Permolit Dış Cephe Boya Renkleri

Permolit Dış Cephe Boya Renkleri son zamanlar oldukça sık tercih edilen ana boya renkler arasında yerini aldı. Bir işin en eğlenceli aşamalarından biri evin dış duvarının rengini seçmektir. İşte o zaman hayal gücümüzün çıldırmasına izin verebilir ve uzun zamandır beklenen yapının şekillendiğini görselleştirmeye çalışabiliriz.

Permolit En İyi Dış Boyama Trendleri

permolit boya

Ev renkleri denilince akla ilk gelen fikir iç mekan boyamadır. Ancak mülk değerlemesinden bahsettiğimizde dış boyama da çok önemlidir. Bir evin cephesi profesyonel bir kartvizit gibidir, içinde ne olduğunu, bir tarzı olup olmadığını, modern, eski moda veya zamansız olup olmadığını ve sakinlerin detaylara dikkat edip etmediğini iletir.

Dış cephe boyama söz konusu olduğunda, görevinizin sadece boyayı seçmek olmadığını unutmayın. Renklerin bakımına özen göstermek, solma olup olmadığını kontrol etmek, çatlak veya nem belirtisi olup olmadığını kontrol etmek, bir evin cephesinde fark yaratan iyi bir bahçe hizmeti sağlamak, bunun yanı sıra çok önemlidir. Dışarıdan görüntünüz arka planda kalıyorsa, içeride güzel ve bakımlı bir evin olması mantıklı değildir.

Sadece birini veya birkaçını seçme görevi imkansız görünüyor. Ama öyle değil! Ve size yardımcı olmak için şu anda en çok kullanılan Permolit boya seçenekleri ile bir rehber oluşturduk.

Permolit Dış Cephe Boyaları

Permolit Dış Cephe Boya Renkleri

Piyasada bulunan boya çeşitleri arasında ilk dikkat edilmesi gereken şey seçilen seçeneğin dayanıklılığıdır, sonuçta dış alan ani hava değişimlerine maruz kalır ve sürekli güneş, rüzgar ve yağmura maruz kalır. Bu nedenle, iç ve dış duvar için boya türü aynı değildir. Permolit Dış Cephe Boyaları Lateks boya su bazlıdır ve dış mekan kullanımı için idealdir.

Boyamanın en büyük avantajı, evimiz için diğer alımlara kıyasla uygun maliyetinin yanı sıra, renginden bıktığımızda veya evin görüntüsünü değiştirmek istediğimizde değiştirilebilmesidir. Bu nedenle, evinizden her zaman kişilikle ve ev renkleriyle ilgili olarak güncellenmiş olarak ayrılmak için bu yapaylığı kullanın ve kötüye kullanın. Dış cephe boyama hakkında sizin için hazırladığımız ipuçlarına göz atın.

Permolit Dış Cephe boyası Kataloğu

Permolit Dış Cephe Boya Renkleri 2

Dayanıklılığa ek olarak, evinizi inşa ederken veya yenilerken elde etmek istediğiniz stili de göz önünde bulundurmak önemlidir. İster daha klasik ister daha modern bir his veren evler için olsun, Permolit Dış Cephe boyası Kataloğu bu kılavuz kişiliğinize en uygun renkleri seçmeniz için size ilham verecek.

Permolit Boya ile Boyanmış Evler

permolit yeşil

Tüm bir evin cephesini bu renkte görmek yaygın değildir, ancak beyaz, dış duvarların çeşitli kompozisyonlarına ve kombinasyonlarına katılır ve bu öneri listesinin dışında bırakılamaz.

Aydınlatmanın renk olmadığını bize bildirmeden önce bu ipucunun neden olduğunu açıklayalım. İyi bir aydınlatma olmadan, özellikle bir evin cephesinde renkler önemini kaybeder ve bağlam içinde kaybolur. Bu nedenle ev renklerinde tüm farkı yaratan bu detaya sadık kalmak esastır.

İyi düşünülmüş bir aydınlatma tasarımı, evinizin her zaman sofistike ve modern görünmesini sağlar. Yatırıma değer!

Permolit Boya Yorumları

Son dönem Permolit boya hakkında olumsuz yorum bulunmamaktadır. Dış cephe renkleri için mevcut trendin birden fazla boya renginin birleşimi olduğunu zaten belirtmiştik. Bu nedenle, ayrı örneklerde bazı kombinasyon seçenekleri göreceksiniz.

Permolit 20 kg Boya Fiyatları

Permolit 20 kg Silikonlu Boya Fiyatları

Yukardaki liste 25 Temmuz 2021 tarihine aittir. Detaylı ve güncel fiyat listesi için akakce sitesi üzerinden takip ediniz.


Sizlere renk seçiminde yardımcı olamk için 2 öneride bulunuyoruz

Bej veya Kirli Beyaz

Bej veya Kirli Beyaz

Bizi hala ev dış mekan klasikleri arasında tutan bej renginden bahsetmeden geçemeyeceğiz. Kirli beyazı tercih edebilir ve benzer bir etkiye sahip olabilirsiniz. Bu, örneğin pencere ve kapılarda beyaz detaylarla cephelerde zaten yaygın olarak kullanılan bir renktir. Açık renkleri takdir edenler için kesinlikle zamansız ve ideal bir kombinasyon ve hatta iyi bir dış mekan aydınlatmasını tercih ederseniz yükseltme bile yapabilirsiniz!

Toprak tonları

Toprak tonları eve çok fazla karakter katar ve sahiplerinin sağduyudan uzaklaşmayı sevdiklerini gösterir. Diğer renklerde olduğu gibi, nihai sonucu belirleyecek olan seçilen kombinasyondur.

Benzer renk tonlarının nasıl tamamen farklı sonuçlar sunabileceğini görmeniz için iki örneği ayırdık! İlk örnekte, renk kombinasyonu atmosferi rahat ve dinamik hale getiriyor. İkinci resimde daha sade ve modern bir seçeneğimiz var.

Ev renk ipuçlarını beğendiniz mi? Sakince düşünün ve idealinize en uygun renkleri seçin. Ve sonuçta, kombinasyonlar her zaman çevreyi şaşırtmaya ve zenginleştirmeye cesaret etmekten korkmayın.

İyi şanslar ve bir dahaki sefere görüşürüz!

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu