Yeni Boya Renkleri

Yeni Boya Renkleri 2021 Bu renk paletini oluşturmak için, iki marka, farklı amaçlara uygun evi boyamak için bize renkler sunmak üzere en son renk ve dekorasyon trendlerini özenle seçti.Renk Paleti, Kenay Home ve Bruguer'den boya ve renk tablosu

Böylelikle modenr boya renkleri kataloğunda tabloların bir listesini çıkaran ilk mobilya ve dekorasyon markası haline geldi, tüm bunları kapsamlı bir hizmette elde etti, burada sadece tüm evimizi dekore etme ve donatma seçeneklerimiz değil, aynı zamanda artık duvarlarımızı boyayacağımız rengi seçebilmek için.

2021 Trend olan Yeni Boya Renkleri

Ve hem renk çeşitleri hem de özellikle iç cephe, bir evi boyamak için mükemmel rengi seçmenin önemini biliyor, çünkü bu, mekanı, ruh halimizi veya duygularımızı doğrudan etkiliyor.

Kenay Home ve Bruguer The Color Palette Renk Kartelası

Bu nedenle, her iki firma tarafından oluşturulan renk paleti, onları mobilya ve dekorasyondaki en son trendlerle birleştirmek için mükemmel kılan bir dizi sıcak ve yumuşak renktir.

Bir yıldır üzerinde çalışılan ve olgunlaşan ve bu çizgilerin hemen altında görebileceğimiz 12 zamansız renkten oluşan bu tablo listesi, her bir rengin örneği ve adıyla birlikte:

Kenay Home ve Bruguer The Color Palette Renk Kartelası

12 renk arasında toprak tonları, pişmiş toprak, zeytin yeşili veya nane yeşili gibi rahatlatıcı ve zarif yeşiller, dingin maviler ve tatlı pembeler gibi popüler tonları bulabiliriz.

Doğal Renkler Kartelası

Doğal olarak, bu boya listesinde, boz kahverengi gibi diğer nötr renklerin yanı sıra kırık beyazlar ve griler gibi daha parlak renkler de bulabiliriz.

Gördüğünüz gibi, hepsi trend renkler ve yumuşak tonlardır, çoğu zaman neredeyse nötrdür, bu da onları sakin veya çekici bir renk dokunuşu aradığımızdan bağımsız olarak neredeyse her ortam için mükemmel kılar.

Ve mektupta onları çok iyi takdir edebilsek de, aşağıda gördüğümüz gibi, nüanslarını ve onlarla evimizi boyarken neler yapabileceğimizi takdir edebilmek için onlarla boyanmış bir alanı görmekten daha iyi bir şey yoktur.

Kenay Home ve Bruguer renkleri: Zeytin yeşili, pişmiş toprak, badem beyazı ve boz kahverengi

Bu paragrafın yukarısındaki resimde Sauvage Green’i solda Terracotta Dream rengiyle ve sağda Beyaz Badem ve Dumanlı Taupe’yi birlikte görebiliriz.

Kenay Home ve Bruguer renkleri: Soluk mavi ve mineral mavi

Soluk Gökyüzü ve Mineral Mavi bir arada, mükemmel bir şekilde çalışıyor, rahatlatıcı ve serin bir atmosfer yaratıyor ve yukarıdaki resimde gördüğümüz gibi ahşap gibi sıcak vurgularla harika bir şekilde birleşiyor.

Kenay Home ve Bruguer renkleri, Zeytin yeşili ve uçuk pembe

Altın ve mermer tonları ile çok iyi birleştikleri için zarif ortamlar yaratabileceğimiz, az doygunluğa sahip iki zarif ve rahatlatıcı ton olan Dusty Olive ve Soft Clay, diğer malzemelerin yanı sıra sofistike bir kesime sahip.

Bir rengi beğendiyseniz ve evinizi onunla boyamak istiyorsanız, bu boyayı bölgenizdeki herhangi bir resmi Bruguer bayisinden satın alabilirsiniz.

Bu 12 renk hakkında ne düşünüyorsunuz ve Kenay Home ile Bruguer arasındaki bu şaşırtıcı işbirliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda seni okudum.

Ve daha fazla renk görmek istiyorsanız, evi boyamak için  trend renkleri kaçırmayın.

Yeni Boya Renkleri 2021-  12 güzel rengi ve yeni boya listesi konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu