulan renk paleti, onları mobilya ve dekorasyondaki en son trendlerle birleştirmek için mükemmel kılan bir dizi sıcak ve yumuşak renktir.

Bir yıldır üzerinde çalışılan ve olgunlaşan ve bu çizgilerin hemen altında görebileceğimiz 12 zamansız renkten oluşan bu tablo listesi, her bir rengin örneği ve adıyla birlikte:

Kenay Home ve Bruguer The Color Palette Renk Kartelası

12 renk arasında toprak tonları, pişmiş toprak, zeytin yeşili veya nane yeşili gibi rahatlatıcı ve zarif yeşiller, dingin maviler ve tatlı pembeler gibi popüler tonları bulabiliriz.

Doğal Renkler Kartelası

Oturma Odasını Boyayacak Renkler
Doğal olarak, bu boya listesinde, boz kahverengi gibi diğer nötr renklerin yanı sıra kırık beyazlar ve griler gibi daha parlak renkler de bulabiliriz.

Gördüğünüz gibi, hepsi trend renkler ve yumuşak tonlardır, çoğu zaman neredeyse nötrdür, bu da onları sakin veya çekici bir renk dokunuşu aradığımızdan bağımsız olarak neredeyse her ortam için mükemmel kılar.

Toprak boya tonları katalog

Ve mektupta onları çok iyi takdir edebilsek de, aşağıda gördüğümüz gibi, nüanslarını ve onlarla evimizi boyarken neler yapabileceğimizi takdir edebilmek için onlarla boyanmış bir alanı görmekten daha iyi bir şey yoktur.

Kenay Home ve Bruguer renkleri: Zeytin yeşili, pişmiş toprak, badem beyazı ve boz kahverengi

Bu paragrafın yukarısındaki resimde Sauvage Yeşilii solda Pişmiş Toprak Rüyası rengiyle ve sağda Beyaz Badem ve Dumanlı Boz kahverengi’yi birlikte görebiliriz.

Kenay Home ve Bruguer renkleri: Soluk mavi ve mineral mavi

Soluk Gökyüzü ve Mineral Mavi bir arada, mükemmel bir şekilde çalışıyor, rahatlatıcı ve serin bir atmosfer yaratıyor ve yukarıdaki resimde gördüğümüz gibi ahşap gibi sıcak vurgularla harika bir şekilde birleşiyor.

Kenay Home ve Bruguer renkleri, Zeytin yeşili ve uçuk pembe

Altın ve mermer tonları ile çok iyi birleştikleri için zarif ortamlar yaratabileceğimiz, az doygunluğa sahip iki zarif ve rahatlatıcı ton olan Tozlu Zeytin ve Yumuşak kil, diğer malzemelerin yanı sıra sofistike bir kesime sahip.

Ahşap mobilya boyamak için ipuçları

Bir rengi beğendiyseniz ve evinizi onunla boyamak istiyorsanız, bu boyayı bölgenizdeki herhangi bir resmi Marshall bayisinden satın alabilirsiniz.

Ve daha fazla renk görmek istiyorsanız, evi boyamak için  trend renkleri kaçırmayın.

Yeni Boya Renkleri 2024-  12 güzel rengi ve yeni boya listesi konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu