Evinizi hayatla doldurun, dekore edin ve mavi renklerle boyayın

Evinizi hayatla doldurun, dekore edin ve mavi renklerle boyayın

Mavi dostça bir renktir, huzur, sükunet ve uyumu çağrıştırır. Bu faydalara sahip olmanın yanı sıra duygusal olarak belli bir sıcaklık iletir. soğuk bir renk olmasına rağmen. Bu da mekanlarınızı boyamak için ideal bir ton yapar. İç mekanlarda, dış mekanlarda ve / veya dekorasyonlarda uygulanabilir. Gerçek şu ki, bu renk ve türevleri her şeyle ve her şeyden önce.

Okyanus mavisi, gök mavisi veya turkuaz gibi mavi renkler, evin iç mekanlarında boyama ve dinamizm sağlamak için idealdir. Bir yatak odasını boyamak için mavi renkler, evin bu alanının gerektirdiği rahatlama hissini sağlar, diğer tanıdık tonlarla tamamlanabilir.

Mavi rengin cesurluğu, sıcak renkler arasında kusursuz bir kontrast elde edebilmenizdir. Örneğin oturma odasının duvarları maviye boyanabilirken, mobilyalar, portreler ve diğer dekorasyon unsurları sıcak veya nötr renklerde olabilir. Süslemeler ahşap veya metalden yapıldığında da kusursuz bir etki yaratır.

Banyo da bu rengin rahatlığını yaşayabilir, fayanslar mavi olabilir, küçük portreler, mumlar, taşlar ve mavi havluları tamamlayıcı dekorasyon olarak kullanabilirsiniz.

Mavi, dinamik efektler oluşturmak için ideal renktir. Neden? bu renk paletteki ana renklerden biridir, bu, diğer tüm renklerin ondan oluşturulabileceği anlamına gelir. Örneğin: mavi ve kırmızı mor, mavi ve sarı yeşili oluşturur. Bu nedenle boyamak için mavi bir renk seçmek idealdir. Misafirlerinize kendilerini evlerinde hissettirecek, yaratmak istediğiniz o uyum hissini sağlayacaktır.

Sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek istiyoruz. Evinizin renklerini değiştirmeye karar verirseniz, evinizi uyumlu hale getirmek için bu ipuçlarını uygulayın ve son bitişini sosyal ağlarımızda paylaşın.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu