2024 Son Moda Filli Boya Renk Kataloğu

Güncel Ev Modası yeni yılın 2024 Filli boya renk kataloğunu sunar. Ev tasarımında ve dekorasyonunda en önemli olgulardan birisi hiç şüphesiz ki duvar renkleridir.

Son Trend Filli Boya ile Boyanmış Evler

Duvar renkleri sizin psikolojik olarak etkilemesinden tutunda evinize gelen misafirlere sizin kişiliğiniz hakkında bilgi vermeye kadar önemlidir. Moda Filli boya renk kataloğu hazırlanırken de bu kurala çok dikkat edilerek hazırlanmıştır.

Filli boya renk katalogu

Duvar Boyası Seçerken Nelere Dikkat Edilir

Bir duvar boyası rengi seçmekten daha kolay ne olabilir? Gerçekten de en sevdiğiniz rengi hatırlıyorsunuz, odadaki mobilyaların rengine göre ayarlıyorsunuz ve hırdavatçıya gidiyorsunuz.

Öyle değildi: Filli boya renk kataloğu kırık beyaz satıcı size aynı rengin sayısız tonunun büyük bir hayranını verecek ve yüzlerce neredeyse aynı olandan birini seçmenizi isteyecek. Acı ile ne istediğinizi seçeceksiniz ve boyamadan bir gün sonra bu gölgenin duvarda tamamen farklı görünmesine şaşıracaksınız.

İç cephe boya renkleri özelliği 2024

Filli Dış cephe ve iç cephe olmak üzere ikiye ayrılan boya türleri kendi içinde de sınıflara ayrılarak birçok özellikte üretilmektedir. Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen boya firmalarından filli boya, 30 yılı aşan hizmet kalitesi ile başarılı bir boya firması olmuştur.

Son Trend Filli Boya ile Boyanmış Evler

Öncelikle boyaların rengini nasıl aldığını açıklayalım.

Herhangi bir hırdavatçıya giderseniz, raflarda sadece duvarlar ve tavanlar için beyaz boyalar olduğu ortaya çıkıyor. Gerçek şu ki, filli boya alpina tek renk kataloğu üreticiler bize binlerce renk ve ton sunabilir, o kadar çok ki depolarda ve mağazalarda yeterli alan kalmaz.

Kural olarak, satış noktaları, Filli boya renk kartelası ihtiyacınız olan kutu sayısını seçilen renkte renklendirebilen özel otomatik bilgisayarlar ile donatılmıştır.

Pastel renkler, baz-1 olarak adlandırılan beyaz boyadan elde edilir ve parlak ve doygun renkler, yarı saydam bir baz-2’den elde edilir. Bazı üreticilerin hala neredeyse şeffaf (siyah renkler için) ve parlak boya tabanları vardır.

Bilgisayarlı Renk Seçimi

Bilgisayar renklendirme siparişi vermek gerekli değildir, renk veren renkli renklendiriciler ayrı satılır, boya ile karıştırmanız yeterlidir. Sadece bu yöntem bir takım zorluklar verir:

  • İstenilen Filli Boya rengini elde etmek daha zor olacak, sezgisel olarak belirli miktarda renklendirici eklemeniz gerekecek.
  • Moru pembe ile karıştırmak zorunda değilsiniz, leylak elde edersiniz, renklendiriciler bazen tahmin edilemez şekilde davranır.
  • Bir kutu boyanın istenen gölgesini elde ettikten sonra, kutunun geri kalanıyla aynı şeyi tekrarlamak zor olacaktır.

Boya Markaları Arasından Seçim Yapmak

Ev Modası Caparol ile iş birliği ile ürettiği ürünler günümüzde boya markaları arasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Günümüzde büyük bir alan üzerine kurulu Filli Boya üretim tesisi ve 3 bine yakın satış noktası ile her yıl 1000′in üzerinde renk ve renk tonları ile hizmet vermektedir.

Boya Markaları Arasından Seçim Yapmak

Hangi Boyayı Seçmeliyim

Peki, duvarlar için boya rengi seçimi konusunda profesyoneller ne tavsiye ediyor?

İnternette beyazın alanı genişlettiğine dair bir tavsiye denizi var ve yatak odasında sakin tonlar kullanmak daha iyi. Bunları tekrar etmeyeceğiz, filli boya boya kataloğu aksine uzun yıllar her gün duvar ve tavan boyayanların fikirlerini dinleyeceğiz.

Profesyonel duvar boya ustaları ve inşaatçılar, aşağıdaki önerilere göre boya rengini seçmeyi tercih eder:

Boya rengini seçmek için daha az seçenek, daha kolay

Oturma odanızı açık yeşile boyamaya karar verdiniz mi? Daha sonra satıcıdan size sadece temel renkleri, bir çeşit kısa renk kataloğunu göstermesini isteyin, seçim yapmak daha kolay olacaktır.

Boyayı çevrimiçi satın alırsanız, filli boya renk seçenekleri kısa renk şemaları sunan markaları arayın. Örneğin web sitesinde en sık sipariş edilen çiçeklerin böyle kısa bir tablosunu bulabilirsiniz filli boya renk kategorisi ile çok rahat fikir edinebilirsiniz.

Filli boya 2024 renk kataloğu

Filli boya Moda renk kataloğundaki renkler daha sıcak ve pastel tonları içermektedir. Renklerin psikolojik olarak üzerinizde oluşturduğu durumu da düşürsek seçilen renk ve tonları oldukça olumlu bir çizgidedir. Renklerin oluşturulmasında tasarımcıların da katkıları olduğu düşünülürse aynı zaman dekorasyon kaygınızı da ortadan kaldıracaktır.

Filli boya Moda renk kataloğu

Filli boya renk kataloğu üzerindeki renklerin tonları sizin seçim imkanlarınızı da artırmaktadır. Bu renk tonları farklı özelliklerdeki duvar boyalarında da bulunuyor. Örneğin dış cephe, iç cephe saten alçı, su bazlı gibi boya türlerinde de üretiliyor. Böylelikle kullanıcılar istediği rengi kolaylıkla bulabiliyor

Filli boya renk katalogu (4)

Dekorasyonda Boya Seçimi

Filli Ev Modası Sizde evinize yeni bir hava katmak, dekorasyonunuzu tazelemek isterseniz duvarlarınızın rengini değiştirmekle başlayabilirsiniz. Filli boya Moda renk kataloğunu inceleyebilir ve size uygun rengi bularak evinizin atmosferini baştan sonra değiştirerek farklı bir ev havası da oluşturabilirsiniz.

Dekorasyonda Boya Seçimi

Moda Boya işlemi sadece boyayı ve uygun rengi seçmekle bitmiyor. Bu yıl evinizi boyayabileceğiniz en rahatlatıcı renkler konulu yazımızı okuyarak evin boyasını en iyi şekilde nasıl yapacağınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ev dekorasyonu ve mobilya siteniz sadece bu ürünleri değil dilediğiniz bir ürün ve talep olursa inceleme yapacaktı. Bunun için bize bildirimde bulunmanız yeterlidir.

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu