Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu 2024

Marshall Dış Duvar Yeni Renkleri

Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu 2024 Yaşam renkleri Marshall’dan yeni ürünler. Bu konuda Renk kataloğu, boya renk çeşitleri, renk kartelası ve yeni model trend boya renklerini bulabilirsiniz.

🎯  En çok Tercih edilen Marshall Boya Renkleri

Yeni yapılan dış mekanı dekorasyon yapmadan önce renklerin açığa çıkaracağı etkileri hususunda bilgi sahibi olmak gerekir.

Özellikle dış cephe boya renkleri konusunda doğru seçimler yapmak daima kolay olmayabiliyor.
Bu konuda sizlere ilham vermesi açısından yeni ve modaya uygun dizayn edilmiş renk seçiminde yardımcı olamaya çalışacağız.

Bu noktada renk seçimi yapmadan önce sektörde ön plana çıkan boya markalarının popüler boya renkleri ve tavsiyeleri sizin için fikir kaynağı olabilir. Bugün yazımızda iç ve dış cephe boya renkleri konusunda sektörün en köklü ve tecrübeli markaları arasında yer alan Marshall boya renkleri trendleri ve ön plana çıkan renk paletlerine yer veriyoruz.

🎇 Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu 2024

Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu

Marshall boya kataloğu renk konusunda size çok zengin bir renk yelpazesi sunuyor, hemde yaşam alanlarınız için size ilham verecek birbirinden farklı renk paletleri içeriyor.

Diğer yandan renk seçimi konusunda hiç zorlanmadan ve risk almadan uygulayabileceğiniz beyaz, bej, krem, fildişi gibi popüler iç & dış cephe boya renkleri arasından evinize uygun bir renk kartelası seçmeyi düşünebilirsiniz.

Tüm Marshall Boya Konularına altta verilen adresten kolayca ulaşabilirsiniz.

 1. Marshall Boya Renk Kataloğu 2024 Kartelası
 2. Marshall İç Cephe Boya Kataloğu ve Renk Kartelası
 3. Marshall Dış Cephe Renkleri 2024
 4. Marshall Boya Renk Kataloğu
 5. Marshall İç Cephe Boya Renkleri
 6. Marshall Boya Yeni Sezon Boya Renkleri
 7. Marshall Yeni Boya Renk Kataloğu
 8. Marshall Osmanlı Renkleri Kartelası
 9. Marshall Boya İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası
 10. Yeni Marshall Boya Renkleri
 11. Yeni Marshall Boya Osmanlı Renkleri

Bu renkler dekorasyonda kullanımı çok popülerdir ve şık bir görünüm için garanti renk seçenekleridir. Ancak yaşam alanlarınız daha farklı ve özel renkler arıyorsanız yazımızın devamında size ilham verecek Marshall boya renkleri ve renk paletleri sizleri bekliyor. Marshall renk kataloğu kodları 2024 ve marshall renk paleti aşağıda belirtilen gibidir.

Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu (1)

Birbirinden güzel boya renkleri ile Marshall boya 2024 iç cephe renk paleti ile evinizin dekorasyonunu yaparken hangi odaya hangi rengi uygulayacağınıza ilk önce renk paletindan bakarak bulabilirsiniz. Marshall boya Akzo nobel firması tarafından kurulmuş bir alman markasıdır.

Marshall boyanın da niteliğini ve fiyatını karşılaştırdığımız zaman bizlere hak vereceksiniz. Marshall boya İç cehpe renk paletini 11 en temel kategori altında toplamış bunların tamamından oluşan renk paletinı BeyazYastik.Com ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu (2)

Marshall boya ile evinizin içerisini hangi renklere kaplayacağınıza karar vermediyseniz marşalın yeni moda birbirinden güzel renk uyumları ve renk kartelasındaki renklerle evinizi şekillendire bilirsiniz.

Marshall iç Cephe Renk Kataloğu 2024

Marshall yeni sezon 2024 Renk kartelasındaki yeni renkleri keşfedebilirsiniz.
Marshall renk kartelasında yer alan renklerden hangisi ile iç duvarlarınızı boyayacağınıza ve hangi boyayı evin hangi bölümünde kullanacağınıza karar vermek için ilham almak istiyorsanız Marshall’ın kendi sitesinden esinlene bilirsiniz.

Canlı sarı

Canlı sarı

Canlı sarı renk seçeneği evinize hiper bir enerji verip pozitif elektrik salgılayacaktır. Ayrıca sarı renk kullanıldığı mekanda uyaran, neşelendiren, dikkat çeken bir etki yaratır. Genişlemeyi, iletişimi ifade etmektedir.

Gri ve Lila renk uyumu

Gri ve Lila renk uyumu

Gri duvar boyaları her ne kadar en sade ve klasik boyalardan birisi olarak kabul edilse de griye eklenen lila tonu, bu havayı tamamen değiştirip 2024 yılında duvarlarınızda tercih edebileceğiniz oldukça modern ince bir alternatif haline getiriyor.

Açık Kil

Açık Kil

Yumuşak ve açık tonlardaki kil rengi duvarlar, herhangi bir odaya güneşli bir gün havası vererek, iç ferahlatıcı ve rahatlık verici bir zarafet kazandırabilir. 2024 yılı duvar rengi trendlerine göre bej kahverengi tonları vazgeçilmez olanlar için bu açık kil harika bir alternatif olabilir.

Merlot

merlot

Bazı renkler vardı ki her ortamda her şeyi kusursuz, zevkli ve zarif kılar. Merlot gibi koyu ve derin bir renk de tam olarak alanınızı şıklığı ile sarıp, zihninizde şarap içip kitap okuma isteği uyandıracaktır.

Sis Beyazı

Sis Beyazı

İddialı bir renk olmayan sis beyazı, gri ve leylağın bir alt tonu, yumuşak pastel mavisi ve yeşili gibi karışımlardan ortaya çıkarılabildiği gibi, sadece hafif bir bebek mavisi tonu vurgusuyla, ortamınıza huzur getirerecek bir renk olarak tercih edilebilir.

Yanık Portakal

Yanık Portakal

Yanık portakal rengi, zengin odak vurgular oluşturmak, hatta bu vurguları çeşitli küçük dozajlarda aynı renkte obje ve dekorlarla destekleyerek kışkırtıcı bir derinlik yaratmak için harika bir seçimdir. Ortamı karanfil ve hardal renkte dekorlarla 2024 yılı duvar rengi trendlerine uygun sanatsal parlak bir dokunuş elde edilebilir.

Kömür Mavisi

Kömür Mavisi

Kömür mavisi  duvarlar evinizde, gölgeyi daha çok yönlü kılan bir yoğunluk hissettiren, ilham ve iyileştirici enerji veren bir kompozisyon ortaya çıkarır. Her ne kadar fazla yoğunluğu, koyuluğu göz korkutsa da gün ışığıyla bütünleşen ortamlarda oldukça etkileyici bir hava sezdirir.

Flamingo Pembesi

Flamingo Pembesi

Flamingo pembesi gibi yumuşak pasteller minimalist tasarımlar için her zaman sıcak bir zemin yaratır. Yaşam alanınızda cesur bir renk trendi veya en son trend boya renkleriyle uzun vadede beklenmedik bir görünüm arıyorsanız, flamingo pembesi bir seçenek olarak değerlendirebileceğiniz “tatlış” bir renktir.

Kurşun Rengi

Kurşun Rengi

Süt beyaz-bej ve tüm beyaz duvarlara karşı zengin bir alternatif olan kurşun rengi, her ortamda mütevazi bir tuval sunuyor. Bu tonlarda seçebileceğiniz alternatif boya sayısında oldukça fazla seçeneğiniz de bulunuyor. Genel olarak, güçlü bir başlangıç ​​etkisi bıraktığı bilinen kurşun rengi tonlarıyla duvarlarınızda sade ve düzenli bir hava yakalayabilirsiniz.

Canlı Mercan

Canlı Mercan

Canlı Mercan dolayısıyla “2024’ün Trend Boya Renkleri”nden bahsederken önceki yılların renklerinden Canlı Mercandan bahsetmemek tabii ki hata olurdu.

Klasik Mavi

Klasik Mavi

Klasik mavi’nin tüm duvarlarda yoğun olarak kullanılması ortamı oldukça karartıcı hatta bunaltıcı yapabilir. Fakat aydınlatılması iyi sağlanmış ya da bolca ışıltılı aksesuar, ayna-avize kullanılarak oldukça şık tasarımlar ortaya çıkarılabilir.

Marshall Dış Cephe Renk için videoya bakmalısın!

Marshall uzun yıllardır piyasada olan bir boya markasıdır. Duvarlar, tavanlar, mobilyalar ve diğer nesneler gibi yüzeyleri kaplamak için kullanılan lateks ve alkid gibi farklı boya türleri sunar. Marshall Boya Fiyatları, sipariş edilen boyanın cinsine ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Bir Marshall Duvar Boyası Renkleri kataloğu, çevrimiçi olarak veya boya satan bazı mağazalarda bulunabilir.

Marshall Dış Cephe Renk Hakkında

Marshall, hem iç hem de dış mekan uygulamaları için yüksek kaliteli boya ve kaplamalar üreten, ulusal çapta tanınan bir boya şirketidir. Marshall boyaları, çeşitli uygulamalar için mükemmel olan çeşitli renk ve dokularda mevcuttur. En popüler Marshall boyalarından biri de Dış Cephe Boyalarıdır. Dış Cephe Boya Renkleri, dış duvarlarda ve yüzeylerde kullanım için mükemmeldir.

Marshall boyaları hem sprey hem de rulo çeşitlerinde mevcuttur ve çeşitli yüzeylerde kullanım için mükemmeldir.

Bunlara'da bakmalısın!

20 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu