Yaz aylarında evi dekore etmek için 6 ipucu

oda-in-beyaz-ahşap-ahşap
Dekorasyon kararları, yılın her döneminin zaman çerçevesi içinde bağlamsallaştırılır. Mevsimsel faktör, evin iç kısmında oldukça mevcuttur, çünkü bu sahnenin görüntüsü, dış peyzajın kendisinin dönüşümü ile zaman içinde gelişir. Gerçek bir ev yapmak için yaz aylarında ev nasıl dekore edilir? Açık BeyazYastik.Com Bunu başarmak için size anahtarları veriyoruz.

1. Çok ferahlatıcı renkler

mutfakta sandalyeli masa
Önümüzdeki aylarda yüksek sıcaklıkların etkisiyle nasıl mücadele edilir? Ev dekorasyonuna ferahlatıcı bir dokunuş sağlayan renklere daha fazla önem vermekte fayda var. Doğada Güneş aracılığıyla mecazi olarak temsil edilen sarı, bu hoş etkiyi yaratır. turuncu, beyaz, açık mavi, pembe ve yeşil, bu senaryoya entegre edilebilecek diğer tonlardır.

2. Yeniden şarj etkisi yaratan her şeyi ortadan kaldırın

terasta sandalyeler
Yaz, dinlenmek ve şimdiki zamanla bağlantı kurmak için bir davettir. Sadelik, rahat bir evi dekore etmek için kullanılan dil aracılığıyla görsel olarak da geliştirilir. Buranın minimalist “az daha fazladır” önermesinin yansıması olması tavsiye edilir. İşlevsel, iştah açıcı ve kişisel bir evren yaratmak için bu dekoratif projeyi basitleştirin.

Tatil dönemi, evde bekleyen görevlere katılmak için ideal bir alan sunar. Ve bu hedeflerden bazıları. Bu organizasyon denge ve uyumu geliştirir.

3. Masada organik şekilli tabaklar

mutfak çanak çömlek
Yaz aylarında yemek sonrası partilerinde masa etrafında geçirilen zaman uzar. Yaz hatıraları aynı zamanda aile lezzetleri ve tarifleriyle de bağlantılıdır. Her detaylandırmaya güzel bir sunum nasıl yapılır? Organik şekilli sofra takımları doğallığı ile öne çıkıyor. Ama buna ek olarak, süslüyorlar. mobilya parçası ana mutfak veya yemek odası, yemek yiyenlerin her gün etrafında toplandığı yer.

Teşhir dolabınız varsa bulaşıkların yenilenmesi eve yeni bir renk kazandırmanızı sağlar. Çünkü söz konusu mobilyaların formatı, içindekilerin görünürlüğünü arttırmaktadır. Ve bulaşıkların detayları kolayca gözlemlenebilir.

4. Daha fazla koltuk

mutfak-büyük-yemek-masalı
Ev, tatillerde sıcak bir yer haline gelebilir. Bu nedenle evin, ziyaretçilerin kendilerini evlerinde hissedecekleri şekilde hazırlanması tavsiye edilir. Katlanır sandalyeler, yılın bu döneminde koltuk sayısını artırmak için temel parçalar haline geliyor.

Salonda veya terasta bulunan puf, trendleri belirleyen bir diğer parça türüdür. Diğer yandan, Kırlent yastık Sadece kanepe ve yatağı süslemekle kalmaz, aynı zamanda maksimum konfor sunan güzel zemin tasarımları da bulabilirsiniz. Pencerenin altında veya masanın bir tarafında bulunan bir bankınız var mı? Bu koltuğun dekoratif varlığını arttırır.

5. Doğal ışık

manzaralı teras

Uzun yaz günlerinin doğal aydınlatmasından en iyi şekilde yararlanmak için odalardan birinin yerleşim planında değişiklik yapmanız gerekebilir. Evin içi ve dışı arasındaki bağlantıyı güçlendirmek, davetkar bir ortam yaratmanın en önemli faktörlerinden biridir.

6. Salonu güncelleyin

evin salonu
Evin her odasına, aynı zamanda salona da yaz geliyor. Bu bağlamda aile öncelikleri değişir çünkü rutinin kendisi dönüştürülür. Bu nedenle bu evrim, bu takvim döneminin mevsimsel hedeflerini karşılayan bir lobinin dekorasyonuna da yansıyor. Bu ortamı canlandırıcı malzemeler ve renklerle süsleyin. Evin bu köşesine bir miktar tazelik katan bitişlerden biridir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu